Widok

bezinteresownie pomoge

Społeczność Temat dostępny też na forum:
bezinteresownie pomoge
Witam wszystkich !!Czesto zdarza sie ze brak nam sil i uusmiechu a wszystko spowodowane jest problemami z jakimi musimy sie borykac codziennie...Czesto brakuje osoby ktorej mozna by sie bylo wygadac poradzic a czasami poprostu poprosic o pomoc...wspolnie mozna wiecej,jesli masz ochote porozmawiac, nie wiesz jak rozwiazac swoj problem, musiasz zalatwic jakas sprawe a nie wiesz jak sie do tego zabrac poprostu napisz-wspolnie rozwiazemy sprawe...
Pomoge! w zamian wystarczy mi jedno slowo-dziekuje!
Ja tez kiedys potrzebowalam pomocy otrzymalam ja teraz probuje sie odwdzieczyc i chce pomagac innym....



Zobacz ogłoszenie »
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomoc

I właśnie dla takich chwil warto żyć:)
Myślałam, że na tym świecie nie ma już ludzi bezinteresownych!
Pozdrawiam i życze powodzenia.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dzień dobry czy udało się na uzyskanie odpowiedzi czy po tylu latach można jeszcze się z tą osobą co pomaga porozmawiać? Proszę o kontakt hancia_ ancia @ po.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy mozna wiedziec w jakiej konkretnie dziedzinie moze pani pomoc?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

pro

przytulic sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

...... postaram sie w kazdej w jakiej bedepotrafila....oczewiscie prosze nie pisac zadnych meili z jakims podtekstem bo ja naprawde jestem osoba ktora chce pomoc ludzi ktorzy potrzebuje tej pomocy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potrzebna pomoc finansowa, trudna sytuacja,chyba bez wejścia???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam może pani pomuc proszę o odpowiedź na meila mysia111111@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo proszę o pomoc. Jestem chyba w sytuacji bez wyjścia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam chciałabym porozmawiać o swojej ciężkiej sytuacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potrzebuje pomocy finansowej, grunt pali mi się pod nogami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, prosze o kontakt jolakolter@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry potrzebuje pomocy czy nadal pomaga Pani ludzia w ciężkich sytuacjach ? Proszę o odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam nadzieję, że ja również kiedyś będę mogła pomóc komuś kto tej pomocy będzie potrzebował. Nie wierzę jednak w to, że ja mogłabym od kogoś otrzymać bezinteresownej pomocy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam czy otrzymałaś/ ś pomocy? Proszę o kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przekonałam się już w życiu, że lepiej liczyc na sama siebie niż na kogoś...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokladnie!

umiesz liczyć?
licz na SIEBIE!!!
ps. ale Pani gratuluje odwagi i checi!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

(!_!)

Ludzie....dziewczyna ma chęć pomóc i ok fajnie kto chce skorzysta ale po co zaraz te lamenty ( pomijam komentarz nr 2 i nr 2 szacun) narzekać to takie ....ludzkie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja mam problemy z mieszkaniem :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomoc

Potrzebne 100.000zł.Z góry DZIĘKUJE.HE HE........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

wiem z doswiadczenia ze bardziej mozna liczyc na pomoc od kogos obcego niz od wlasnej rodziny:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

prawda

niestety masz racje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwaga

A moim zdaniem to oszustwo i robienie z ludzi wariatów,nie ma żadnego telefonu a mail,który jest podany nie istnieje!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

istnieje- sprawdzalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogę prosić o jakiś kontakt milowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najpierw trzeba sie przekonac zeby napisac takie stwierdzenie a nie gdybac...nie jest to zadne oszustwo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam jak aktualna pomoc to blagam niech pani mi pomoże nie radze sobie juz z moimi problemami czasem mam wrażenie ze upadlam i roztluklam sie :-(:-(:-(:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moj e-mail to djustyna108@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj e -mail to ritta20@interia.pl
szukam pomocy odezwij sie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli dalej aktualne moj mail karola20131224@wp.pl jestem w petli kredytowej.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, szukam pomocy tylko już sama nie wiem jakiej. U mnie bardzo długa historia gdzie brakło by czasu i siły bo płakac się chce a nie ma czym. W skrócie, mam kłopoty finansowe a tym samym zaczynaja sie rodzinne. Nie bede prosic o kase, bo mnie tego nie nauczono, proszę o prace z mozliwością zakwaterowana i zabrania ze sobą dzieci. Lubię sprzątać, prowadzić ogród, kocham zwierzęta. Bardzo chcę stąd wyjechać, dać żyć dzieciom i sobie, bo mam 28 lat i jestem już zmęczona i nie daj rady psychicznie.

kontakt: joanna.nowak.84@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Rodzina-z-Suleczyna-spodziewa-sie-7-dziecka-t477724,1,130.html Może im będziesz potrafiła pomóc ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie ogłoszenie nie jest już aktualne ale jestem w sytuacji bez wyjścia, jak mogę się z Panią skontaktować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzien Dobry.
Jesli pomoc nadal jest aktualna to prosze o kontakt : compatible@wp.pl szczegoly sprawy opisze w mailu

dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, pewnie to nie aktualne, ja pomoglam jednej osoie i teraz mam problemy , wiec wiem co to znaczy. Czy moglay mi Pani pomoc? Iza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam serdecznie, obecnie znajduje sie w beznadziejnej sytuacji i bardzo pilnie potrzebuje pomocy. Jestem osoba, ktora bardzo czesto pomaga i pomagala. A teraz znajduje sie w sutuacji kiedy to ja potrzebuje tej pomocnej dloni. Jesli zechcialabys mi pomoc bardzo prosze o kontakt email: marripossa@interia.eu z gory dziekuje i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, bardzo możliwe że ogłoszenie jest juz nie aktualne ale mimo wszystko nie zaszkodzi spróbować. Jestem obecnie w bardzo patowej sytuacji i pilnie potrzebuje pomocy... odwdzięcze się w każdy możliwy sposób..

jasiewicz.robert@wp.pl

Pozdrawiam i czekam na kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy nadal pani pomaga?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po 5 latach to byłby cud gdyby to było aktualne ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam rozpaczliwie pomocy finansowej czy wiesz gdzie mogłabym ją uzyskać z góry dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie potrzebuje pilnie pomocy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jezde w trudnej sytulacji brak pracy problem komornikiem choroby meza jestem w depresji prosze pomoc finansowa ludzi dobrej woli pozdrawiambozena 729477361
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy nadal bezinteresownie ktoś pomaga w tym kraju raczej nie raczej U nas tylko naciągnąć kogoś oszukać i za wszystko tylko płacić najpewniejszą pomoc Ja potrzebuję w obecnej chwili pomocy i nie mam nikogo nawet dzieci się ode mnie odzywa Jak to liczyć na obcych ludzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo Potrzebuje Pomocy 668046265
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To sie odezwij
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam potrzebuje pomocy finansowej jak I materialnej nie mam pomocy znikąd rodzina tez nie chce wyciągnąć pomocne dłoni a dlaczego ?? bo jesteśmy biedni .. mamy dwoje małych dzieci gmina nas straszy ze pozabieraja nam dzieci bo nie mamy warunków .. Błagam o pomoc proszę pisać na nr tel 665157109 gdyż na tej stronie bywam rzadko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebuje pomocy finansowej ale wolała bym porozmawiać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam potrzebuje pomocy finansowej dla mojej rodziny zbieram na czynsz za wynajem moze moglby ktoś pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam potrzebuje pomocy finansowej dla mojej rodziny zbieram na czynsz za wynajem moze moglby ktoś pomoc moj email rojekdorota@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Szukam pomocy finansowej a dokładniej o nieodłączny rachunek oczywiście z mojego błędu, nieodpowuidzialnosci. Jest jakaś szansa uzyskac wsparcie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy pani może mi pomóc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mam prosbe czy panstwo by byli wstanie mi pomoc potrzebuje na rachuneki za moeszkanie jestem chory nie mam co jesc a choruje na anemie aplastyczna czekam na przeszczep szpiku kostnego prosze o pomoc bo moga mnie wyrzucic z domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dobrze ze sa jeszcze tacy ludzie.prosze o kontakt edyta32@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o odzew jolantamiazek1@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://zrzutka.pl/lepszezycie
Potrzebuje naprawdę pilnie pomocy.
Masz pieniądze, a dla mnie liczy się każdy grosz. Nie oczekuje wiele, ale z dobrego serca proszę o pomoc. To strona to jedyna deska ratunku jaka mi zostala. Wiec proszę, nie oczekuje naprawdę dużo. Jak masz pieniądze to nie wiesz jak to jest być na dnie. A ja juz mam dość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebna mi pomoc finansowa,jestem w pętli zadłużenia,już dalej nie dam rady! To chyba mój koniec!proszę o pomocną dłoń!@!!!.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebna pomoc finansowa. Mój numer tel601404566.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,jestem magka7dzieci .Musimy się wyprowadzić od męża pije i neka nas.Nie mamy dokąd ,błagam o każdą pomoc z całego serc i dziekuje 693845728
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomógł bys mi czlowieku jestem w trudnejcsytuacji i nie wiem co mam zrobic
Jestem byla ofiara przemocy, jestem chora przewlekle wynajelam pokoj bo nie mialam gdzie sie podziac, w miescie tu gdzie mieszakam nikt nie jest wstanie mi pomóc. Nie mam pieniedzy na zycie nie mam za co oplacic pokoju boje sie ze zostane na bruku. Proszę dobry czlowieku pomoz mi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomnialam podac kontaktu do siebie 793408479.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://pomagam.pl/70kv33r3 bardzo proszę o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aktualne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ogłoszenie nadal jest aktualne to prosze się odezwać. Nie chce pieniędzy. Jesteśmy w sytuacji bez wyjscia. Potrzebuje mieszkania i pracy. mela@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://zrzutka.pl/bhe34y Witam bardzo proszę o wsparcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ogloszenie nadal aktualne ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo prosze o kontakt na email marika335@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry potrzebowałabym pomocy finansowej mój mąż zadłużył się w chwilówkach a ja chcąc mu pomóc sama się zadłużyłam zadłużenie wychodzi na 90tys nie mamy jak tego spłacić bardzo proszę o pomoc nie wiem już co robić żaden bank nie chce nam udzielić kredytu. Mam myśli samobójcze nie jem nie śpię chce po prostu unrzec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyjazd za granicę pomoże oboje będzie mieć tu lepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry.A tak sobie myślę że już nie wierzę, przestałem wierzyć że ktoś jest wstanie pomóc.Dzis jest ciężko,takie czasy.Ja też mam długi,śpię na starym łóżku podpartym książkami bo pękło,stare meble rozleciane,nawet nie mam wykładziny czy dywanu tylko stary parkiet.Ze względów zdrowotnych ciężko mi jest pracować fizycznie tzn.podnosić jakieś ciężkie rzeczy a nie mam takiej szkoły żeby pracować za np.biurkiem.Mam 43 lata,brak pracy i perspektyw,straciłem wiarę w człowieka,dookoła bezczelność, hamstwo,obłuda,może mieszkam w takim otoczeniu albo poprostu mam takie wyobrażenie przez doświadczenia życiowe,zawiedzenie się na ludziach,pochodzę z patologicznej rodziny jako dzieciak,bardzo też dużo chorowałem.Mysle że nie ma sensu prosić i błagać o co kolwiek,trzeba jeszcze próbować własnymi siłami ciągnąć ten wózek pełny bagaży życiowych.Ja się pewnego dnia poddałem,nie spłacam długów,miałem rodzine i nie wyszło,ex przystawiła mi "rogi" i nie była dobra kobietą niestety chociaż czasami jej się zdarzało,dziś mam bardzo sporo zaległości finansowych, płace alimenty ile mogę,sytuacja jest bez wyjścia tak mi się wydaje.Nie chce o nic prosić czy błagać bo nie wiem nawet jak,zawsze byłem ambitny,dążyłem do jakiegoś celu,coś osiągnąłem i w momencie straciłem wiele, poddałem sie.Nie wiem czy komukolwiek chce się angażować w problemy innych i czy to bezinteresownie czy interesownie chociaż gdyby mnie ktoś pomógł to może i ja bym mógł też komuś pomóc wraz z tą osobą która mnie by pomogła.Trzymajcie się ludzie,może jeszcze nadejdą lepsze czasy,wiara to nie wszystko,tym się nie najemy ale podnosi na duchu chociaż ja nawet już nie pamiętam kiedy było dobrze.Mysle że są ludzie którzy potrzebują większego wsparcia chodzby tacy którzy mieszkają w hospicjach,tam są niewyobrażalne dramaty a w domach dziecka też wcale nie jest dobrze!Zaglądnijcie tam od czasu do czasu,jak ktoś ma możliwość niech wesprze jak kolwiek bo warto!Nikt z nas nie wie czy tam nie trafi !
A,podam swojego maila: mchrb@vp.pl .Dzięki za nawet dobre słowo,to też jest ważne i przydatne.Pozdrawiam
Marcin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam . nazywam sie Magda i jestem samotnie wychowujaca matka 4 letniego syna .pisze tu bo potrzebuje pomocy od Was ,spolecznosci o dobrym sercu i zrozumienia. Jesli kto kolwieg jest w stanie mi wplacic na konto chociaz 1zl, bd bardzo wdzieczna.Malemu brakuje ubran,i zeczy codziennego uzytku. Nie raz nawet chleba.przez ta sytuacje pandemiczna zostalam bez pracy i wyrzucona z mieszkania. Nic w zamian nie moge zaoferowac, bo nic nie mamy.
Nie mamy tutaj nawet rodziny do ktorej mogla bym sie zwrocic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Magdo. Mam ubrania dla chłopca w wieku Pani synka (i starszego). Być może również inne sprawy będzie można jakoś rozwiązać. Proszę o kontakt na email pietrykj@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry wieczór czy naprawdę pan może pomóc?znajduje się w bardzo trudnej sytuacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kochana/y Jeśli chcesz i możesz pomóż mi! bardzo Wierzę w Twoje dobre, wrażliwe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prosze o kontak rodzina w duzej potrzebie 787982876 to jet numer do kobiety ma 4 dzieci jest wdowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mam na imię Ania od 2,5roku zostałam sama z5 dziećmi Mąż zmarł Chorował na serce miał problemy z aorta tętniaki Wykrwawił się na stole operacyjnym Miał 34lata Niestety zmarł i zostawił nam długi do dziś place Nie mam rety po mężu ani dzieci Nie pracuje nie mam takiej możliwości nie mam z kim dzieci zostawić by móc zarabiać A z opieki pieniądze na wszystko nie starczają Czasami mam łzy w oczach bo jestem załamana jak nie mamy co do jedzenia Szukam pomocy jeśli ktoś może proszę pomóżcie nam zgody dziekuje to jest mój mail aniachmielarz021@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam pomocy jestem chora brak mi sił fb katarzyna dzwonkowska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, potrzebuje pomocy finansowej, czy była by taka możliwość, jestem po operacji kręgosłupa, popadłam w długi że względu gdyż nie mam mieszkania tylko wynajmuję a opłaty są duże,pracuję na 1/2etatu,mam otrzymać mieszkanie od miasta ale i tak muszę uregulować poprzednie zadłużenie. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry proszę o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam proszę o kontakt pod adresem e-mail kasiulek130293@wp.pl
Jestem matka małego chłopca potrzebuje pieniędzy na bieżące wydatki czy mogę liczyć na jakąś pomoc. Do tego niestety wpadłam w fale długow. Bardzo proszę o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam ciezka sytuacje potrzebuje niewiele moze pani pomuc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka ja mogę z tobą pogadać jeśli chcesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam to bardzo szlachetne ja też pomagałam innym a teraz jak jestem w potrzebie to nie mam pomocy jestem w trudnej sytuacji finansowej ale przestałam wierzyć w pomoc to smutne ale i za razem prawdziwe pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam .czy pani nadal pomaga .moj tel.790591099.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam długi mam dwoje małych dzieci niestarczy na jedzenie niewiem jak z tego wybrnac mój numer 669641175
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry . Witam serdecznie.Pisze do Pani bo już nie wiem co robić.Czy byłaby pani w stanie pomoc mi finansowo.Pochodze z małej miejscowości ,mam 32 lata jednak przeszłam już tak dużo ze można by było napisac ksiazkie.Otoz mój tata był alkoholikiem i w wieku 40 lat powiesił się w zapoznała konkubenta który przez okres trzech lat znęcał się na demna i moja mama oraz siostrami fizycznie i psychicznie.Gdy skończyłam 20 lat urodziłam córeczkę wzięłam ślub jednak mieszkalam nadal z mama bo bałam się o siostry.Gdy rok później urodziłam druga córkę stała się tragedia no mama zmarła na tętniaka w ciągu chwili.Adoptowalam siostry które jedna miała 7 lat a druga 11. no i dwie moje małe.Ale jakby tego było mało rak po tym spalił nam się dom całkiem wszystko.Zachorowalam na depresje z zaburzeniami lękowymi i muszę brać leki do końca życia.Zaczelismy remontować stodole która maz odziedziczył po tacie.Ale nie było tam nic.Juz 10 lat staramy się robić żeby zapewnić dzieciom warunki ale ja nie pracuje a maz tylko dorywczo.Mieszkamy na wsi ciężko jest z praca gdyz dzieci nie mam z kim zostawić nie mam doświadczenia ani tez samochodu czy prawa jazdy.Chciala bym iść do pracy ale muszę zrobić prawo każdy i wstawić zęby ale nie stać mnie nie stać.Mamy zepsuty piec , nie skończone dużo rzeczy życia mi nie starczy żeby odbudować to co straciłam w porządek.Blagam wesprze mnie pani..?!Chcialabym podjąć tez terapie gdyz ciężko mi mimo brania leków...Prosze Panią...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebuje pieniędzy mam kredyt niewiem jak zniego wyjść grozi mi komornik mój numer telefonu 512077167
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam piszę w sprawie pomocy mogę prosić o kontakt w celu rozmowy z góry dziękuję pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam potrzebuję pilnie pomocy jeśli była by tu jakaś chętna osoba o dobrym sercu proszę do mnie napisać porozmawiamy na spokojnie zerebiecmagda1@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry wieczór
Naprawdę jest Pani w stanie pomoc bezinteresownie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam problem którego nie umiem rozważać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry jestem w bardzo trudnej sytuacji finansowej ostatnio zgubiłem wszystkie dokumenty i pieniądze teraz potrzebuję na leki i życie jeśli jest ktoś kto chce mi coś podarować to proszę będę bardzo wdzięczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry, czy mogę prosić o kontakt beata_ptak@poczta.onet.pl w sprawie pomocy finansowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebuję pomocy finansowej jestem załamana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam panią, mam na imię Ania, wiem że to ogłoszenie dane zostało bardzo dawno temu ale może jeszcze aktualne jest, bardzo potrzebuje pomocy znalazłam się w pętli chyba bez wyjścia proszę o pomoc,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak brak mi już sił jeśli jeszcze może Pani pomóc proszę o kontakt anulkak1980@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry.Nie wiem jak zacząć? hmm,więc może tak? chciałem zapytać jakie warunki trzeba spełnić by móc otrzymać pomoc? niestety jak wielu ludzi tak i mnie życie nie rozpieszcza,chociaż niby są lepsze czasy niż jeszcze 10-20 lat temu niestety nie dla mnie,u mnie czas się dawno zatrzymał,narosło wiele problemow z którymi sobie przestałem radzić, jestem na skraju tzw.ubustwa,walczę każdego dnia o przetrwanie,mimo że pracy jest dużo jestem bezrobotny,pracuje co prawda ale jeden lub dwa dni w tygodniu na podstawowe potrzeby że tak powiem "dorabiam" bo nie potrafię się podnieść szczególnie psychicznie,fizycznie,materialnie i finansowo niestety i co dalej robić? hmm.Zrobiłem się nie ufny do życia,ludzi,świata,chętnie zaszył bym się gdzieś z dala od tego haosu,od tych miast od tej biedy,nie mam wygórowanych pragnień,już się przyzwyczaiłem do biedy bo nawet śpię na połamanym potarganym łóżku,mam stare meble,nawet stary telewizor niestety i to w 21 wieku
:-) aczkolwiek nie to jest najważniejsze ale to że nie mogę normalnie funkcjonować,żyć,pracować bo mam komorników,nic nie mogę i tak wegetuje od dawna od lat bez końca,nie potrafię się podnieść,myślę coraz częściej nawet o tym żeby skończyć ze sobą bo nigdy już nie będę żył normalnie a wytrzymać już nie mogę nawet sam ze sobą.Nigdy nie prosiłem o pomoc ale jednak może by coś można było mi doradzić.Podaje maila mchrb@vp.pl lub może lepiej nr telefonu bo pewniejszy 579518570.Wiem że są ludzie którzy potrzebują bardziej tej pomocy niż ja,szczególnie tej psychologicznej,myślę że jak dla mnie to już jest bardzo dużo.No cóż,może warto jeszcze poczekać na kogoś kto wie jak zaradzić tym moim problemom, słabością za co z góry dziękuję.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"słuchajcie" ludzie,czy ktoś się zastanowił co się dzieje z Tą Panią? Każdy coś chce ale być może Ona potrzebuje teraz pomocy! No i co ?! W grupie siła! Kto ma namiary dawać !!! Życie jest niewiadome! Z tego co widzę to prośby są nawet takie co mają 10 lat! Ja pisałem dwa razy ale pieniądze to nie wszystko!!! Piszcie kto poznał tą Kobietę i dawać nr! Być może teraz Ona potrzebuje pomocy !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie szukam pomocy dla córki bede wdzieczna za każdą złotówkę pomagam.pl/9bhac3 .z gory dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry zacznę od tego że jestem samotna mama jestem 10 lat po rozwodzie ponieważ mąż odszedł dowiedziawszy się o mojej chorobie depresji lękowej zostawił nas i borykałam się z ta choroba 11 lat aż do tego pory, owszem pracuje nie ukrywam, ale najniższa krajowa i na te czasy to zbyt i tak za mało abym mogła i synowi zapewnić byt, ciężko mi jest samej że wszystkim brakuje nam podstawowych środków do życia nie mamy łazienki myjemy się z synem w misce to jest moje marzenie by w końcu się wykąpać i nie mamy cieplej wody bardzo potrzebuje nazbierać pieniążków żeby mieć wymarzona łazienkę z synkiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam pomocy finansowej bardzo liczę na dobre serca zostałam sama z 3 dzieci mąż zmarł w czerwcu A ja mam długi wpadłam w spiralę pożyczek jestem na skraju załamania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień Dobry Szukam pomocy finansowej.Mam małą córeczkę 3 miesiące mieszkam na wynajmie, prace mam ale nie daje rady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomoge osobie w trudnej sytuacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o pomoc finansową .Mam 50 lat 10 lat temu zginęła mi córka w wypadku .Miała 9 lat .Od tamtej pory jadę na psychotropach .Mam ogromną nerwicę lękową ,nawet w domu nie potrafię być sama.Chodze do lekarza ale leki niewiele pomagają .Nie radzę sobie z tym wszystkim.Zapadam się na samo dno .Już tak długo się męczę i nie mam siły.Brakuje mi na leczenie na życie.Mam komornika .Błagam o pomoc .Wierzę w dobre serce ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Błagam opomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebuję pomocy finansowej .Proszę o kontakt.e -mail bednarzdanuta@wp.pl nr tel 603 279 338
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Błagam o pomoc finansową 10 tys. Grozi mi komornik, utrata mieszkania i bezdomność. Oddam dług w ratach. Mam stały dochód ale pogrążają mnie chwilówki. Proszę pilnie o ratunek !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy pomoc w dalszym ciągu aktualna ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry aktualna pomoc? moj meil. wiolacos0@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry czy chciałaby pani pomoc mam bardzo poważny wstydliwy problem ale nie wiem od czego zacząć proszę napisać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę o pomóc jestem w trudnej i ciężkiej sytuacji potrzebuje.Pomocy finansowej małej sumy oddam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
723273158 proszę o paczkę żywnościową dla moich 3 synków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzien dobry czy aktualna pomoc ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy pomoc aktualna.. prosze o kontakt.. 601219687
Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę o pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aktualna pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Błagam o pomoc finansową . Jeśli zdecyduje się Pani mi pomóc Opiszę co mnie spotkało i jak się męczę mój e-mail bednarzdanuta@wp.pl .Mój nr tel 603 279 338
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Sylwio czy nadal może Pani udzielić pomocy finansowej.Prosze o odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy pomoc jeszcze aktualna proszę o odpowiedź 603 279 338. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam bardzo serdecznie..Bardzo proszę o pomoc finansową.Mam 50 lat .Zginęła mi córka w wypadku .Syna ledwo uratowali.Od tamtej pory jadę na lekach psychotropowych.Nie mogę normalnie funkcjonować.Mam ogromną nerwicę lękową. Nie potrafię nawet w domu być sama.Jest mi bardzo ciężko.Mam też inne choroby na które nie mam pieniędzy aby leczyć.Leczenie psychotropami nawet przy zmianie leków nie daje większych rezultatów .Proszę jeśli Państwo mogą pomóc o pomoc .Wierzę w dobroć ludzkich serc. Mój e -mali bednarzdanuta@wp.pl.tel 603 279 338 .Proszę o odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapoznaj się z moją historia, od 11 lat cierpię na depresję lekowa owszem doszłam do sobie po długim leczeniu ale borykam się z ciężka sytuacja finansowa mam na utrzymaniu syna i myjemy się w misce i nie mamy cieplej wody moim marzeniem i jego jest się umyć pod prysznicem i mieć ciepła wodę nie mam z czego kupić to wszystko i opłacić komuś aby nam zrobił ta łazienkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj bardzo mi głupio że piszę do ciebie wogle ale bardzo mnie przycisło potrzebuje pożyczyć 8 tysięcy byłabym wdzięczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebuję pomocy finansowej jestem w kropce, proszę o kontakt edyta8412@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzien dobry , potrzebujemy pomocy. Przyjechalismy z chlopakiem do polski i nas okradziono i nie mamy Jak wrocic do domu spimy na ulicy nie mamy pieniedzy na Hotel i jedzenie i prosimy o pomoc abysmy wrucili do domu. Potrzebujemy 1000zl prosimy o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie.Lipiec zeszłego roku w pamięci 23-letniego dziś Szymona i jego rodziny zapisał się jako najgorszy moment w ich życiu. Szymon ich ukochany syn, brat trafił do szpitala z niewydolnością wielonarządową oraz uszkodzeniem mózgu, wskutek czego zapadł w śpiączkę. Po 2 miesiącach walki o życie, Szymon został wypisany ze szpitala. Od września 2020 r. jest intensywnie rehabilitowany w prywatnych ośrodkach. Rehabilitacja przynosi niesamowitą poprawę sprawności. Szymon samodzielnie je i pije, gdzie wcześniej był karmiony przez PEG prosto do żołądka, ma sprawne ręce, potrafi nawet obsługiwać komputer i telefon. Nogi powoli zaczynają pracować, ale żeby powróciły do pełnej sprawności potrzebna jest dalsza intensywna rehabilitacja. Dotychczas rodzina starała się samodzielnie radzić, niestety koszt rehabilitacji jest tak duży, że przekracza ich możliwości finansowe. Miesięczny koszt rehabilitacji to kwota 20 tys. zł.

Dlatego prosimy o Twoje wsparcie, przyłącz się do pomocy o zdrowie i sprawność Szymona. Udostępnij tę informację, niech o historii tego młodego chłopaka i jego dzielnej rodziny dowie się jak najwięcej osób, razem damy radę pomóc Szymonowi. Jeżeli możesz wpłać dowolną kwotę na konto Fundacja Moc Pomocy, której Szymon jest podopiecznym nr 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 z dopiskiem Szymon Banasik.

Wierzymy, że dobro wraca ze zdwojoną siłą. Mój numer telefonu to 601935961
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie radzę sobie z życie i trudem dnia codziennego. Miło było by po rozmawiać i zobaczyć tą sytuację beznadziejne innymi oczyma. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o pilny kontakt kingam13@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Czy mogę prosić o kontakt
matt-13211@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy ogłoszenie dalej aktualne bardzo potrzebuje pomocy i jestem bez wyjścia prpsze o kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Wiem że pewnie pisze i nie otrzymam odpowiedzi ale mówią że nadzieja umiera ostatnia. Błagam o pomoc dla dzieci nie dka mnie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pilnie potrzebuje pomocy dla Dawida ktory ma raka lekarze daja mu 3ms zycia jedynym ratunkiem jest operacja do jutra potrzebne min.5.000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebuje pomocy. Trudna sytuacja materialna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam potrzebuję pomocy naprawdę jestem w trudnej sytuacji samotnie wychowuję córkę proszę o kontakt zakrzewska106@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry jestem bezdomna marzę tylko o jednym mieć swój dom aby dożyć spokojnej starosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry jestem samotna kobieta bez żadnego wsparcia poniosłam życiową porażkę jestem bezdomna marzę tylko mieć swój wymarzony dom aby dożyć spokojnej starosci proszę pomóc mi bo moje życie nie ma sensu.Anna mój nr tel 535237930.Za dobre serce bardzo dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jezeli mozesz pomuc to bardzo prosze Jestem chora pisac niebede jedynie podam num tel 785525073
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli pani oferta pomocy jest nadal aktualna to proszę o kontakt na mój adres e-mail: rafal2394.94@o2.pl. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę o kontakt na email
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry czy możemy porozmawiać? , proszę o kontakt babcia _ ancia@ po.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt na maila bardzo proszę hancia_ancia@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam potrzebuje pomocy finansowej czy jest to możliwe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mam bardzo duze problemy finansowe prosze o pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam można prosić o pomoc mysia111111@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Błagam o pomoc pilnie potrzebuje pomocy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Proszę o kontakt. Pilnie potrzebuje pomocy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Anita, pomogę Ci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy pomaga pan jeszcze jeśli tak proszę się odezwać na mój mejl opowiem swoją historię justi27.1985@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy mogę prosić o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy jeszcze pani pomaga jeśli tak to proszę o kontakt justi27.1985@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy pomaga jeszcze pani ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem stara i doszłam do ściany, bo nie daję już rady z trudnościami jakie serwuje mi życie bez litości. Ciągle pod górę, ciągle nowe kłopoty, a tak się starałam, ciężko i uczciwie pracowałam, poświęcałam się dla innych zawsze pierwsza do pomocy. A taraz długi i zniechęcenie, bo okazuje się, że cały trud poszedł na marne. Teraz potrzebuję 50tys. aby zacząć żyć skromnie, ale normalnie. Proszę o wdoarcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o pomoc formie pożyczki 2000 proszę o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj potrzebuje pomocy finansowej dla mojego partnera który został samotnym ojcem w czasie pandemi stracił pracę i został z długami beż niczego proszę jego imieniu jest to bardzo dobry człowiek i bardzo mi na nim zalezy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć
Możemy Ci pomóc
Skontaktuj się z nami przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji
E-mail: albertifinance24@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć jestem zainteresowana bo bardzo potrzebuje pomocy finansowej proszę o odpowiedź pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jak mozna siw skontaktowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o pomoc jestem bez wyjścia prosze o kontakt na email zofiahozakowska80@gmail.com jakie warunki są Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć minelo trochę czasu ale może odczytasz. Wstydzę się mówić o swoich problemach dusze to w sobie boję się komu kolwiek zaufać i wypadać się i po płakać po prostu codzienne jest gorzej myśli mniej zabijają nie mogę spać jeść bo strach mi nie pozwala może się odezwiesz.Pozdrawiam brzezicka376@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o pomoc błagam już nie mam siły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt sylwiafrida@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0