Widok
bezpiecznie
Byłam pacjetka doktora już dwukrotnie. Usuwał mi niewielkie znamiona ale w widocznycj niejscach twarzy. Efekt rewelacyjny.
Polecam wszystkim.
Polecam wszystkim.
Moja ocena
obsługa: 6
jakość usług: 5
wyposażenie: -
czas oczekiwania: -
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 6
5.2
* maksymalna ocena 6