Widok

boje sie ze jestem w ciazy!!!!!!!!!!

Biore od 4 miesiecy kropelki PERIONORM,bo mialam niereulatne cykle(spoznialy mi sie gora do 6 dni),ale chcialam je wyregulowac...prowadze kalenrarzyk i mierze temp od niedawna..
Odkad biore Perionorm,cykle mi sie wyregulowaly...tydzien przed spodziewana miesiaczka doszlo do kontaktu fizycznego,ale nie do sexu..Narzady otarly sie pare razy o siebie w okolicy uscia do pochwy ..miesiaczka spoznia mi sie 8 dni ......Mierzac temp stwierdzilam,ze utrzymuje sie ponizej 37 stopni.. (36,4-36,6) wiec domniemam,ze jajeczkowania w tym cyklu nie bylo!Przznam sie z enie codziennie mierzyla temperature,ale wydawalo mi sie ze mam nieplodny sluz....
Powiekzyly mi sie piersi,ale mnie nie bola.... (biore perionorm i bole rpzedmiesiaczkowe minely piersi),natomiast pobolewa mnie podbrzusze..
Boje sie,ze jestem w ciazy ..Nadal mam nieplodny zluz,nieprzezroczysty....czasem mam wrazenie,ze mi niedobrze,ale to juz chyba z nerwow bo czuje jakbym zyla w jakims innym swiecie..
Zakladsjac ten najgorszy wariant ...bylabym w 2 tyg....jezeli zdecydowalabym sie na aborcje jak by ona wygladala?tabletki jakies czy cos innego?
PORSZE MI POWIEDZIEC,CZY TO MOZLIWE ABYM BYLA W ciazy?Wiem,ze w sluzie mezczyzny moga byc tez plemniki...jezeli podczas ocieran pojawialy sie one u ujscia pochwy ?
ZROZPACZONA STUDENTKA ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yyyyy spokojnie... jak mialas stes... bralas tabletki okres sie spoznia... wiec luz.... mojej kobiecie sie spoznia czasem po 2 tyg. Kup test ciazowy i nie panikowac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie bralam zadnych tabletek!boje sie.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kup test w aptece...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to najelpsze rozwiaanie,ale ja chyba umre znerwowo robiac go..za 2 h ie do ginekologa..moze po badaniu cps stwierdzi,ze nadchodzi miesiaczke ze ona wystapi...jezeli nic mi nie powie to musze kupic,choc wszyscy mi mowia,ze strace tylko kase,zew ciazy nie ejstem...ale ja wierze w cuda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lekarz nic ci nie powie, jeszcze za wcześnie, kup test, to najbardziej wiarygodne źródło wykrycia tak wczesnej ciąży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"strace kasy" bosze :| Lepiej sie denerwowac ? :|
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam u lekarza..zbadal mi macice i powidzial,ze jest wielkosci paznokcia i ciaze wykluczyl ...dal mi Luteine na wywolanie miesiaczki ..uspokoilam sie jeju fiu..Powiedzialam,ze strace kase,bo tak naprawde tej kady mie mam..nic dzieki za odpowiedzi wszystkim..3majcie sie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak na przyszłość rada ZABEZPIECZ SIĘ!!

Pozdrawiam - Pirania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Macica wielkości paznokcia ? Kopnij się w głowę ! Macica ma wielkość dużego jajka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Gdzie jest plaża nudystów na stogach? (58 odpowiedzi)

Konkretniej które numery wejść i w którą stronę co jest? Bo wiem, że w prawo od głównego...

reklama (7 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

Szkolenia dla firm (38 odpowiedzi)

Witam serdecznie. Chciałbym zorganizować szkolenie dla moich pracowników. Zastanawiam się nad tym...

do góry