Widok
Ja nie lubię złota, i też właśnie szukam obrączek z tych metali, ale chyba zdecyduję się na białe złoto, widziałam piękne obrączki w aparcie, ale strasznie drogie, ponad 2000zł, chyba, że się nie orientuję i to jest standardowa cena? Ale generalnie polecam Tobie białe złoto, na pewno jest tańsze niż platyna czy tytan...
z tego co sie orientuje to nie ma roznych prob bialego zlota.
Jesli chcecie obraczki z bialego złota (polecam :) a w damskiej dodatkowo brylanty to polecam www.fashion-jewellery.pl ze wzgledu na cene
za nasze obraczki zaplacilismy 50% mniej niz w apart a sa identyczne. jakbys chciala to moge ci wyslac zdjecia na maila.
Jesli chcecie obraczki z bialego złota (polecam :) a w damskiej dodatkowo brylanty to polecam www.fashion-jewellery.pl ze wzgledu na cene
za nasze obraczki zaplacilismy 50% mniej niz w apart a sa identyczne. jakbys chciala to moge ci wyslac zdjecia na maila.
Tytan jest tanszy niz zloto, ale wyglada ciemnoszaro, jak dla mnie brzydko.
Platyna, no coz, dla bogaczy.... Obraczji kosztuja kilka tys.Ale musze przyznac, ze moja kolezanka ma pierscionek zareczynowy z platyny i jak bym nie wiedziala z czego jest zrobiony (i ile kosztowal!!!), to bym pomyslala, ze to biale zloto wlasnie.
Platyna, no coz, dla bogaczy.... Obraczji kosztuja kilka tys.Ale musze przyznac, ze moja kolezanka ma pierscionek zareczynowy z platyny i jak bym nie wiedziala z czego jest zrobiony (i ile kosztowal!!!), to bym pomyslala, ze to biale zloto wlasnie.
pokaże wam, co jeszcze tak bardzo mi sie podoba z biżuteri tytanowej:


wogule to uwielbiam tytan, jest lekki jak pióreczko, a do tego trardy jakskała i niezniszczalny, matowy tytan się nie wyciera, a błyszczący nie rysuje, rewelka !!! fakt, ż enei które wyroby z tytanu, np obrączki Hadrysia to jakaś porażka, wyglądają jak kółka od łóżysk ...


wogule to uwielbiam tytan, jest lekki jak pióreczko, a do tego trardy jakskała i niezniszczalny, matowy tytan się nie wyciera, a błyszczący nie rysuje, rewelka !!! fakt, ż enei które wyroby z tytanu, np obrączki Hadrysia to jakaś porażka, wyglądają jak kółka od łóżysk ...
papilio1@op.pl
biale zloto i platyna roznia sie tylko wytrzymaloscia, po jakims roku biale zloto sie sciera i zaczyna zolciec mozna to odnowic pokrywajac znowu i tak co pare lat, ale ogolnie nie mozna powiedziec co jest co.
co do prob to sa rozne na biale zloto z tego co wiem 9 i 18 (nie wiem czego)
tytan jest specyficzny ale nie mozna go zmniejszyc jezli chodzi o rozmiar wiec ciezko jak macie niewymiarowe palce.
ja mam pierscionek z bialego bo nie widzialam powodu placenia o wiele wiecej za cos co i tak nie mozna odroznic i takie bedziemy mieli obraczki ale jak pisalam trzeba je odnawiac co jakis czas co kosztuje.
co do prob to sa rozne na biale zloto z tego co wiem 9 i 18 (nie wiem czego)
tytan jest specyficzny ale nie mozna go zmniejszyc jezli chodzi o rozmiar wiec ciezko jak macie niewymiarowe palce.
ja mam pierscionek z bialego bo nie widzialam powodu placenia o wiele wiecej za cos co i tak nie mozna odroznic i takie bedziemy mieli obraczki ale jak pisalam trzeba je odnawiac co jakis czas co kosztuje.







