Widok

butydo tanca

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
pytanie orientuje si ektos gdzie i nie za drogo mozna kupic buty do tancow towarzyskich juz takie bardziej profesionalne

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
we Wrzeszczu na Grunwaldzkiej, nie pamiętam jak ten sklep się nazywa ale wchodzi się tam po schodkach, na dole jest restauracja Newska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tam jest sklep z materialami teatralny sie nazywa czy jakos ja tam kupowalam material na suknie ale nie powiedzialabym ze tam jest tak tanio

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w każdym razie jest to jedyne miejsce o którym wiem.

Jak chodziłam na kurs tańca to tam też można było kupiś sobie takie buciki i cena różniła się może o 10zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znajoma polecała kiedys ten sklep, szyja buty dokładnie na miarę ( wymiar stopy w kilku miejscach, można wybrac wysokośc obcasa, dodatki itp

http://www.akces.biz/oferta/index.html

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,

ja mam do slubu buciki do tanczenia ale do t.latynoskich, bo latwiej przyzwyczaic sie. zamawialam na osiedlu pogodne u p.stromskiej.
ceny przystepne i tylko dla ciebie. byty sa firmy kozdra.
mail to joannastromska@wp.pl

telefon napisalabym pozniej, bo nie jestem w domu.
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomnialam dopisac, ze buciki mam farbowane dokladnie pod kolor sukni i pamietajcie, ze ciemne buty skracaja sylwetke. chcialam po slubie je przefarbowac, ale postawie na kolor cielisty.
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przy wiekszosci szkół tanca są sklepy albo dystrybucja obuwia różnych sprawdzonych firm i ubran do tego :)
o wiele taniej niz w DarlesDance
mozna tez zamawiac buty z www
polecam www.blochworld.com jesli chodzi o gadżety
a eleganckie do tanca w polsce firma akces - chociaz osobiscie uwazam ze nie wszystkie są dobrze wyprofilowane.

pozdrawiam

[b]chaberek.dodatki.slubne@gmail.com[/b]
image

[b][i]SWAROVSKI BIŻUTERIA!!!!--------------- http://picasaweb.google.pl/dodatki.slubne[/b][/i]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten sklep we Wrzeszczu na Grunwaldzkiej to Darles Dance (sklep z materiałami dla tancarzy). ja tam szyłam suknię ślubną i naoglądałam się tych butów , a w jednych (testowych) nawet mierzyłam swoją suknię, bo zapomniałam o swoich.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a już nazwa sklepu padła - niewidziałam

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

do góry