Widok

ceny kwiatów na giełdzie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie. Czy ktoś z Was kupował może kwiaty na giełdzie kwiatowej (chyba RENK??- w każdym radzie chodzi mi o taki hurtowy zakup)? Jak mniej więcej kształtują się ceny takich kwiatów? Czy można kupić jakieś dodatki do bukietów, takie jak są w kwiaciarniach?

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
zaspiarnia - nad ranem wszyscy Twoi zmotoryzowani są już w drodze do pracy? Możecie tam jechać np o 3-6 :)


z tego co pamiętamy z Mężem - świece były :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam osobiście tylko giełdę w Gdańsku na Miałkim Szlaku. Tam świece dostaniesz , kwiaty sztuczne, dekoracje (wstążki, motylki itd), kwiaty żywe (cięte i w doniczkach). O 4- ej rano już wszystko otwarte. Ale o 8-ej nie ma po co jechać. Otwarte w soboty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piszecie, że są tam też dekoracje. a świece można dostać? i jak tam dojechać jedynie komunikacją miejską? o tej porze wszyscy zmotoryzowani w mojej rodzinie będą pędzić do pracy :( a weekendy też jest tam czynne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
płacisz za wjazd na teren giełdy - kilka zł :) albo zostawiasz auto przed szlabanami ;)


i idziesz robić zakupy :) jeśli jeden sprzedawca Ci odmówi(z jakiegoś powodu) - idź do innego :)


nie mamy kwiaciarni, a zakupy robiliśmy kilka razy - bez problemów :) i to wcale nie jakieś wieeelkie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
każdy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na takiej giełdzie każdy moze zrobić zakupy? czy tylko kwiaciarnie itd? bo różne już rzeczy widziałam i slyszalam na ten temat
PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKIE KŁAMSTWA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Agusia, dzięki za namiary :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.renk.pl/index.php?v=show2&idkl=6&asort=1 możesz podzwonić i popytać sprzedawców :)



pamiętaj, że kwiaty są pakowane po ileś tam sztuk ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Up
Może ktoś jednak wie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny, a wiecie może ile kosztuje tam eustoma albo goździki gałązkowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba większość róż? to są trwałe kwiaty :) (no - może pnące nie są takie trwałe)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy możecie mi podopwiedziec które róze nadają się na bukiet ślubny i utrzymają się w wazonie chociaz przez kilka dni. Dodam ze chciała bym wiązankę z czerwonych i białych róz??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zarówno w Gdańsku jak i na renku wszystko kupuje sie w paczkach , szpulach itp. To samo z kwiatami , paczki 20 i 25 szt (do tego dobrze jeszcze wiedzieć, które odmiany są trwalsze i czy te które wybraliśmy sa akurat świeże ),to samo dotyczy dodatków zielonych(lisci)które pakowane są po 10 i więcej sztuk. Do tego wazony, które przy układaniu okazuje sie na przykład ,że są za niski albo za szerokie itp. Potem okazuje się,że wstązki za mało, a organtyny połowę zostało Jak sie pózniej wszystko podsumuje to okazuje się ,że wcale nie wyszło dużo taniej , a czasu (który w przeddzień wesela kurczy się w niewiarygodnym tempie) brakuje. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my byliśmy po kwiaty (do bukietów ślubnych) ok 6 rano :) nie było problemu z dostaniem :)
jest tam baaaaaaardzo dużo różnych dodatków - dowolnych wstążek, piórek, dekoracji itp. :)

np. ostatnio kupiłam tam pięknego wielkiego sztucznego słonecznika do sypialni ;) i śliczną figurkę Aniołka :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Giełda Towarowa w Gdyni jest na ul. Rdestowej, to taka ulica równoległa do Chwaszczyńskiej, jak się jedzie w stronę żukowa to po prawej stronie, i tam jest hurtownia kwiatowa w takim dużym budynku, czynna codziennie do 15 :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Filozofia giełdy polega na tym ,że hurtownicy najpierw sprzedają na giełdzie a później jadą do swoich sklepów- kwiaciarni.
Ja byłam oststnio ok 8.45 na Renku i było bardzo mało sprzedawców było, ale storczyki kupiłam jakie chciałam.
Jeżeli chodzi o dekoracje to sytuacja wygląda podobnie. Bez wariactwa można jechać ok 6, chociaż trzeba liczyć sie z tym ze tych najladniejszych kiwatow juz nie ma.

a co do wazonów to obok hali z kwiatami (nastepna) byly tez takie stoiska z jakimis meblami i trzoche dekoracji. moze tam beda wazony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolinka29 gdzie jest giełda w Gdyni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ikea - polecam albo sklepy za 5 zł: sama mam wazony stamtąd :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze, wszystko fajnie....Kupiłabym dużo kwiatów i ozdóbek, mam osobę, która mogłaby to ułożyć...tylko skąd ja wezmę wazony??? Potrzebne by mi były takie małe na stół i duze...najbardziej chciałabym wszystkie podobne...z przezroczystego szkła...Na allegro jeden wazon to ok. 30-40 zł...:(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0