Widok

cerowanie artystyczne... gdzie w 3mieście?

Czy słyszał ktoś o takim punkcie? słyszałam że kiedyś był w Auchanie ale nie wiem czy istnieje nadal... nie wygooglał mi się ten punkt... a szukam miejsca sprawdzonego ;) dziura na nowych spodniach ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ikei na 100% jest przy kasach wczoraj byłam i widziałąm ale nie korystałam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki serdeczne!! Ikea jest mi nawet bardziej po drodze!! ;) mam nadzieję że zrobią to porządnie - dam znać ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki punkt kiedyś był w Gdańsku obok Zespołu Szkół Łączności, ale niestety nie wiem czy jeszcze tam jest,
dobrze robili, naprawiałam tam kilka ciuszków
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespól Szkól Łączności to jest Podwale Staromiejskie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie :)
prawie na samym końcu, tuż obok Motławy
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.worldofcandles.decoart.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Łódź, ul. Piotrkowska
Cerowanie Artystyczne Odzieży
tel. 508-997-461
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Gdańsk, ul. Tartaczna 5 - POLECAM!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam jest lodziarnia teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już nie ma zakładu .Teraz jest tam lodziarnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To było obok lodziarni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny a wiecie czy jest takie coś w okolicach Sopot, Gdynia i w stronę Wejherowa ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sopocie nie ma wrzeszcz manhatan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ul. Igielnicka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Watek jest z 2009 wiec podejrzewam, ze moze byc juz nieaktualny. Proszę o podpowiedz gdzie na dzien dzisiejszy moge znalezc miejsce, w ktorym ceruja artystycznie.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrze robią ale kosmicznie drogo, byłem wczoraj i za 8 cm rozdarcia po ugryzieniu psa, pani zwaliła mnie z nóg mówiąc 140 zł, a spodnie nowe kosztowały 160 po zniżce. Więc szukam dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zlikwidowany byłam 15 kwietnia 2021
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie isieje, srowid zabił maladie przedsiebiostwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już go nie ma niestety. Szukam dalej. Ktoś zna inny???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja widziałam zakład cerowania artystycznego w gdansku brzeźnie, niedaleko deptaku, w tych małych uliczkach (gdzieś w okolicach ul.Portowców chyba ale nie jestem pewna)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Ikei jest dobry zakład. Jest to filia zakładu z ul. Starowiejskiej w Gdyni (w bramie taki mały zakladzik). Wdziałam tez ze ceruja artystycznie w pkcie w Batorym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Batorym zdecydowanie odradzam kobieta arogancka i nieslowna Mowie o tej co zajmuje sie szyciem bo reszta ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
na pewno nie korzystaj z punktu w Gdyni przy ul. Morskiej na wysokości Lidla
Kobieta wysoko się ceni a niestety cena jest zdecydowanie nieadekwatna do wykonanej pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Gdyni Centrum Batory Jest punkt,ale odbiór rzeczy do zacerowanie za 3 nie ma pomyłki trzy miesiące.Czy te punkty na Tartacznej i w Ikea jeszcze istnieją?Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Gdyni na Płk Dąbka jest takie miejsce. Pani daje rade za niewielkie pieniądze.

Biernacik Teresa Cerowanie Artystyczne
81-155 Gdynia, ul. Płk Dąbka 201b/17
Tel.: 511263070

Pzdr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na pewno ładnie ceruje Pracownia Krawiecka ALEKSANDRA w Gdyni Cisowie na ul .Chylońskiej 178 . Polecam ,szczególnie dżinsy ,super ,prawie śladu nie ma po wytartej dziurze..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
czy ktoś wie, gdzie można zacerować jedwabną sukienkę? To musi być chyba naprawdę artystyczne cerowanie, bardzo się boję, żeby nie było gorzej. Fantastyczna zabawa na weselu i poprawinach, ale niektórzy bawili się tak, że uszkodzili mi aż dwie jedwabne śliczne sukienki, bardzo chcę je jeszcze nosić. Tylko kto naprawi je dobrze?
Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PODBIJAM TEMAT,

Szukam naprawdę profesjonalnej obsługi najlepiej z Gdyni, kupiłam sukienkę i po jednym dniu mam dziurę na samym środku... i się pruje dalej... ech :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
profesjonalne artystyczne cerowanie polecam w zakładzie krawieckim ALEKSANDRA w Gdyni
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo polecam Pracownie Krawiecką Aleksandra w Gdyni Cisowa 178. Na poczekaniu zreperowano mi małą dziurkę w rękawie marynarki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam Teresy Biernacik z Gdyni z ul. Płk. Dąbka 201 B/17! To co robi ta pani nie ma nic wspólnego z cerowaniem artystycznym. To zwykłe szycie ręczne... "zepsuła" spodnie i wzięła za to niemałe pieniądze... Fuszerka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cerowanie / repasacja - Gdańsk-Wrzeszcz?

PODBIJAM WĄTEK

Czy znajdę w Gdańsku sprawdzony punkt, który zajmuje się cerowaniem / repasacją delikatnych tkanin? Mam uszkodzoną rzecz tkaną z bardzo delikatnej wełny. Zależy mi na "bezśladowym" zacerowaniu, wręcz repasacji materiału.

Czy ktoś mógłby polecić sprawdzone miejsce?
Z góry dziękuję za pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tkaną?...czy to gobelina?
.....ale z wełny oooo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Kobieta

Wielkosć członka (21 odpowiedzi)

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego knuta ? :D

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

Rozczarowana (3 odpowiedzi)

Nie polecam Krzysztofa Szponara nie wywiązuje się ze spraw do końca lub nie załatwia ich wcale a...

do góry