Widok

chciałbym wyrazić solidarnosc

Z demonstrantami przeciwko zatrzymaniom działaczy LGBT w wawie.trzymajcie się.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

chciałabym wyrazić solidarność ze wszystkimi hetero przeciwko wyzyskowi socjalnemu na rzecz nieistostnych mniejszości, zwłaszcza że nie mają czasu strajkować bo uczciwie pracują
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

To ja z Mundurowymi, którzy muszą znosić prowokacje nierobów i patointeligencji, sponsorowanej przez znudzonych wywrotowców :)
ps
Orły w cwilkach również ściskam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Pan jest doktorem nauk humanistycznych, panie Pawle Bykowski?
Też bym se wyraził z kimś solidarność, ale nie rozumiem tej formuły. Hasztagi jakieś, nakładki na zdjęcia profilowe w jakichś ekshibicjonistycznych narzędziach inwigilacji...
Z Jenifer Lopez chciałem wyrazić solidarność. I z Halle Berry może jeszcze. Ale tylko jak ma długie włosy

Żartowałem. Z wszystkimi, których męczą upały chciałem wyrazić.
#upałysągupie
#chcemylody
#niechżyjąeskimosi
#wejdźdomegoiglowejdźjakdolasusarna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Można wyrazić solidarność z ludźmi w jakiś sposób dyskryminowanymi, ale nie z ludźmi walczącymi o nienależne przywileje. Małżeństwa są dla normalnych. Można by solidaryzować się z osobami zaburzonymi seksualnie gdyby odmawiano im terapii, ale okazuje się, że aktywiści gejowscy protestują przeciwko samemu pomysłowi terapii. Zastanawia dlaczego osoby ze stwardnieniem rozsianym lub gruźlicą nie protestują.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wyrażam najwyższą solidarność z ludźmi, którzy w jednej chwili zdali sobie sprawę z tego, ze ich dalsze życie to zwykła pozbawiona sensu wegetacja

#MuremZaRatlerkiem
#OddajcieMiOszczednosciMojegoZycia
#TerazBedeKlepacBiedeAzDoSmierci
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeżeli, według wyznawanej przez łowcę teorii, homoseksualizm jest chorobą którą leczy się terapią, to czy w jego (łowcy) przypadku, właściwym było by zaordynowanie mu lobotomii ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wszyscy jesteście homofobiczna opóźniona **umowina!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dorotka w Holandii?
Na zbiór bakłażanów się wybrała? ;>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Problemem tych środowisk jest, że domagają się nie tolerancji ale akceptacji i nie rozumieją że każda swoboda ma też swoje granice.
Tak to jest jak z własnej orientacji robi się nową religię. I wtedy z kibica robi się chuligan, z feministki feminazistka, z patrioty nazista...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dzień dobry, Panie Pawle Bykowski, ostatnio doświadczyłam mało smacznego widoku. Na murku siedziała rodzina (mama, tata i dwójka dzieci). Przed nimi zatrzymała się para gejów. Stwierdzili, że zrobią demonstrację przed rodziną, by pokazać, jakim to gejowskim związkiem są. Po co? Dlaczego? Nie zapytałam. Dla mnie było to bardzo niesmaczne. Nie rozumiem, dlaczego ludzie, którzy chcą szacunku nie szanują innych?

Miłego dnia, ONA
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Grupa Żywiec też wyrażała solidarność z tymi i owymi na festiwalu męskie granie. A potem wypuściła reklamę swojego produktu dla hipermęskich facetów. Tak nas rozgrywają wielkie korporacje. Ja tak gdzieś 95% zjawisk tłumaczę chęcią dojenia bydła a 5% satanizmem rządzącym swiatem elit.

A reklama super. Zachęca do abstynencji, bo po alkoholu to nie da rady za takie wyczyny się brać.

https://youtu.be/irX3vC4t98Q
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry