Widok

cieńko na tym rynku pracy

przeglądam oferty to tu to tam i jedno powiem WAM
- CIENIZNA !!!
nie ma nic godnego uwagi, w kółko te same ogłoszenia, a to masaż, a to akwizycja, a to ubezpieczenia, cyfra+, energa, telemarketing- tragedia

co z tą pracą???
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem załamana. Oszczędności się kończą, dziesiątki CV porozsyłane, telefon milczy a ja nie wiem czym w tym miesiącu zapłacę za mieszkanie :/ I żeby nie było, że nie szukam- CV rozsyłam codziennie od początku lipca i NIC. Nawet nie ma na co aplikować...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po roku szukania pracy w gdansku wyjechałem do anglii. prace może tu znaleźć każdy. Nawet największa oferma może robić kanapki dla sieci marketów za 1200 funciakow na miesiąc. Pracując w restauracji pod londynem dostawałem 900 funtów na rękę, w tymi 3 posiłki dziennie i zakwaterowanie bez limitu na prąd i wodę.
Teraz mam pracę związaną ze studiami, pracodawca dba o moje kwalifikacje poprzez ciągły system szkoleń, oraz chętnie dopłaca do moich indywidualnych kursów, o ile są związane z zawodem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
świetnie też chce wyjechać do pracy do anglii!! moge robić kanapki,sprzątać...etc daj jakieś namiary gg170076
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Musisz szuka po rodzinie, znajomych, a nawet znajomych znajomych, bo kompletnie obcej osoby to raczej nikt ściągnąć na własną odpowiedzialność nie będzie chciał. Sam się sporo nadzwoniłem zanim znalazłem kogoś kto mi pomógł. Ważne, żeby nie jechać na pałę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie pocieszę Cię MEG - ja szukam od kwietnia i wysłałem już ponad 200 @ z CV i LM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie masz wykształcenie? Co potrafisz? Na jakie stanowisko wysłałeś te 200 CV?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Współczuję i rozumiem przez co przechodzisz. Ja jestem anglistką po UG, mam też doświadczenie w hotelarstwie i wysyłam na wszelkie pokrewne kierunki, do szkół językowych i na stanowiska asystentek-sekretarek i nic :( Nawet nie zapraszają na rozmowę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wygra ten polityk z tą partia, który/a jako pierwszy powie ludziom,
prawdę, że idzie złe.., spowolnienie, jeśli ine kryzys, - ODPUKAĆ !
i będzie starał się temu zaradzić, co łatwe nie będzie, a nie tylko pier..lenie dookoła..
Z Naszej strony, jak łapać prace, to teraz, bo przed nami jesień
i ..zima.. dosłownie i w przenośni..
Napisałem to, nie dlatego, żeby Kogoś straszyć, bo też człek poszukuje, i wysyła CV nie akceptuje LM, nikomu niepotrzebnego dokumentu..
Tylko dlatego, żeby się ten rynek wykazał solidnymi argumentami
w postaci poważnych ofert.
Dlatego mam też pytanie, gdzie najdalej poszukujecie
pracy, piszac najdalej mam na myśli odelgłosc / czas dojazdu.
Bo nierzadko wiedzę, że są w miarę atrakcyjne oferty, ale logistycznie daleko, = koszt/a i czas..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie podobnie, codziennie przeglądam oferty pracy i przyznam ze oferty "śmieciowe" dla kogoś kto ukończył Politechnikę Warszawską. Ja szukam pracy od maja i do tej pory nic nie znalazłam:( załamka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ch.... ze Polit. Warsz. Spadnij na ziemie, nie szkola a doswiadczenie sie liczy. Teoria to 10 % sukcesu, 20% wymiana spostrzezen, 70% doswiadczenie. Powodzenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
No okej, ale jak tu nabrać doświadczenia jak nikt nie chce przyjąć do pracy?Dlaczego nie dadzą nawet szansy udowodnić, że potrafi się sprostać danemu stanowisku? Wiem, że trzeba się było uczyć i pracować jednocześnie, ale nie wszystkie kierunki to umożliwiają. A nawet jeśli ktoś przespał sprawę to teraz ma do końca życia zamiatać ulice bo nie pracował na etat podczas studiów?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to by nadrobić brak doświadczenia od tego są staże , praktyki itp. - wiem od osób , które właśnie brały udział w tego typu rzeczach by mieć jakieś doświadczenie , że jeśli trafisz do w miarę firmy to potem masz szansę na zatrudnienie jak się sprawdzisz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chętnie, ale mogliby za te praktyki cokolwiek płacić. Bo mając widmo pustej kieszeni nie ma czasu na pracę za darmo. Za coś trzeba opłacić rachunki i utrzymać rodzinę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wszystkie praktyki czy staże są bezpłatne.Poza tym jeśli w inny sposób niema możliwości zdobycia doświadczenia myślę , że warto poświęcić swój czas jeśli trafi się do firmy , która po stażu oferuje stabilne zatrudnienie.Przykładowo koleżanka poświęciła 3 m-ce na staż dostawała jakieś "grosze" , a po 3 m-cach ma umowę o pracę i ok 2500-3000 zł ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jakiej firmie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na dowód ,że nie wszystkie praktyki czy staże muszą być bezpłatne świeże ogłoszonko:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/platny-staz-mlodszy-specjalista-ds-reklamy-ogl4149364.html

wystarczy poszukać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak załapać się na taki staż? trzeba mieć skierowanie z Urzędu Pracy czy można aplikować bezpośrednio do firmy? Z tego ogłoszenia wynika, że bezpośrednio, ale ja zawsze byłam przekonana, że staż jest opłacany z UP.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli firma się bezpośrednio ogłasza to się aplikuje bezpośrednio.Staże z UP to całkiem inna sprawa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za wyjaśnienie. Poszukam ofert staży. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

do góry