Widok

co na odkażenie siusiaka?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dziewczyny,mały miał zaczerwienionego siusiaka i bolał go........smarowałam rivanolem przeszło,pediatra trochę odciagnęła mu napletek,ale trochę i pewnie podrażniła,możliwe,że skórka nadpękła.......ale minimalnie:(kazła smarować dalej rivanolem,ale może macie cos w zanadrzu?coś innego?
dodam,że mojemu smykowi,nie da się jeszcze odprowadzić napletka a ja nie chcę,by robiono to na siłę i nie pozwoliłabym lekarce do końca to zrobić........
z drugiej strony mimo częstego mycia mały,co jakiś czas ma zaczerwienienie,było już tak ze trzy,cztery razy.......
eh z chłopakami więcej roboty i stresu,na dodatek już nie pozwala sobie przy siusiaku majstrować:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie kompromituj sie i idz do lekarza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Może octanisept? Przemywałam tym ranę po cesarce, odkaża na pewno ale pewnie w gojeniu nie pomoże. Jedno wiem-nie szczypie ;)

Znalazłam podobny temat, piszą o jakiejś maści i rumianku :)

http://index.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/stan+zapalny+siusiaka
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też używałam u moich dzieci octaniseptu, jak pojawiały się jakieś zaczerwienienia, podrażnienia i jak trzeba było pobrać mocz na posiew.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rina
kompromitujesz się ty.........
zadałam pytanie i dziewczyny konkretnie odpowiedziały i dzięki im za to.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Napewno nie octanisept, ma nie ciekawy sklad, wystarczy rumianek nadmaganian potasu czy kora dębu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Kora dębu to do odbytu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Octanisept na zmianę z kroplami z antybiotykiem miejscowo. Jeśli nawrót to zrobić posiew np moczu i antybiotyk ogólnie i octanisept miejscowo. U nas pomogło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

do góry