Widok

co na prezent??

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
w pazdzierniku bede swiadkiem na slubie siostry...jak myslicie co moge kupic jej i jej przyszlemu mezowi na prezent??dodam ,ze nie mam zbyt duzo kasy bo nie pracuje. dodam tez ze sprzet agd i rtv raczej odpada bo oni juz mieszkaja razem jakis czas i dorobili sie sprzetu....nie mam pomyslu co kupic :(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro już razem mieszkają - ja proponuję sprezentować papierki ze znaczkiem wodnym :)) jednak to najbardziej się przyda i pomoże zwrócić młodym koszty imprezy :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że jakaś grafika lub obraz będą miłym i trwałym prezentem a jak się rozejrzysz po galeriach to znajdziesz coś w sensownej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki myffa,ale to rodzice funduja rodzicom wesele...cwaniaczki co??hehe ale dzieki za pomysl!! :))pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oto moje propozycje:
1. Duuuża kołdra 220x200cm
2. Waga elektroniczna mierząca osobno masę mięśniową i tk. tluszczowej- może Twój przyszly szwagier chodzi na siłownię to się ucieszy
3. Jeżeli interesuje sie podróżami to może album??
4. Kryształowe kieliszki do wódki i karafka
5. Jezeli ma samochód- odkurzacz do samochodu
6. Może np wiertarka albo komplet narzędzi w skrzynce- bo jednak nie każdy ma w domu a to sie zawsze przydaje
7. Jeżeli jest fanatykiem gier komputerowych- play station
8. Czy to ma być tylko dla szwagra prezent?? Jeżeli dla nich obojga to np. ładny duży wazon lub jakaś figurka
9. "artystyczny" stojak na płyty- w kształcie gitary, saksofonu

Wydaje mi się, że skoro masz mało pieniędzy to lepiej coś kupić na pamiątkę niż dać parę groszy, zwlaszcza, że jesteś bliską rodziną. pamiątka zawsze zostanie- nawet jeżeli to będzie satynowa pościel, a pieniądze szybko się rozejdą na pierdoly i nikt nie będzie o nich pamiętał...

Pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki inga!!!wlasnie tez myslalam o satynowej poscieli bo siostra mowila ze bardzo by chciala os takiego...i jeszcze jajis wazon i bedzie ok :)) a co myslisz o tym by dacc im jakis jeszcze osobisty prezent np. bielizne z sex shopu na noc poslubna??czy to nie wypada???
dzieki za pomoc i pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bielizna z sex shopu jak najbardziej- jako prezent na wieczór panieński!!! Nawet jeżeli jej nie użyje w noc poślubną to będzie dużo śmiechu i radości z tego na wieczorze, a i przyszły mąż pewnie się ucieszy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajnym prezentem będzie smartwatch. Ja dostałam Women Klara- bardzo elegancki gadżet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

do góry