Widok

co na prezent??

Wesele Temat dostępny też na forum:
w pazdzierniku bede swiadkiem na slubie siostry...jak myslicie co moge kupic jej i jej przyszlemu mezowi na prezent??dodam ,ze nie mam zbyt duzo kasy bo nie pracuje. dodam tez ze sprzet agd i rtv raczej odpada bo oni juz mieszkaja razem jakis czas i dorobili sie sprzetu....nie mam pomyslu co kupic :(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro już razem mieszkają - ja proponuję sprezentować papierki ze znaczkiem wodnym :)) jednak to najbardziej się przyda i pomoże zwrócić młodym koszty imprezy :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że jakaś grafika lub obraz będą miłym i trwałym prezentem a jak się rozejrzysz po galeriach to znajdziesz coś w sensownej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki myffa,ale to rodzice funduja rodzicom wesele...cwaniaczki co??hehe ale dzieki za pomysl!! :))pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oto moje propozycje:
1. Duuuża kołdra 220x200cm
2. Waga elektroniczna mierząca osobno masę mięśniową i tk. tluszczowej- może Twój przyszly szwagier chodzi na siłownię to się ucieszy
3. Jeżeli interesuje sie podróżami to może album??
4. Kryształowe kieliszki do wódki i karafka
5. Jezeli ma samochód- odkurzacz do samochodu
6. Może np wiertarka albo komplet narzędzi w skrzynce- bo jednak nie każdy ma w domu a to sie zawsze przydaje
7. Jeżeli jest fanatykiem gier komputerowych- play station
8. Czy to ma być tylko dla szwagra prezent?? Jeżeli dla nich obojga to np. ładny duży wazon lub jakaś figurka
9. "artystyczny" stojak na płyty- w kształcie gitary, saksofonu

Wydaje mi się, że skoro masz mało pieniędzy to lepiej coś kupić na pamiątkę niż dać parę groszy, zwlaszcza, że jesteś bliską rodziną. pamiątka zawsze zostanie- nawet jeżeli to będzie satynowa pościel, a pieniądze szybko się rozejdą na pierdoly i nikt nie będzie o nich pamiętał...

Pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki inga!!!wlasnie tez myslalam o satynowej poscieli bo siostra mowila ze bardzo by chciala os takiego...i jeszcze jajis wazon i bedzie ok :)) a co myslisz o tym by dacc im jakis jeszcze osobisty prezent np. bielizne z sex shopu na noc poslubna??czy to nie wypada???
dzieki za pomoc i pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bielizna z sex shopu jak najbardziej- jako prezent na wieczór panieński!!! Nawet jeżeli jej nie użyje w noc poślubną to będzie dużo śmiechu i radości z tego na wieczorze, a i przyszły mąż pewnie się ucieszy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajnym prezentem będzie smartwatch. Ja dostałam Women Klara- bardzo elegancki gadżet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry