Widok

co to jest ?

nieuporzadkowana zgraja, nieokrzesanych, niemadrze podajacych uparcie stromo w przod, nieoczczednie traktujacych pole, sibie i pilke, bez przegladu sytuacji naiwnie przacy do przodu bez przygototowania i wypracowania sytuacji, bez rozumienia przeciwnika, bez umiejetnosci kontrolowania wlasnego tepa nie mowiac o tym przeciwnika, bez zgrania miedzy poszczegolnymi zawodnikami, bez rozwagi i bez umiejetnosci doznania szoku !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do łatwowiernych ludzi , którzy myślą, że w internecie mają wolność słowa

Co się odezwę to ciach i nie ma Sopocianki na forum .www.Trójmiasto , a pobieracie dole za łącze internetowe , za które ja płace. To może mi zwrócicie , że nie mam dostępu na forum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ITA 2 : GHA 0

pilkarze do Wloch uczyc sie grac ! moja dziewczyna jest z Bella Italia, mielismy wczoraj frajde !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JANAS VON

JANAS NIE WRACAJ DO POLSKI NIE CHCEMY CIEBIE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

adas

no...niestety...nikt nie chcial dostarczyc ludowi miast i wsi tego rarytasu...moze sprobujemy wlasnym sumptem;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gluptasy pilki...

chlopcy a jakbyscie zmienili taktyke na madra?
na inteligentna, rozwazna, cierpliwa, zgrana, z orientacja, oszczednie, sprytnie, prosto i genialnie, krotka gdy trzeba, dluga gdy mozna ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

napoje pzpr

czy sa osiagalne na rynku ?!

dziekuje i caluje dlonie pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a tu wiecej wyrobow winopodobnych

http://www.kc-pzpr.webpark.pl/naszprodukt.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WINO STERNIK

uwienczenie ksiezycowej kariery Braci Sternikow

www.pzpr.w.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okradają schowki na torby w Castoramie !!!

Radze nie zostawiac zadnych cennych lub mniej cennych rzeczy w schowkach na troby w Castoramie na Przymorzu! Wczoraj ok godz. 14 zostawilem swoj plecak z ktorego zapomnialem zabrac portfela. W kilka godzin po wyjsciu z marketu zauwazylem brak pieniedzy i biletu miesiecznego SKM. Choc kluczyk do schowka mialem ja to ktos posiada drugi badz jest na tyle sprawnym magikiem ze wyciagnal moj portfel i kasiorke. Akcja zostala tak przeprowadzona zebym nie zwrocil zbyt szybko uwagi na brak pieniedzy. Schowki w Castoramie nie sa pilnowane WCALE, stoja w przedsionku sklepu i nikt sie nimi nie interesuje! Jeszcze raz przestrzegam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

samokrytyka

przyznaje sie do tego ze nie wytrzymalem i wyszedlem przed drugim golem. nie umie cierpiec. i zawsze mi sie wymsknie to
hihi
jesli druzyna jest do kitu, to nie krzycz GOLA, bo i tak nie zrozumia o czym mowa.
hihi
teraz rozumiem skad w Sopocie ta fala basketballu w ostatnich latach, ....to bojkotowanie klipiarzy !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

tu mial sie odbyc marsz neonazistow, jest ich w tym miescie kilkudziesieciu, moze ponad sto.
mieli maszerowac tez moja ulica. wezwalem wszystkie sily przeciwko nim, swietych katolickich, buddyjskich i innych.
parade zakazano.
wieczorem na spacerze spotkalem po kilku miesiacach przypadkowo znajomych buddystow. z placu ratuszowego dobiegala muzyka z koncertu zebrania ANTYnazi.
usmiechnelismy sie do siebie.
hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z pijanych wierszy...

Kolejny raz sie spotkaliście po kilku miesiacach...
Dzis już was więcej dzieli niż łączy ale może tak zawsze było?
Niewinnie opowiadaliście o swoich przygodach,
Wzlotach na studiach, miłosnych uniesieniach...
Śmieszne że mimo upływu czasu nadal jesteście sami,
Tak bardzo śmieszna jest ta wasza samotnośc...
Tak często sobie obojętni,
Ale sie spotkaliście...
I pierwszy raz tanczyliście wokół ludzi tak mało niewinnie...
Niewinnie alkohol rozgrzewał wasze serca...

Z biegiem nocy On zanocował u Niej
I z nadejściem słońca obudziła się w jego ramionach...
Nowo narodzeni po tych kilkunastu wspólnych godzinach...
Jeszcze tylko papieros i łyk kawy...
Spojrzenie, pocałunek, uśmiech...

I odszedłeś tak jak zawsze...
Zawsze odchodzisz...
Gdyż nie możesz na dłużej pozostac...
Wiecie to doskonale...
Ale i Ty i Ona wie,
Że mimo wszystko ten jeszcze jeden raz powrócisz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

adas

krytykanctwo...nieustranne krytykanctwo;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry