Widok

ćwiczenia z niemowlakiem-gdzie w Trójmieście?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam.Jestem mamą rocznej Karolinki,po porodzie odłożyło mi się trochę ciałka tu i ówdzie...Chciałabym zapisać się na fitness,aerobic itp.z moją córcią.Czy ktoś z Was zna takie miejsce w Trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm...jakby się zastanowić, to pełno masz ich wokół siebie. Wchodzisz na osiedle, przed klatką stawiasz wózek, bajbusa na ręce i rozpoczynasz trening...Na początek doradzam wybierać osiedla z blokami czteropiętrowymi. Seriami....5 wejść na IV piętro i 5 zejść...Potem minuta oddechu i powtarzamy. Potem etap drugi, dla zaawansowanych. Przenosisz się pod blok liczący 11 kondygnacji i stosujesz identyczną procedurę. Po miesiącu będziesz miała talię jak osa, płuca jak miechy i...ręce do ziemi...:-). Przepraszam za idiotyczną wypowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm, w Trójmieście to nie wiem gdzie, ale podejrzewam że musi być takie miejsce...mieszkam teraz w Gliwicach i chodze tutaj do takiego własnie klubu fitness, tylko dla kobiet, gdzie mamusie mogą przyjść z dziećmi, którealbo mają zajęcia ruchowe albo są w świetlicy z opiekunkami

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak na marginesie, roczek...chyba wiek niemowlęcy mamy za sobą. Masz już dużą pannę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz ja chodziłam kiedyś-ale do roczku Malucha-chociaż wiem,że ze starszymi też przychodzą... Było bardzo fajnie.
Najlepiej wejdź na stronę szkoły rodzenia "Bobas" tam znajdziesz wszelkie namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaję ciekawą stronę, nie wiem czy Gdynia Cię interesuje:

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AWF Gdańsk, moja kumpelka chodzi. bo my na basen :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie chodziło mi o to co napisała Rina.
Tak jak pisałam polecam z doświadczenia.
Poszukaj sobie jeszcze pod hasłem "szkoły rodzenia" bo pamiętam,że takie zajęcia były też w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,dzieki wielkie za informacje,Gdynia jak najbardziej mi odpowiada.Bede jutro dzwonic do "Bobasa".Jeszcze raz wielkie dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (115 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Czy posiadanie dzieci jest warte zmiany stylu życia? Czy wychowywanie dzieci jest przyjemne? (47 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad urodzeniem dziecka, więc chciałem zapytać. Właśnie...

Jaki najlepszy i najtańszy blender? (13 odpowiedzi)

Chciałabym zacząć robić sama papki małemu,jednak słoiki są za drogie.On zjada cały taki mały...

do góry