Widok

cyclo-progynova-czy ktoś brał?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,
Czy któraś ma jakieś doświadczenia z tym lekiem??
lekarz przepisał mi to na zaburzenia hormonalne.Jestem po pierwszym opakowaniu, powinnam już kilka dni temu mieć okres - i nic;-(
a test negatywny...

Może któraś z Was zażywała te leki....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anulkam, ufasz swojemu lekarzowi? Zrobił Ci porządne badania, wyjaśnił dlaczego przepisuje ten lek? Czy przepisuje po omacku co się da, bo nie potrafi wywołać owulacji?

Każda z nas ma inne poziomu hormonów, raczej nie szukaj na forach informacji o tym "jak ktoś reaguje na ten lek". Może reagować dokładnie przeciwnie niż Ty, bo może mieć zupełnie inne zaburzenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostałam to bez żadnych badań;-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie załamuj mnie... Tak "od czapy" wyskoczył z tym lekiem? Ty mówisz, że nie miesiączkujesz, a on wypisuje receptę i koniec wizyty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam problemy z cyklem i przepisał mi na to własnie ten lek który miał unormować...
ide dzisiaj do niego bo nie wiem co znowu się dzieje...
ach te kobiety się mają............

Anulka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje zmienic lekarza jak slysze ze lekarz zapisuje lek bez dokladnych badan chormonalnych to mi sie od razu podnosi cisnienie:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie co niektórzy wogóle nie nadaja sie na lekarzy!Mają w nosie pacjenta i wogóle trzeba bronic swoich praw i pytac dlaczego przeciez to chodzi o nasze zdrowie a oni robią z nas kroliki doswiadczalne i na chybił trafił...ten lek pomoze czy nie pomoze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co to znaczy "zaburzenia cyklu"? To tak, jakby każdej kobiecie na "nieatrakcyjny wygląd" ktoś polecał identyczne ubranie w jednym rozmiarze... Każda z nas ma te zaburzenia z innego powodu. Te "zaburzenia" najczęściej są OBJAWEM a nie właściwą CHOROBĄ. Lekarze nie leczą złamań otwartych przeszczepem kawałka skóry, żeby ta kość tak brzydko nie sterczała...

Anulkam, postraszę Cię trochę własnym przykładem.

Też miałam zaburzenia cyklu. Gdyby jakiś lekarz podał mi leki i wywołał owulację i jakimś cudem zaszłabym w ciążę, to najprawdopodobnie zaraz bym poroniła, albo urodziła dziecko upośledzone... Bo miałam porządną niedoczynność tarczycy. Wystarczyło trochę badań, leczenie TARCZYCY, nie ustawianie cyklu za pomocą np. luteiny (co kilku lekarzy próbowało robić jak tylko zaczynałam mówić, jakie mam objawy).

Idź do lekarza, który nie będzie Cię leczył po omacku. Fakt, że u Twojego lekarza masz 50% szans, że w końcu mu się uda... Tylko skąd pewność, że jesteś w tych właściwych 50%?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o Matko!!!!!!!!!!!!!!!
Dziewczyny - porządnie mnie nastraszyłyście.....Ale muszę przyznać Wam rację...

Nigdy w życiu nie miałam zrobionych badań hormonalnych - ŻADNYCH - i tak jak pisałyście wyżej - testy jak na króliku.....

Anulka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z kolei miałam zaburzenia cyklu i brak owulacji z powodu podwyższonej prolaktyny... dostałam skierowanie na badania zarówno prolaktyny jak i tarczycy.Juz na podstawie takiego badania mozna cos stwierdzic lub szukac przyczyny dalej...np.badanie USG.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

do góry