Odpowiadasz na:

Światowy Dzień Moczenia Nocnego.... Litości. To gdzie jest problem? Po prostu świętujcie ten dzień hucznie. Kupicie swoim dzieciom quady i komputery z najnowszym GTA z tej okazji. Zaproście... rozwiń

Światowy Dzień Moczenia Nocnego.... Litości. To gdzie jest problem? Po prostu świętujcie ten dzień hucznie. Kupicie swoim dzieciom quady i komputery z najnowszym GTA z tej okazji. Zaproście psychologów nurtu humanistycznego i wolontariuszy z jakiejś postępowej grupy. Niech dzieci moczą się dalej, ale niech będą z tego NAPRAWDĘ DUMNE. Dbajcie o ich indywidualizm tak, jak zadbaliście o to w przypadku tej rozwrzeszczanej gromady, z którą wczoraj jechałem w autobusie bez klimatyzacji.
Wciskam "wyślij" zanim się rozmyślę powodowany troską o swój wizerunek. Walić to. Ale...ale... Zabawmy się w typowanie. Plusy to gole dla Polski, minusy dla Senegalu. Na razie jest 0:0. Gwizdek!

https://www.youtube.com/watch?v=UtWvSs1PIPE

zobacz wątek
6 lat temu
~the raven

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry