Widok

czy jestem w ciazy?

Ja mam problemm.. Boje sie ze jestem w ciazy .
tabletki biore dopiero 2 miesiac ..
wczesniej bralam yasminelle mialam krwawienie caly miesiac az do puki zkonczylam te tabletki .. teraz okresu wogole nie mam biore teraz po 7 dniowej przerwie yasmin i nie mam okresu biore juz drugi dzien i nie mam nic .. czy jestem w ciazy ?? prosze o szybka odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
kup sobie test w aptece i bedziesz znala odp
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup sobie test w aptece i bedziesz znala odp
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podczas brania tabletek miesiączka nie występuje. Po to robisz przerwę , aby się pojawiła. A najlepiej zmień lekarza. Jeśli pytasz o takie rzeczy to znaczy, że Twój ginekolog jest do d.... skoro nie wyjaśnił Ci dokładnie działania tabletek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może masz źle dobrane pigułki?

Brałam 2 rodzaje tabletek. Przy drugich miałam ok 1,5 roku przerwy i nigdy nie miałam tak długo plamienia...
Wiadomo - to są hormony. Organizm musi się przestawić.
Ale na Twoim miejscu poszłabym do ginekologa.



chcesz mieć 100% pewności czy jesteś/nie jesteś w ciąży? zrób w przychodni badanie beta hcg :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jak tam ??? dziecko ma już 11 lat ??? czy nie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaskoczyłaś??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Jakie tabletki na libido działają (33 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

operacja żylaków-gdzie, u kogo, czy pomogła? (137 odpowiedzi)

Mam coraz bardziej widoczne żylaki, zwłaszcza na lewej nodze, zaczynają mi puchnąć nogi, często...

Powiększanie penisa (146 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

do góry