Widok

czy można otworzyć coś swojego mając 50 tyś zł ??

Witam,
Czy macie może jakieś pomysły jak zainwestować lub zarobić coś mając 50 tyś zł wolnych środków ... bo raczej o biznesie i założeniu czegoś swojego to nie ma szans ... w końcu to za niska kwota ... bardziej chodzi mi o coś w stylu taniej kupić drożej sprzedać itp.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukasz odpowiedzi na forum trójmiasta, gdzie każdy może napisać byle głupotę ? I potem do kogo będziesz miał pretensje jak stracisz kasę?Bo ekspert z forum podpowiedział Ci, żeby zainwestować kasę w przenośne domki dla wiewiórek (ponoć bardzo intratny interes:). Poczytaj fora, dowiaduj się, pomyśl. Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja bym zainwestowala w przedszkole. Tego jest teraz.mocny deficyt a jak masz wklad wlasny to zawsze mozesz sie postarac o dofinansowanie i otworzyc swoje, albo punkt przedszkolny. Myślę, że z tym jest mniej formalności. Serio. Kazdy bedzie wygrany, bo na pewni nie bedzie stalo puste. Rodzice zawsze beda pracować i dzieciaki będą musialy gdzies spedzac czas :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieciaki będą spędzać czas tam gdzie stać rodziców, aby spędzały. Chyba, że będziesz przyjmować dzieci za darmo albo za 50 zł/miesiąc. To masz tłumy pod drzwiami. Czy jednak o taką inwestycję chodzi zakładającemu post?
Poza tym przedszkole jest obwarowane masą przepisów. Jeśli już to punkt opieki, ale i tutaj tego sporo.

Do zakładającego post.
50 to mało, ale sprawdź jak ma się sprawa z franczyzą na bezdotykową myjnię samochodową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

do góry