Widok
czy potrzebny przewijak?
Do mam doświadczonych-czy przewijak jest potrzebny czy jest to zbędny element na ciasnym mieszkaniu. Mam co prawda łóżeczko drewniane i bardzo wysoką komodę więc tak nie bardzo z tym miejscem do przewijania, ale może na łóżku wygodniej jest przewijać niż na przewijaku. Proszę o poradę??
są przewijaki - takie nadstawki na łóżeczko i rewelacyjnie się sprawdzają. Moim zdniem przewijak jest potrzeny, przewijanie na łózku hm....dziecko potrafi w trakcie zrobić "niespodziankę", poza tym schylanie się jest uciążliwe. Ja miałam cesarkę i nie wyobraża sobie schylania się do łóżka żeby przewinąć maluszka
afro13 napisał(a):
> są przewijaki - takie nadstawki na łóżeczko i rewelacyjnie się
> sprawdzają. Moim zdniem przewijak jest potrzeny, przewijanie na
> łózku hm....dziecko potrafi w trakcie zrobić "niespodziankę",
> poza tym schylanie się jest uciążliwe.............
tez tak uwazam To jeden z lepszych współczesnych wynalazków dla mam
> są przewijaki - takie nadstawki na łóżeczko i rewelacyjnie się
> sprawdzają. Moim zdniem przewijak jest potrzeny, przewijanie na
> łózku hm....dziecko potrafi w trakcie zrobić "niespodziankę",
> poza tym schylanie się jest uciążliwe.............
tez tak uwazam To jeden z lepszych współczesnych wynalazków dla mam
A ja miałam przewijak, ale korzystał z niego mąż, bo mu było wygodniej na stojąco, a ja wolę przebierać małego na łóżku, podobnie jak palla86. Teraz mały już wyrósł z niego, więc i tak leży w szafie, a zamiast kupować nowy, na komodzie położyliśmy rożek a na nim pieluchę. Lepiej się sprawdza niż przewijak, bo nie jest śliski i mały nie jeździ po nim jak po lodzie.
ja widziałam ostatnio w Ikei, taki składany przewijak który przytwierdza się do ściany, do pokojów gdzie nie ma zbyt wiele miejsca wydaje mi się idealny, tylko nie wiem czy byłby wygodny mamy i dzidziusia, w każdym razie prezentuje sie dość ciekawie
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011
DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
Szymon 05.01.2011
DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ

