wybrałam sobie bukiet slubny zrobiony ze storczyków i wykończony gipsówka, teraz Pani Florystka poinformowała mnie ze storczyków we wrzesniu nie ma a jak są to tylko doniczkowe po 45zł/szt. Wiec szukam czegoś podobnego...
beatka tez myslalam ze orchidea to to samo co storczyk ale Florystka wyprowzdiła mnie zbłędu, kwiat jest bardzo podobny ale w orchidei jest w środku pręcik podobny do kwiatostanu szafranu, wydziela intensywniejszy zapach no i cena jest "intensywniejsza" jeden kwiat orchidei to koszt około 300zł
kroshka wydaje mi sie ze to własnie storczyk a florystka powiedziala mi ze we wrzesniu nie bedzie takiego tylko bedzie storczyk tajlandzki, jest drobniejszy tak jak groszek, takie malutkie kwiatuszki