Widok

dekaracje

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś się orientuje gdzie jest jakaś wypożyczalnia dekoracji ślubnych??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wrzeszcz ul grunwaldzka,na przeciwko manhatanu ,na pierwszym pietrze jest taki maly sklepik z super rzeczami,w budunku gdzie jest holidays

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tego szukałam już kiedyś, ale nie znalazłam, czy możesz powiedzieć czy to jest po tej samej stronie grunwaldzkiej co manhatan? gdzie tego szukać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest ten wysoki budek,nad tymi dwoma knajpami (scrafyys murfuf) od strony jaskowej doliny,na rogu

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Scruffy Murphy's oczywiscie a dokladny adres wlasnie znalazłam :Grunwaldzka 76.to jest taki maly sklepik ale duzo fajnych rzeczy maja i mila pani.

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, mam nadzieję, że następnym razem jak będę we Wrzeszczu to znajdę. Powiedz mi jeszcze to jest jak idziesz prosto Grunwaldzką i masz po prawej ręce Manhatan to mijasz go i dalej prosto czy przed? sorki ale naprawdę wtedy się ostro tego naszukałam i nawet ludzie nie wiedzieli gdzie jest biuro holidays. Dzięki jeszcze raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolinka 29 napisał(a):

> Dzięki, mam nadzieję, że następnym razem jak będę we Wrzeszczu
> to znajdę. Powiedz mi jeszcze to jest jak idziesz prosto
> Grunwaldzką i masz po prawej ręce Manhatan to mijasz go i dalej
> prosto czy przed? sorki ale naprawdę wtedy się ostro tego
> naszukałam i nawet ludzie nie wiedzieli gdzie jest biuro
> holidays. Dzięki jeszcze raz.

idziesz dalej......dzisija sie dowiedzialam ze ten sklep to DORADO.tylko nie zamawiaj tam zaproszen bo lipne sa.tez sie wybieram tam kupic dekoracje na samochod i tp.

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oto ich strona www.studiodorado.pl

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.godan.com.pl

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"GAMA" ul. Lubuska 12 (boczna od Kartuskiej chyba) byłam tam - duzy wybór balonów i dekoracji slubnych

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ups... Lubuska jest równoległa do ul. Armii Krajowej , a Armii Krajowej jest równoległa do Kartuskiej....... sklep jest jakby schowany... w prywatnym domu... ale łatwo znależć

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

do góry