Widok

deweloper Dekpol???????

Czy wiecie może coś więcej o tym deweloperze?????? Zastanawiam się nad kupnem mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam!
Dekpol znam bardzo dobrze, gdyż mam duże rozeznanie w branży deweloperskiej z racji pracy jaką wykonuję i z czystym sumieniem mogę polecić tego dewelopera. Na poparcie moich słów napiszę, iż sama zdecydowałam się na kupno mieszkania na słonecznym osiedlu. Widziałam jak powstają te bloki, z jakich są zrobione materiałów itp.
Pod względem formalnym również wszystko w najlepszym porządku - działka nie jest kupiona na kredyt, hipoteka nie obiążona itd.
Bardzo miła obsługa i możliwość negocjacji ceny. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
To super jeśli chodzi o sam budynek, a cała infrastruktura????? Czy jest jakaś dobra szkoła w pobliżu???? Z tego co się zorientowałam jest jakaś mała podstawówka za światłami w stronę ul. Fundamentowej, poza tym okolica nie wyglada zbyt bezpiecznie(szczególnie okolice fundamentowej).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co, szkołą to się nie interesowałam szczerze mówiąc, bo narazie nie mam dzieci i w najbliższym czasie mieć nie będę :( Infrastruktura narazie kiepska, ale to się na pewno zmieni, gdyż powstają tam nowe osiedla. W ciągu 2 lat mają wybudować węzeł Karczemki, więc będzie super połączenie z Armi Krajowej i do centrum Gdańska będzie 10 min czteropasmówką :)
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to Osiedle ma byc ogrodzone (zamknięte), więc zawsze to bezpieczniej. Teraz mieszkam na Oruni górnej i wierz mi - tu jest dramat. W ciągu 4 miesięcy włamali mi się do domu i dwukrotnie porysowali samochód...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Aha... jeszcze jedno, jeśli zdecydujesz się na Dekpol, to mają tam świtną doradcę kredytową (młoda dziewczyna, ale naprawdę fachowiec). Pomogła mi we wszelkich formalnościach i wybrała najlepszy bank.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zupełnie jakbym rozmawiała z przedstawicielem firmy dekpol??? Naprawdę kupiłaś tam mieszkanie, czy to darmowa reklama dewelopera na forum???? Mozna wiedzieć w którym budynku jest twoje mieszkanko i kiedy oddają budynek, bo terminy też co chwilę inne podają.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawdę kupiłam tam mieszkanie. Jest ono w budynku nr 3 i w umowie mam termin na 30 kwietnia...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Piszę co myślę, gdyż jestem bardzo zadowolona z tej firmy i póki co nic złego mnie nie spotkało, jesli nie chcesz odpowiedzi pozytywnych, a same narzekania, to przepraszam, ja się więcej nie odezwę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie o to chodzi żebyś się więcej nie odzywała, dobrze, że poznałam Twoją opinię. Mam jeszcze jedno pytanie, budynek nr 3 to ten bliżej ulicy, obok tych zabudowań gospodarczych sąsiada? Aha wiesz może ile mieszkań już sprzedali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Budynek nr 3 to ten bliżej gospodarza (bliżej ulicy). Podobno ta stodoła czeka na rozbiórkę, ale właściciel chce odszkodowania od miasta, więc pewnie trochę tam niestety jeszcze postraszy.
Z tego co patrzyłam w necie, to sprzedali mniej więcej 1/3 mieszkań w tym budynku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam sąsiadkę! Zdecydowałam się na dekpol, a koko z budrosu to zbieg okoliczności:))) Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to super :) Już myślałam, że ktoś sobie ze mnie żarty robi :) A który blok i jakie mieszkanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oglądaliśmy mieszkanie w pierwszym od ulicy, ale chyba zdecydujemy się na ten drugi blok, mieszkanie chyba 64m2, I lub II piętro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My z mężem tez interesujemy się mieszkaniem na tym osiedlu, dziś byliśmy się rozejrzeć(tak bez zapowiedzi-pan "majster" nas oprowadził) no i w stojących budynkach zostały jeszcze po dwa mieszkania na parterze.
Cieszę się, że takie dobre opinie o tej firmie tu znalazłam. Ale od pierwszego telefonu i wizyty widać że podejście mają rzeczywiście całkiem inne, niż w innych dużych firmach deweloperskich typu Hossa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skorzystam z okazji i zapytam osobe o duzym rozeznaniu o macha, jak to aktualnie wyglada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Reklama pracownicza,ja polecam dobrze sprawdzić umowę,kruczki potrafią zaskoczyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co ty za bzdury piszesz !! Gorszego dewelopera nie znam. Tu wszystko jest złe !
Już sam projekt jest bezsensowny! ! Dramat ! A po odbiorze mieszkania zapomnij o jakichkolwiek reklamacjach ! Po wplacie ostatniej raty wszyscy olewają klientów. Nie wiem czy taka nazwijmy to "spółka" by była w stanie wyprodukować taczkę, a co dopiero dom mieszkalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja odpowiedź:

Genialni.
Sami się z nami skontaktowali jak tylko się okazało że zwolniło się ostatnie mieszkanie które nas interesowało - tego samego dnia.
Zaproponowali wizytę w budowanym mieszkaniu, dwukrotnie byliśmy na placu budowy (wpuścili nas nawet bez wcześniejszego uzgadniania terminu - z partyzanta). Wszystko jasno i czysto.
Profesjonalne podejście i obsługa.

Co więcej: Dali nam bardzo długi okres na uzyskanie kredytu, (żaden developer nigdy nie zaproponował nawet zbliżonej ilości czasu) dodatkowo udało się wytargować kilka tysięcy. Umowa przedwstępna bez żadnych kosztów.

Także jeśli bank zgodzi się na kredyt, będziemy z małżonką kolejnymi mieszkańcami Osiedla Słonecznego :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
no to witam sasiadow :)
czekam teraz tylko na odbiory techniczne , czy ktos wie kiedy to sie stanie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też interesuję się odbiorem, musze się jak najszybciej wprowadzić. Poza tym wszystko w porządku tylko wody jeszcze nie ma :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam przyszlych sasiadow:-)

Czy wiecie moze, jak tam Dekpol radzi sobie z pozwoleniami? co im jeszcze zostalo zeby moc legalnie zamieszkac w budynku nr3?

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co mi wiadomo to nie można oddać jednego budynku, muszą oddać dwa. Poza tym ostatnio byli ludzie od kanalizacji wszystko posprawdzali i teraz trzeba czekać na ich decyzję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co mi wiadomo to za jakieś 2 tygodnie jak dobrze pójdzie (ale czy to prawda nie wiadomo)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos ma jakies info co i jak z odbiorami ? czy woda i scieki juz sa ? i za jaki czas moga juz byc podpisywane umowy notarialne (ostateczne)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja slyszalam ze za 2 tygodnie mozna bedzie odebrac klucze ale czy napewno,tez tam bedziemy mieszkac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli wynika ze za 2 tyg podpisywanie aktow notarialnych ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tego niewiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, woda i scieki działają, odbiory chyba w następnym tygodniu, ktoś wie coś o terminie podpisywania aktów notarialnych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wynika ze juz nie dlugo odbiory i klucze i akty notarialne , mozna by bylo zorganizowac jakies spotkanie integracyjne :) moze w garazu , jak to bylo w alternatywy 4 :) (oni sie spotykali w piwnicy w klubie lokatora )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zastanawiam sie z Zona nad zakupem mieszkania wlasnie na Osiedlu Jasminowym. Tylko mam obawy do firmy Budros, tzn,
1) czy jest to pewna (chyba nie oglosi upadlosci w najblizszym czasi) i solidna firma.
2) Czy dobrze zostaly wykonczone Wasze mieszkania, duzo poprawek?
3) Czy umowy podpisywaliscie w formie aktu notarialnego?
4) No i ogólnie, czy warto? :-) bo nie daleko tez sa mieszkania wybudowane przez firme Dekpol i City House - w sumie nie wiadomo co wybierac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiadomo już coś na temat kiedy będzie można się wprowadzać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może założylibyśmy forum mieszkańców słonecznego osiedla, myślę ze znajdzie się kilka spraw które trzeba obgadać i ustalić. Może na portalu moje osiedle? Co wy na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dobra myśl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez jestem za , ale tam chyba na moimosiedlu juz jest zalozony watek odnosnie osiedla slonecznego ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdzilam, jest tam juz watek o tym osiedlu. Zainteresowanym podaje link do strony http://gdansk-sloneczne.mojeosiedle.pl/viewforum.php?f=1783&sid=6a6d9fd9bb826c43c0e47dd14eeec2d9
Pozniej mozna ewentualnie pomyslec tylko o naszym forum ale to jak znajda sie chetni :) Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wczesniej napisalem post, ale nie za bardzo on tutaj pasuje, myslalem dobrze a napisalem odwrotnie :-) tzn.:

zastanawiam sie z Zona nad zakupem mieszkania wlasnie na Osiedlu Slonecznym :-). Tylko mam obawy do firmy Dekpol, tzn,
1) czy jest to pewna (chyba nie oglosi upadlosci w najblizszym czasi) i solidna firma.
2) Czy dobrze zostaly wykonczone Wasze mieszkania, duzo poprawek?
3) Czy umowy podpisywaliscie w formie aktu notarialnego?
4) No i ogólnie, czy warto? :-) bo nie daleko tez sa mieszkania wybudowane przez firme Budros i City House
Prosze o o odpowiedz, bo moze zostalbym Waszy, sasiadem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm jak narazie nie mam do nich zadnych zastrzezen , no ale jeszcze odbiorow nie bylo technicznych , wydaja sie wiarygodni , umowe moglem ale nie musialem miec w formie aktu notarialnego (przedwstepna , wybralem bez zeby nie pchac sie w wieksze koszty , ale i wplacilem zaliczki malo , wiec i nie ryzykuje duzo ) , mieszkania i wszystko kolo blokow wyglada fachowo.
Jak dla mnie jestem zadowolony bo i cena byla ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam sąsiadów coś DEKPOL opóźnia się z oddaniem mieszkań. W ciągle przesuwa terminy tłumacząc ze papiery złożył gdzieś i czeka na decyzje. Ciekawe jak długo jeszcze będzie zwlekał z tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również witam sąsiadów! :) Z tego co wiem, to wszystkie odbiory techniczne już są, zaś odbiór naszych mieszkań maksymalnie za 3 tygodnie... tyle się czeka na wydanie pozwolenia na użytkowanie budynku z nadzoru budowlanego. Sama już się nie mogę doczekać... no i akt by się przydał, żeby móc papiery do sądu zanieść i płacić mniej bankowi...
Pozdrawiam,

A.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 tygodnie juz blisko a nic nie słychać o odbiorach ;-) coś znowu ściemniają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trochę informacji Wam podam: 17.08.2009 uprawomacnia się decyzja o pozwoleniu na urzytkowanie, dopiero po tej dacie można zacząć organizować odbiry mieszkań(tj. spisać liczniki itd.) jak i akty notarialne. Napewno zostaniecie o tym wszyscy poinformowani przez dewelopera. Jeżeli chodzi o wymianę kluczy do zamków "górnych" to powinno to nastąpić w pierwszej połowie września. Klucze do drzwi wejściowych na klatkę oraz do komórek lokatorskich(drzwi wejściowe) powinny być przekazane jednocześnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wymiana kluczy już po odbiorze mieszkania? To chyba jakieś nieporozuminie. Wkładki do zamków w drzwiach wejściowych do mieszkania _muszą_ być wyminione w czasie jego odbioru (żeby była gwarancja, że po odbiorze nikt poza właścicielem nie ma kluczy i nie może wejść do lokalu) i co ważne, opakowanie z nową wkładką musi być fabrycznie zapakowane i otwarte dopiero przy odbierającym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja juz po akcie jestem :) wiec juz ruszylo
pozdrawiam sasiadow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej czy ktos juz mieszka na slonecznym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja narazie tam tylko bywam , nie wiem kiedy zamieszkam
a pani juz tam zamieszkuje ? (ktory blok )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my bedziemy mieszkac w bloku 3 .musimy odebrac klucze i wtedy bedziemy dzialac .a zaczniemy chyba od poniedzialku jak dobrze pojdzie a pani ktory blok ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pan :) , budynek 3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam pana.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam forum,
Moje spostrzeżenia i uwagi odnośnie inwestycji na osiedlu słonecznym.
Byłam z mężem również zainteresowana zakupem mieszkania od firmy Dekpol jednakże odradził nam to kolega pracujący w tej firmie.:
1. budowa jest zadłużona na zakup działki i budowę został zaciągnięty kredyt hipoteczny,
2. firma Dekpol nie posiada kadry budowlanej 95% prac wykonuje za pośrednictwem firm podwykonawczych o wątpliwej opinii,
3. stosują najtańsze materiały w celu zaoszczędzenia,
4. ciężko wyegzekwować usunięcie usterek z uwagi na brak własnej kadry budowlanej,

Nie dajmy się zwariować jeżeli budynek nie został jeszcze odebrany przez nadzór budowlany to nie ma pozwolenia na użytkowanie i nikt nie może w nim zamieszkać można natomiast prowadzić roboty wykończeniowe. Aby uzyskać pozwolenie na użytkowanie należy spełnić szereg warunków muszą być wykonane wszystkie chodniki drogi dojazdowe cała infrastruktura instalacyjna oraz częściowo zagospodarowany plac. Teren budowy zabezpieczony i dokładnie wydzielony.
Ostatnio byliśmy tam w maju nie wiem co się zmieniło ale wnosząc po waszych postach niewiele.
Podobno firma stoi finansowo dobrze na razie nie ma żadnych problemów jednak z tego co wiem ma ogromne zadłużenie w bankach na leasing sprzętu budowlanego i muszą dobrze kombinować żeby się utrzymać na rynku.

Nie chce nikogo zniechęcać są to moje prywatne spostrzeżenia dotyczące tej firmy. Nie pracuje dla konkurencji. Nie chce z nikim polemizować, zakup mieszkania to poważny wydatek w większości przypadków trzeba się zadłużyć. Dlatego trzeba być 100% pewnym w przypadku zakupu mieszkania od developera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja kupiłam mieszkanie na słonecznym i jestem bardzo zadowolona ,były usterki drobne ale zostaly usunięte w ciagu 14 dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj maju maju chyba nie wiesz co mówisz, piszesz. Jeśli jest tak jak mówisz, że budowa jest zadłużona to czemu mam odpis księgi wieczystej z sierpnia i nie ma tam żadnej hipoteki, żadnej wzmianki o zaciągniętym kredycie na zakup ziemi i prowadzenie budowy? Czemu podpisałam akt notarialny i okazano mi prawomocne pozwolenie na użytkowanie mojego budynku wydane przez nadzór budowlany? Czemu mój bank nie miał jakichkolwiek zastrzeżeń co do tej budowy i papierów firmy? Pokaż mi generalnego wykonawcę który wykonuje prace budowlane chociażby w 30% własnymi siłami. Usterki owszem były tak jak gdy kupowałam pierwsze mieszkanie w "hossie" ale zostały usunięte w umówionym terminie.
Bardziej mi to wygląda, że uprawiasz czarny PR a to ne ładnie moja pszczółlko - kłamczuszko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
ja rowniez jestem szczesliwym wlascicielem mieszkania na tym osiedlu , i nie mam zastrzezen , jedynie co to troche przeciagneli z papierami ( termin oddania ) ale nic wiecej do nich nie mam , i nie potwierdzam posta Maji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Maju!!

Widzę, że fantazja konkurencji DEKPOLU nie opuszcza... Zastanawiam się czy takie brednie można bezpodstawnie opisywać na forum? Przecież można tak naprawdę odszukać autora (autorkę) takiego postu i pociągnąć go do odpowiedzialności.

Jesteśmy z żoną właścicielami mieszkania 3-pokojowego na Osiedlu Słonecznym i nie możemy zgodzić się na wypisywanie takich głupot, jakie zaprezentowała niejaka "maja".
Działka nie jest i nie była nigdy zadłużona - sami staraliśmy się o kredyt od lutego i nigdy KW nie była obciążona (bez problemu dostaliśmy 3 odpisy księgi). Podobnie we wrześniu przy podpisaniu aktu było - księga wieczysta działki czysta - żadnych hipotek itp.

Co do kadry budowlanej - trudno jednoznacznie stwierdzić kto gdzie pracuje. Jednak ilość sprzętu zaangażowana w budowę (samochody, koparki, spychacze, dźwig) należąca do DEKPOLU jest imponująca. Szczerze mówiąc na żadnej innej inwestycji, którą odwiedziliśmy nie widzieliśmy podobnego usprzętowienia.Domyślam się, że wszystkiego nie mogą robić pracownicy DEKPOLU bo to by nie miało sensu. W cały proces budowy ubrać trzeba wielu fachowców i specjalistów (branża strikte budowlana, instalatorzy - czyli wod-kan, elektryk,potem tynkarze, cieśle, dekarze, malarze, kafelkarze....) Tego żadna firma nie robi swoimi siłami.
Najważniejsze by kierownictwo budowy potrafiło to razem połączyć w dobrze funkcjonujący organizm. Amam wrażenie, że kadra kierownicza DEKPOLU jakoś sobie z tym nie najgorzej poradziła.

Co do materiałów to już naprawdę przesadziłaś... Nie obrażaj przy okazji nas mieszkańców. Myślisz, że kupiliśmy tu bo było tanio i źle?? Właśnie odwrotnie. Jedną z głównych rzeczy, która zaważyła na wyborze "Osiedla Słonecznego" to zastosowane materiały, sposób wykończenia części wspólnych, elewacji itp.
W mieszkaniu nie ma żadnych płyt kartonowo-gipsowych. Drzwi wejściowe do mieszkań bardzo pożądne. W każdym pokoju gniazdko do TV - jest nawej więcej niż mieliśmy zagwarantowane w umowie. Klatki schodowe super. Winda bardzo wygodna, przestronna.
Elewacje zewnętrzne to chyba każdy potrafi ocenić samemu. Podobnie zagospodarowanie terenu - wszystko jest już praktycznie gotowe. Mamy drogę, mamy chodniki, mamy ławeczki, posadzone są tuje dookoła całej działki, działka jest ogrodzona. Na innych podobnych osiedlach "w budowie" nie ma połowy tego co jest u nas.
Więc podsumowując - krótko i na temat - MAJA kłamie. Sąsiedzi nie dajmy się szkalować. Każdy z nas wiedział, że zakup mieszkania to dla nas życiowa decyzja i na przemysleniach upłynęło wiele dni zanim podjęliśmy decyzją by zaufać Dekpolowi. Ja narazie nie żałuję!! A Wy?
Wpisujcie się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez nie załujemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też się zastanawiałem nad zakupem w Dekpolu - ale jak pod nosem wybudują węzeł Karczemki, to już nie będzie tak pięknie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w 100% zgadzam się z innymi, jak wszędzie są niedociągnięcia. Ale generalnie firma DEKPOL wywiązuje się z poprawek.

Wiadomo już kiedy zebranie wspólnoty będzie ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie, zebranie wspólnoty przydałoby się jak najszybciej!!!! Dlaczego niektórzy sąsiedzi parkują pod oknami i jeżdżą po trawnikach? Na parkingu są WOLNE MIEJSCA!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o usterki to moje nie zostały usunięte od 3 miesięcy!!!!!!!!!!! Nie wiem czy należy je zgłaszać codziennie żeby się ktoś zainteresował????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widziałem, że kierownik budowy też to czyta i nawet aktywnie się wpisuje Napisz co Ci leży na wątrobie... A swoja drogą 3 miesiące? O jakie poprawki chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy zauważyliście ostatnio coś się dzieje z prądem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co sie dzieje z pradem ? bo nic nie zauwazylem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
często są przerwy w prądzie w szczególności w weekend
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj znowu była przewa w dostawach prądu, na dodatek wody nie ma ;-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie prawda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.osiedlesloneczne.info/

Forum osiedla narazie malo uczeszczane ale mam nadzieje ze sie rozrosnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
w grudniu 2011r zakupiliśmy od Firmy Dekpol mieszkanie na Osiedlu Słonecznym. Nie ukrywam, że wcześniej nie słyszałem o tej firmie, jednak sprawdziwszy wcześniej kilka czy nawet kilkanaście innych ofert, ta była trafiona.
Co do Dekpolu - ja osobiście nie mam zastrzeżeń (przynajmniej narazie). Szybko, fachowo załatwiona sprawa, mieszkanie ładne, nowoczesne.
Ja osobiście polecam, chociaż z tego co slyszałem to na Osiedlu Słonecznym prawie wszystkie mieszkania sprzedano.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam, ja osobiście moge polecić Dekpol. Kupiliśmy mieszkanie na Osiedlu Słonecznym w Gdańsku. Ciekawe położenie, budynki nowoczesne, dobrze wykonane, ładnie zagospodarowany teren. Mieszkania (mam na myśli nasze, gdyż innych nie znam) ciepłe, funkcjonalne. Obsługa klienta w mojej ocenie na wysokim poziomie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie kupujcie-tylko nie ta firma

Jeśli ktoś szuka problemów to dekapol to właściwa"firma" pamiętaj,będziesz mieć problem, zostajesz na lodzie, musisz mieć taki jak wszyscy albo ich nie obchodzisz, jeśli lubisz być rażony prądem bo w wolnych chwilach nie masz co robić, to kup tu mieszkanie, a może lubisz nieszczelne okna, pamiętaj ,jak pójdziesz do nich wykpią cię, zwalą całą winę na wykonawców, bo oni są tylko od kasowania, nie chcą ponosić żadnej odpowiedzialności, dobro klienta ich nie interesuje chyba,ze tym dobrem jest twoja kasa, zostajesz sam sobie na pastwę, losu albo mają cię daleko gdzieś , w du.... i każą ci iść do sądu, bo nie daj Boze problem dotyczy tylko ciebie. Nigdy w życiu nie pamiętam,żeby ktoś tak agresywnie i podle mnie potraktował, za miłym uśmiechem kryje się tylko chęć zysku, jeśli zawinią nie wezmą na siebie odpowiedzialności, zgnoją cię jak nie powiem co
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie chce mi się wierzyć, że firma zwala cokolwiek na podwykonawców. Na każdy element przysluguje gwarancja. W moim przypadku ustwrka została naprawiona w ciągu dwóch tygodni od zgloszenia. Zdaje się, że to całkiem solidny deweloper, znajomi też kupili i tak jak ja są zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Zgadzam się z opinią poprzednika. Chcesz mieć problem to kup w DEKPOLu w mieszkanie. DEKPOL udziela gwarancji na blok a każe wysyłać zgłoszenia do administratora i administrator ma szukać rozwiązania problemu. Brak odpowiedzi na gwarancję.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani z Dekpolu w Nowych Rokitkach oferuje mieszkania wprowadzając ludzi w błąd.Zapewnia o tanim ogrzewaniu z sieci miejskiej,a w rzeczywistości opłaty są najdroższe w kraju.sporo mieszkańców z ogromnymi rachunkami za ciepło zadłuża się.A miało być tak pięknie ,szkoda,że tak wielu młodych ludzi których pierwsze wymarzone mieszkanko okazało się ciężarem na całe życie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mozna prosić o więcej konkretów odnośnie rachunkow za ogrzewanie na Nowych Rokitkach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zastanów się 2 razy zanim kupisz cos od nich. Ja 2 raz bym mieszkania u nich nie kupiła bo to są partacze!! Problemy z usunięciem usterek usługi drogie a kiedy nadchodzi czas wypłacania pieniędzy to liczą 4 razy mniej bo oni znalezli kto zobi taniej!! O wszystko trzeba walczyc i czekać sporo niedoróbek zamienione liczniki i po latach okazuje sie ze masz niedopłatę bo przy budowie ktoś się pomylił i dostajesz serdeczne przeproszenia ze spartaczyli !
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle Zielone w Gdańsku zapraszam serdecznie DEKPOL buduje.
woda w szybach windowych
wadliwe wszystkie okna
wadliwe wszystkie parapety
odklejająca się elewacja
woda w rozdzielni elektrycznej
pękające posadzki w hali na ponad 60 cm w dół
woda w hali garażowej
wadliwe drenaże
woda w kinkietach w klatce
wadliwy szlaban
woda lejąca się przy każdym deszczu z dyletacji w piwnicy
od 3 lat ciągłe remonty, poprawianie partactw i niszczenie wszystkiego na około.
Brak dokumentacji na każdym kroku, od lamp zewnętrznych od wentylacji itp.
Wszystko się rozpada w oczach
Serdecznie zapraszam Osiedle Zielone dekpol wszystkie etapy
syf brud i malaria
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak sie mieszka na rokitkach ? planujemy kupic tam mieszkanie na nowym etapie, jestesmy w trakcie kredytowania. jak te oplaty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

my dopiero co kopiliśmy, czekamy na odbiór, który się przesunie o 6 mies ;(... jakiejś zgody nie maja na użytkowanie infrastruktury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

transport poszukuję tanio i solidnie (7 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

Ozdoby,dekoracje na ścianę... (31 odpowiedzi)

Szukam inspiracji dotyczących tego co można umieścić na nowo wymalowanej ścianie... Czy ktoś mam...

do góry