Widok

deweloper Trójka

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Może ktoś coś wie o ww deweloperze? Jakieś doświadczenia?
A może jest ktoś kto "wkopał" się w Zamiejską...
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam wykonywać prace wykończeniowe u klijentki licze na to że budynek w końcu oddadzą opóżniony jest już 4 miesiące .Pracuje teraz u jej syna na 4 porach roku ,była w sobote i mówi że też sie martwi tym opóżnieniem .Mieszkam na Zamiejskiej 36 i gdyby była potrzebna jakaś pomoc przy odbiorze lub przy wykańczaniu miszkania to sie polecam.601 628 198 .Jeden klijent podobno już robi sobie miszkanko wsawił dzrzwi ,tak mówiła klijentka .Będzie dobrze nie ma cosie martwić ,Pozdrawiam Jarek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gggggggggtttt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam jeśli chodzi o odpowiedź z głównego wątku to tak ja mam mieszkanie na zamiejskiej i sam developer niczym nie zawinił. tutaj największy ferment zasiało dwóch 'mieszkańców' którzy wszystko blokowali, szczerze nie życzę nikomu aby na jakimś powstającym osiedlu mieli takich maruderów. Trójka sprawowała się dobrze, cena za metr - marzenie, wszystko szło gładko a tu nagle dwóch panów którzy zrobili tyle szumu i problemów że my - pozostali mieszkańcy musieliśmy za to płacić dłuższym czasem oczekiwania na mieszkania. Trochę wstyd bo przedstawiciele trójki robili co mogli ale co można w takiej sytuacji zrobić kiedy ktoś robi aferę o 73 złote, wstrzymuje prace, pozywa do prawników i namawia nas abyśmy razem z nimi walczyli z bogu ducha winnym developerem przy okazji przedłużając sobie czas realizacji mieszkań. Pewnie że ludzie mają żal bo rozmawiam z sąsiadami i wiem że niektórzy mają żal do trójki że nie udało się tego rozwiązać inaczej, ale jako prawnik dobrze wiem że w takiej sytuacji jedyną przegraną stroną są mieszkańcy którzy muszą czekać na oficjalny koniec sporu... także ostatecznie nie mogę nie polecić trójki jako developera z uwagi na to że wykonali na prawdę fajne mieszkania w konkurencyjnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
bzdury ty p.Ania dno plus gbur prezes jedna klika
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak ja jestem mieszkanką osiedla na myśliwskich tarasach, trójka jest ok, jeśli wie się w co się wchodzi, trochę mieliśmy problemów bo jakiś szaleniec nie chciał się zgodzić na koszt 70 złotych za wywóz śmieci i wstrzymał całą procedurę na zebraniu, przez co mam wrażenie że wszystko zaczęło się sypać, odpadki gromadziły się na terenie budowy, kolejne prace nie mogły ruszyć, nie rozumiem jak można taki raban podnosić o 70 pln... na szczęście teraz już mieszkanka sa piękne a śmieci wywiezione, mimo wszystko polecam tego developera bo nigdzie tak tanio nie dostaniesz mieszkania... a jakość przyzwoita
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
szczerze mówiąc przeraża mnie co dzieję się na budowie, a właściwie to co tam się nie dzieje ...
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiadomo coś czy dużo mieszkań sprzedali?Od strony oruni jest całkiem fajny widok i garaż podziemny ,winda standard całkiem całkiem.Pozatym blisko do tesko 24 na dobe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ze strony Trójki wynika że zostało 7 mieszkań do sprzedania
http://pi3.pl/sprzedaz.htm
Winda jest tylko z hali garażowej na parter, ale to nie problem bo są tylko 2 piętra.

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jednak jest ktoś na forum... ?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam

kupiłem tam mieszkanie, no i troche martwi mnie przeciągający się od listopada w nieskończoność odbiór . . . bez komentarza.
tłumaczenie PÓŁROCZNEGO opóźnienia tym, że były mrozy, zwinęli sie podwykonawcy, czy też że był problem bo ceny drzwi poszły do góry w związku z kryzysem nikogo nie interesuje. ja też pracuje na budowie i nam jakoś pogoda nie zaszkodziła, więc ktoś tu ściemnia... osobiście mysle, że kasa sie skonczyła i mają chwilowy przestój, póki sie coś nie sprzeda... pozatym, mieszkam niedaleko i widze że postęp prac jest mizerny, to samo powiedział ochroniarz "paru ludzi przjedzie, efektu nie widać przywieźli sprzęt do posadzek, stał pare dni i go zabrali na inną budowę..." - ja oceniam realnie możliwość odbioru na lipiec - bo co z tego że mam mieszkanie jak nie ma hali garażowej, syf i błoto jest wszędzie dookoła a do klatki nie można prawie wejść?

mimo wszystko, jestem zadowolony że wpakowałem się w tą inwestycje, bo kiedys muszą to skonczyc a lokalizacja jest na prawdę dobra. chyba że będą problemy z formalnościami i kiepskie wykonczenie tak jak to miało miejsce w morskim keczu w gdyni... ale to juz inna historia

pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehhhhh....niestety też widzę co tam się dzieje:( Od klatki A w ogóle nie można wejść do budynku.
niedawno byłam na budowie i były tam 3 osoby łącznie z p. Anią, która jest chyba jedyną kompetentną osoba w tej firmie.
Po świętach obiecano nam spotaknie z p. prezesem, zobaczymy co nam powie... tłumaczenia "ze względu na złe warunki atmosferyczne..." nas nie zadowolą.
Najbardziej denerwujące jest to zbywanie z miesiąca na miesiąc, powiedzieli by konkretny termin nawet niech będzie lipiec 2009, ale wtedy wiadomo byłoby na czym się stoi wrrr... Praktycznie większość rzeczy do mieszkania mamy, kuchnia jest, przest agd jest, schody są, płytki, wc, umywalki itd. ale to leży i się kurzy :(((
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

A mozna wiedziec jakie sa ceny za m2?

pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ceny z tego co wiem 5.5-6k. czasem reklamują się w gazetach, nawet chyba 2 mieszkania zostały z dopłatami rządowymi.

sylwiaagnieszka - jednak nie jest źle :) byłem dziś na budowie i faktycznie na zewnątrz jest średnio ciekawie, ale w środku (klatka C) wszystko ładnie wykończone, płytki na schodach, faktura na ścianach, barierki itp... ogolnie ma to ręce i nogi. moje mieszkanie juz prawie skończone, brakuje jedynie kaloryferów. jestem bardzo pozytywnie zaskoczony drzwiami - bardzo solidne i nowoczesne, dobrej firmy Diere. dodatkowo w łazience wentylacja mechaniczna czyli wentylatorek tak więc wilgoć będzie skutecznie wyprowadzana.
od strony patio częściowo faktura na elewacji, tak więc powolutku coś sie zmienia.
jedynie hala garażowa stoi w miejscu. wg p. Ani odbiór za miesiąc, ale tego i tak jeszcze nie widze.

mamy mieskzanko na 1 piętrze, tak więc widok nawet nie jest najgorszy i troche słońca pada do środka ;)
jeśli to nie tajemnica, napisz w jaki sposób prezes tłumaczy zaistniałe opóźnienie.

pozdrawiam
wa202@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O mój boże.

Na stronie Trójmiasta są opinie na temat Trójki. Wiele osób do mnie pisało i pytało odnośnie tej śmiesznej firmy. Kupiłem nieszczęśliwie od nich mieszkanie na Myśliwskiej. Do dzisiaj bardzo wiele rzeczy jest nieskończonych!!!! Jeżeli tylko ktoś mioże się powstrzymać nie kupujcie od nich mieszkania. Masakry jakie tutaj powyrabiali to jest niesamowite. Tylko mały przykład. Na koniec po odbiorze mieszkania Pan PRezesunio sam ze sobą podpisał akt notarialny, zrobił z siebie prezesem wspólnoty mieszkaniowej (do zarządu weszła jeszcze jego rodzina) i podpisał z premedytacją niekorzystną dla mieszkańców umowę z administratorem AON! Ci myśleli że okradną wspólnie z prezesuniem mieszkańców wspólnoty i gdyby nie działanie ludzi tutaj to rachunki za mieszkanie wynosiłyby miesięcznie po 500, 600 zł. Takie rachunki przyszły. Zrobiłą się afera szybko się postaraliśmy i zmieniliśmy administratora ale wciąż musieliśmy czekać aż będzie wystarczająca liczba aktów podpisana. Ludzie .. nie dawajcie w ręce takich ludzi swoich pieniędzy. Ja usłyszałem od pracowników tej frimy że nie mają pieniędzy i nie dokoczą nam na przykłąd zieleni itd. Do naprawy jest mnóstwo rzeczy których nikt nie chce zrobić. Czy na prawdę ktoś chce się tak użerać? Nie lepiej nauczyć się na naszych błędach?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
kupiłem mieszkanie, oddanie miało być w marcu, później czerwcu, później sierpniu, a teraz???
Hala garażowa to jeden wielki grzyb, tynk odpadł i po ścianach sączy się woda, prace juz nie postępują, koszą jedynie trawę, kierownik budowy na urlopie....
Prezes ma wszystko w d....pie
Trzeba z nimi iść do sądu, bo nic już się po dobroci nie załatwi.
Firma ma standardy z ubiegłego stulecia.
Niepoważni!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostrzegam przed tą firmą!!- poczytajcie troche o nich przed decyzja kupna lub porozmawiajcie z osobami które już mieszkanie kupiły, np na Myśliwskich Tarasach:
http://gdansk.naszemiasto.pl/forum/wiadomosci/336045_1100377.html
oraz
http://www.trojmiasto.pl/Trojka-o15060.html#wyniki

Jak widać Trójka nie uczy się na swoich błędach i dalej w ten sam sposób oszukuje kolejnych klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to oszuści, uważajcie na nich i nie kupujcie od nich mieszkań.
Nasze miało być oddane do końca stycznia 2009, a jest połowa listopada.
O końcu inwestycji nikt z Trójki nie chce mówić.
Oni nie mają pieniędzy.
Na budowie nic się nie dzieje, już prawie nikt nie przychodzi.
Gdy zgłasza się jakieś usterki, to udają idiotów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam rozumieć, że powyżej sąsiadka;)
My mieliśmy termin oddania na listopad 2008.
Deweloper nie ma kasy na dokończenie budynku, mam nadzieję, że nie zbankrutuje.
Dla nas (tych co się już wpakowali) lepiej jakby jakieś mieszkania jednak się sprzedały, bo wtedy może dokończyliby budynek.
Z tymi usterkami to fakt- trzeba nieźle się namęczyć by cokolwiek naprawili.
Pozdrawiam sąsiadów ;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasa poszła na myśliwską nam podwykonawcą siano wisi a ludziom trzeba było zapłacić kilka firm po kilkadziesiąt tyś wszystko konstrukcyjnie kryminał braki zbrojenia tylko rentgen i prokurator i nadzór bud.a długu mają tyle że garaż zamurujcie 'cieplej' a materiały te niewidoczne 4klasy korupcja/na tej budowie prezesa kierownik był inspektorem nadzoru a powinien być z urzędu to kto wziął .dlatego ma braki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też jestem mieszkańcem i chyba trochę przesada co tu czytam, ludzie jak kupujecie mieszkania o 20% tańsze niż średnia na rynku to nie dziwcie się że nie ma całego sztabu miliona osób za tym... ja też tutaj mieszkam tak samo długo jak wy i jakoś takich problemów nie widzę. polecam tego developera wbrew tym trzem osobom co się postami prześcigają jak to nie jest strasznie i najgorzej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
wszystko co z trojki to wtopa Bareja przy tym to druga liga
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
najdynamiczniejszy przekręt w trójmieście o.k.jan
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla chętnych zainteresowanych kupnem mieszkania od Trójki

http://zamiejska18.pun.pl/

Sąsiadów proszę o wypowiedzenie się na powyższym forum.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up up up
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bla bli blu
Trójka w z o.o.
dalej końca nie widać,
nie kupujcie nic w tej wariackiej firmie
spóźnienie na Zamiejskiej będzie prawie 2 lata, a końca budowy nie widać, chyba że wróbel z nadzoru poklepie grubego po plecach i da mu świstek, że można użytkowac obiekt,
odbiór budynku, a z balkonu mozna zleciecieć w dół, bo barierek nie ma..... niby są, ale nie wszystkie :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam na zamiejskiej, chyba żartujesz z tymi 2 lata, można się było wprowadzać szybciej ale jak ktoś czeka na jakieś papiery i bez nich się nie wprowadzi to gratulacje, my się z wprowadziliśmy od razu i jakoś mieliśmy wszystkie barierki, skoro do twojego mieszkania się nikt nie kwapił żeby się wprowadzić to nie dziw się że nie było balkonu barierek lol... no jak ktoś interesuje się tym żeby powypisywać swoje żale na forum bardziej niż swoim mieszkaniem to ma problemy, faktycznie jest w naszej wspólnocie kilku malkontentów którzy notabene robia nam - pozostałym normalnym mieszkańcom problemy i podnoszą raban co chwilę, a to o śmieci a to o miejsca parkingowe się kłócą z sąsiadami... takich nie brakuje, jednak jako przedstawiciel normalnych mieszkańców - śmiało polecam trójkę jako developera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Chyba ktoś od dewelopera tu pisze, te papierki drogi Panie są kluczowe!
Ponieważ dają gwarancję, że wszystko z mieszkaniem jest w porządku.
Nie wiem jakim cudem budynek przeszedł odbiór techniczny i kto go podpisał. Chyba że do tej pory nie ma odbioru.
Miałem tam kupić mieszkanie w 2013 r w sierpniu i wtedy zapewniano mnie że mieszkania będą do odbioru w październiku. Najważniejsze było żebym podpisał umowę, dawali nawet miejsce w pakiecie.
Na całe szczęście kupiłem u innego dewelopera i dopiero wtedy zobaczyłem jakie są procedury.
Cały blok był gotowy łącznie z terenami zielonymi a oni czekali na odbiór - zresztą ja też.
Mam szczęście że tam nie mieszkam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje że masz już akt notarialny, bo jak nie to mieszkanie tak naprawdę nie jest Twoje.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od wrzesnia wynajmuje mieszkanie na Zamiejskiej 18 i jestem przerazona,czego nigdy nie widzialam w swoim zyciu ,grzyb w mieszkaniu we wszystkich pokojach . mam trojke malych dzieci , ktorzy od wprowadzenia mi choruja.Mieskanie fakt ,ze jest bardzo cieple ,musimy jednak ogrzewac i wietrzyc , ale to nic nie pomaga ,wilgoc przesuwa sie coraz dalej . Koszmar . Mam pytanie kto mi zwroci koszt leczenia i kto mi zwroci koszt ogrzewania , ktory mi nie jest potrzebny . Ale mam nadzieje ze zosana pociagniete konsekwencje, bo tego nie daruje .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani wynajmuje mieszkanie, a co mają powiedzieć Ci, którzy kupili tam mieszkania?
Gehenna trwa :(
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do wilgoci, z tego co wiem to Pani mieszkanie nie było używane do września, nie było suszone, całe lato kisło, teraz są efekty, a to że budynek ma źle wykonaną izolację to swoją drogą.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do sądu z nimi. Zrobić porządny przegląd techniczny. Spisać usterki, zbadać kamerą termowizyjną izolacje, pomierzyć wentylację, zrobić odkrywki izolacji odpowiednią dokumentację i złożyć pozew zbiorowy. Trzeba wymusić jakość na takich drobnych deweloperkach. Jak coś to mogę pomóc w procedurze
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szanowni Państwo kupiłem mieszkanie na Myśliwskiej, fakt trochę sie im to wydłuzyło ale mieszkanie jest ciepłe i wykonane z dobrych materiałów, nio i dlaczego nikt nie napisze że czynsz jest niski - a to duża zaleta , dlaczego Polacy piszą tylkojak chcą pisać tylko żle a zalet nie widzą ludzie myślicie ze w Hossa czy Panorama wszystko jest super? siostra kupiła tam mieszkanie i płacze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
no fakt mieszkania są ciepłe i czynsz niski
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
dokładnie, nie rozumiem o co tyle krzyku - sąsiedzi, tak niski czynsz jak my mamy przy takich ciepłych mieszkaniach z trudem szukać na innych nowych osiedlach budowanych przez drogich developerów, pozdrawiam BASKA!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
W mieszkaniu ma pani wentylację mechaniczną wymuszoną z klapami zwrotnymi, jak pani wyłączyła wentylator z powodu oszczędzania prądu, to ma pani w mieszkaniu zamkniętą puszkę, gdyż klapa zwrotna zamyka szczelnie pion wentylacyjny - zrobiliście sobie saunę z mieszkania : )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i jeszcze jedno - zapłaćcie zaległe czynsze !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

deweloper Trójka

jak oni nie placa pracownika i wykonawca to jak maja budowas ludzie za darmo a p. annia niema pojecia o budowie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zniszczyli kostkę brukową na wielkim kacku... ciekawe czy posprzątają po sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba naprawili, a co z mieszkaniami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie, tak to prawda odbiór przeciąga się o 2 lata ale do tej pory lokatorzy nie płacą za nic, Prezes płaci za wszystko. Odebrałem moje mieszkania po 2 latach. Ale mieszkanie jest piękne, dobre materiały i dobrze wygłuszone a przede wszystkim bardzo ciepłe. Pozdrawiam wszystkie marudy Polacy to naprawdę zrzędy :) nigdy im się nie dogodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Wie ktoś coś na temat ukończenia budowy na Myśliwskich tarasach? Pierwszy termin był 30.04, potem 30.06.2014, teraz nieoficjalnie słyszałem, że koniec roku?!
Jak to możliwe, że opłaca im się płacenie za lokatorów i odssetek za opóżnienia zamiast zatrudnienie ekipy? Od miesiąca nic się tam nie dzieje!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ludzi którzy czekają 6 lat na akt nie można nazywać marudami tylko biednymi oszukanymi. współczuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polacy to zrzuty ... coś w tym jest. W zeszłym roku żona do lipca marudziła żebym choinkę rozebrał i wyniósł na śmietnik.
Zobaczymy dokąd będzie marudzić w przyszłym roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

ogród (17 odpowiedzi)

Jak macie urzadzony? tak aby nie było trzeba dużo w nim robić:)

Jakie okna polecacie? (144 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

do góry