Widok

deweloper

czy ktoś może polecić uczciwego dewelopera od którego można bez obaw kupić mieszkanie? pomijając znaną Hossę. I ile biorą za metr kwadratowy?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Invest Comfort
Górski
Kokoszki
Panorama
Ekolan

i wiele wiele innych
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uczciwy deweloper... oksymoron? To tak tytułem żartu, ale slyszalam dobre opinie o Hanzie (http://www.hanzadeveloper.pl/).

PS. Chyba warto zapytać też tu: http://forum.trojmiasto.pl/post.php?f=19

Pozdrawiam,

wiesia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jakim mieście chcesz kupić mieszkanie??

Jeżeli poza Gdańskiem to polecam Orlex. Buduje mieszkania w Wejherowie. Właśnie ostatnio odebraliśmy nasze i jesteśmy zadowoleni.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Allcon! Szukaj takich, które mają certyfikat developera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Allcon Osiedla Sp. z o.o.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej Sysia2006 gdzie dokładnie kupiłas mieszkanie?Bo My na osiedlu Fenikowskiego:)i czekamy na odbiór:)



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
interesuje mnie mieszkanie w trojmiescie najlepiej gdańska ale gdynii tez nie wykluczam.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ORLEX absolutnie!!o matko ile ja się nadenerwowałam przez cwaniaków.I mieszkanie "warte" swej ceny:/
no ale jak szukasz w Gdyni to nie pomogę,ORLEX (naszczęcie)tam jeszcze nie dotarł!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam konvestę i firmę lokum nie będę opisywać, zainteresowany moze na maila skrobnąć jeśli sie zastanawia nad tymi firmami

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
... i pewnie nie dotrze. A co takiego Ci zrobili, że tak się przez nich nadenerwowałaś??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kolezanka ma problem z Orlexem, przyszli wlasciciele mieszkan w umowie przedstepnej mieli obiecana dzialke z parkingiem, droga dojazdowa, natomiast Orlex (w Aktach Notarialnych) wydzielil im dzialke 4 m od granic budynku, teraz parking musza wykupic osobno, jak rowniez 2 klatki nie maja dostepu do drogi..
musieli podpisac Akty Notarialne z takim podzialem dzialki, gdyz teraz dopiero jako pelnoprawni wlasciciele moga dochodzic swoich racji w sadzie..
a tak na marginesie, zaden adwokat z Wejerowa nie chcial sie podjac tej sprawy... natomiast z 3miasta - chetnie..
jednym slowem - w Wejerowie rzadzi Orlex !! i wlasciel z ukladami

H
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zazdroszczę.
Ale z tego co słyszałam nie tylko z Orlexem są problemy.
Ostatnio głośno na temat developera z Sopotu.

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=1&i=18582&t=18582

Niestety takie jest polskie prawo. A układy...no cóż są i będą chyba zawsze. :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo w Orlexie to cała "mafia" wejherowska siedzi:/
Dużo rzeczy mi "zrobili"za dużo by pisać. Orlex wykorzystuje to,że jest praktycznie monopolistą na rynku wejherowskim.A co chwila ludzie narzekają na orlex.Chociażby "parkingi" na których właściciel ORLEXU postawił bramki i teraz jeśli chcą zaparkować samochód trzeba wykupić miejsce parkingowe!Stara sprawa,ale tak mi się przypomniało.Mieliśmy przeboje z nimi.
Problemy z oddaniem mieszkania które przeciągnęło się 4 miesiące.No i ogólna fuszerka w mieszkaniach.A ściany to mają tak cienkie,że jak sms do sąsiada przyjdzie to słychać.:(
A o tym z Sopotu też słyszałam.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maja mieszkasz w Orleksie??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak.Przepraszam nie chcę Cię stresować:) doczytałam właśnie,że odebraliście mieszkanko.Może u Was będzie lepiej:).Ja mieszkam od sierpnia 2006.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spoko.
Dobrze znać opinię doświadczonych sąsiadów.

Nie ukrywam, że Orlex skusił nas przystępną ceną mieszkania.
Zobaczymy co będzie dalej. ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nas również.Dzięki temu mogliśmy razem zamieszkać-i to siędla nas liczy,choć czasem muszę przyznać już nie wytrzymuje tu z tymi cienkimi ścianami.I innymi sprawami.Powodzonka:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam semeko spozniaja sie juz 4 miesiace i nie wiadomo kiedy bedzie odbior

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupilismy mieszkanie z ekolanu i wszystko bylo na czas a nawet przed czasem...wykonczone bez zadnych zarzutow

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My czekamy na mieszkanie od Górskiego. Zdecydowaliśmy się po dobrych opiniach znajomych i korzystnej lokalizacji. Może któraś z Was ma doświadczenia z Górskim?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zabka my kupilismy od semeko, z czym sie u ciebie spozniaja, cala kase wplacilas, my mamy odbierac za niecaly rok, mam nadzieje ze bedzie ok

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hohoho! Nie straszcie dziewczyny! ja też czekam na meiszkanko z ORLEXu.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do aleksandra24!

Kupiłam mieszkanie u Górskiego i wszystko okej. Odbiór robiliśmy razem z kolegą, który ma pojęcie o budowlance i mówił, że mieszkanie zostało wybudowane przyzwoicie. Drobne usterki oczywiście były. Mieszkanie odebraliśmy zgodnie z umową, nie było ani jednego dnia spóźnienia. Co do mniej przyjemnych rzeczy to musieliśmy dopłacić 12 tysięcy, ale to wynikało z zapisu w umowie o wskaźniku GUS.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też czekam na mieszkanko z Orlex!znam grono osób co już mieszkają w Orlexsie i są bardzo zadowoleni zazwyczaj negatywnie(choć nie mówie ze tylko)wypowiadają sie zle CI którzy tam nie mieszkają..:)



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda !
Ja mieszkam i jestem zadowolona!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panorama - budują z dobrych materiałów i mieszkania się nie sypią po 2 latach :) (nawet po 6 nic się nie dzieje :P)
za to doradzam JW Construction - cwaniaki nie wywiązujące się z umów... z reszta to warszawska firma,a to mówi samo za siebie...

developer to nie jedyny problem.. radze sprawdzić grunt, na którym buduje się mieszkanie... często teraz dobra lokalizacja = stare bagno... budynek będzie pękał i siadał - każdej wiosny i jesieni ten sam problem...
i materiały są ważne
(ekolan słabo z tym stoi)
a allcon mogę polecić - blok się nie posypie, ale układ mieszkań nie zawsze jest najlepszy...

Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam lekturę czarnej listy deweloperów http://www.bankier.pl/wiadomosc/Czarna-lista-deweloperow-naruszajacych-prawa-konsumentow-1617063.html

Niestety o uczciwego dewelopera trudno. Z mojej strony na pewno odradzam Invest Komfort!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam BMR Nova - poczytaj sobie na www.n34.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No widzicie-a ja mieszkam w Orlexie i nie jestem zadowolona.:/
zrówno ze współpracy przed kupnem,jak i po i teraz gdy już mieszkam.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam MARGO - tanie mieszkania w Gdyni, luksusowe w Gdańsku Wrzeszczu. Budują też w Kartuzach czy Krynicy Morskiej. Żadnych kłopotów. Fajnie sie mieszka.

www.margopb.com.pl


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałam dużo dobrego o margo i prawie się z nimi wybudowaliśmy- solidna firma, przynajmiej takie sprawiają wrażenie. Po przebojach jednak z firmą lokum, gdzie ledwo udało nam sie wyplątać, kupiliśmy dom wybudowany do wykończenia, bo woleliśmy już coś co stoi.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
my kupiliśmy w semeko, czekamy na odbiór do czerwca, wg. inspektora wszystko idzie zgodnie z planem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam semeko! odbiór mamy na 30 kwietnia :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

do góry