Widok
byliśmy dzisiaj, ja osobiście nie polecam, uważam że warto trochę dalej pojechać i odwiedzić park w Solcu Kujawskim, tutaj mało dinozaurów, na dodatek wszystko płatne ( zwykły plac zabaw dla dzieci to już przesada, żeby 10 zł kosztował, już fajniejszy jest w Gdyni na plaży miejskiej i zdecydowanie większy, albo w Gdańsku na Przymorzu ) nie dość że plac zabaw drożyzna, to jeszcze jest tam drugi plac z karuzelami, gdzie przecież też się becaluje za wszystko, więc ten zwykły z piaskownica mogli sobie darować, żeby tyle kosztował !!!! poza tym koszmarne oznaczenie dojazdu, trochę trzeba się nabłądzić, żeby go znaleść
jestem z malborka byłam w tym dino parku, ale nie polecam dinozaury- oczywiście jak dzieci się interesują ok, ale muzeum skamieniałości to wstyd-jedna wielka pomyłka. jeden szkielet, dwa kamienie i duży sklep z pamiątkami. (Chyba właściciele nie byli nigdy w muzeum) kino to tez nie do końca pomyślane. za wejście do parku 4 osobowa rodzina 65zł. za każdą atrakcję- dodatkowo płacic jak już chcieliśmy iśc na film 5D to trzeba czekac 3 godziny bo brak miejsc. co robic tyle czasu jak wyjdziesz z tereny parku to nie wejdziesz już na film chyba ze zapłacisz znowu. Myślę ze są w malborku ciekawe miejsca gdzie można spędzic czas z dziemi ghorąco polecam park linowy, mini golf- tam to jest dopiero frajda dla dzieci i za mniejsze pieniądze.
bylismy w Malborku w ta sobote, chlopaki byli zachwyceni, nam zreszta tez sie bardzo podobalo. wszystki dinozaury sie ruszaja, mrugaja oczami i wydaja dzwieki.
to fakt, ze placenie za plac zabaw w srodku dinoparku, to przesada... za dwoch chlopcow, musielibysmy zaplacic 18 zl :(
w Łebie bylismy rok temu i tez bardzo nam sie podobalo. Pewnie w tym roku raz jeszcze tam pojedziemy.
Natomiast z Grudziadza wrocilismy wszyscy zawiedzeni.
Malo dinozaurow, glownie klada nacisk na miasteczko Western, gdzie sa przedstawienia, na ktore moi synowie sa jeszcze za mali, nie podobalo im sie i sie poporstu nudzili.
to fakt, ze placenie za plac zabaw w srodku dinoparku, to przesada... za dwoch chlopcow, musielibysmy zaplacic 18 zl :(
w Łebie bylismy rok temu i tez bardzo nam sie podobalo. Pewnie w tym roku raz jeszcze tam pojedziemy.
Natomiast z Grudziadza wrocilismy wszyscy zawiedzeni.
Malo dinozaurow, glownie klada nacisk na miasteczko Western, gdzie sa przedstawienia, na ktore moi synowie sa jeszcze za mali, nie podobalo im sie i sie poporstu nudzili.
zapraszam do oceny parku na portalu o polskich parkach rozrywki http://www.parkmania.pl
naszym celem jest popularyzacja tej formy spędzania wolnego czasu, przedstawianie opinii odwiedzających - mam nadzieję, z korzyścią dla nich :)
pozdrawiam!
naszym celem jest popularyzacja tej formy spędzania wolnego czasu, przedstawianie opinii odwiedzających - mam nadzieję, z korzyścią dla nich :)
pozdrawiam!
wieeelkie zdzierstwo kasy... wiadomo, że karuzela czy pontony mogą być dodatkowo płatne, ale plac zabawa?? 10 PLN od każdego dziecka!
5 minut ciuchcią w kółko? - 4 PLN od osoby - nawet 1,5 roczniaka na kolanach rodzica kasują...
Łącznie za 4h czasu rodziny 2+2 = ponad 200 PLN.
Generalnie warko, ale strasznie skubią na wszystkim.
5 minut ciuchcią w kółko? - 4 PLN od osoby - nawet 1,5 roczniaka na kolanach rodzica kasują...
Łącznie za 4h czasu rodziny 2+2 = ponad 200 PLN.
Generalnie warko, ale strasznie skubią na wszystkim.
z dzieckiem które jest fanem dinozaurów warto. łeba jest większa ale w malborku dinozaury się ruszają i wydają dźwięki. małe dzieci mogą sie przestraszyć:) irytuje tylko że duża część atrakcji wymaga dopłaty. np 10pln za plac zabaw to przesada. ale dzieciak (6 lat) zapytany czy następnym razem jedziemy do łeby czy malborka odpowiedział: malbork:)