Widok
Byliśmy gośćmi na weselu 23 czerwca gdzie prowadził Pan Adam profesjonalista w kazdym calu. bardzo elastyczny, potrafi szybko wyczuc gusta muzyczne gosci. sciagnał wszystkich na parkiet, wszyscy byli zachwyceni. 2lata temu mieliśmy sami srebrne wesele na naszym weselu był znany DJ L...jeżeli bym miała wybierać to Pan Adam byłby Nr.1 dziękujemy za świetna zabawę
Jesli chcecie miec udana impreze weselna to wynajmijcie dj Adama, ktorego nazwalismy rowniez Panem Orkiestra :D. Bardzo kulturalny, sympatyczny czlowiek i przy tym bardzo skromny. Muzyka 3-pokoleniowa, dla seniorow, dla juniorow i przez to zabawa byla bardzo udana. Swietne wyczucie muzyczne, dobry sprzet i naglosnienie. Swietna synchronizacja z gustami muzycznymi gosci weselnych. kazde nasze muzyczne zyczenie bylo spelnione. Lubi to co robi i to sie czuje.Profesionalista w kazdym calu. Dziekuje za swietna zabawe :D ( gosc weselny Angeliki i Mirka)
Adam Gorlikowski zajął się oprawą naszego wesela 17 września 2011. :-D
Muzyka- kapitalnie dobrana do wymagań gości, nie było takich, którzy by siedzieli!!! Tak nam gości rozbujał, że nikt z parkietu nie schodził!
Prowadzenie- pełen profesjonalizm! Chylimy czoła za to, jaki świetny kontakt potrafi nawiązać z gośćmi i rozładować stres młodej pary!
Zabawy i konkursy- pierwszorzędne!!! Kupa śmiechu i dobrej zabawy, pełna integracja weselników, po prostu brakuje nam słów do wyrażenia tej pozytywnej energii, która bije od Adama, a którą potrafi on świetnie przelać na swoją publiczność!!!
Jeżeli chodzi o przygotowania uroczystości to sypie pomysłami jak z rękawa, co jest bardzo pomocne, bo w końcu na własnym weselu bawimy się raz w życiu i takie porady są zbawienne :)
Nasi goście co rusz podchodzili i pytali gdzie my takiego SUPER FACETA znaleźliśmy?!!!! Cały czas gibał się za konsoletą albo podchodził do nas i naszych weselników z mikrofonem, co dało rewelacyjny rezultat i bombową atmosferę!!! Super, super i jeszcze raz super!!!!!!!!Możemy go z pełnym spokojem polecić i zaręczamy, że na żadnym weselu nie bawiliśmy się tak, ja na naszym własnym tylko dlatego, że na innych nie było DJ. Adama!!!! :)
Jeszcze raz baaardzo dziękujemy, pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego najlepszego Panie Adamie!
Aneta i Arek
Muzyka- kapitalnie dobrana do wymagań gości, nie było takich, którzy by siedzieli!!! Tak nam gości rozbujał, że nikt z parkietu nie schodził!
Prowadzenie- pełen profesjonalizm! Chylimy czoła za to, jaki świetny kontakt potrafi nawiązać z gośćmi i rozładować stres młodej pary!
Zabawy i konkursy- pierwszorzędne!!! Kupa śmiechu i dobrej zabawy, pełna integracja weselników, po prostu brakuje nam słów do wyrażenia tej pozytywnej energii, która bije od Adama, a którą potrafi on świetnie przelać na swoją publiczność!!!
Jeżeli chodzi o przygotowania uroczystości to sypie pomysłami jak z rękawa, co jest bardzo pomocne, bo w końcu na własnym weselu bawimy się raz w życiu i takie porady są zbawienne :)
Nasi goście co rusz podchodzili i pytali gdzie my takiego SUPER FACETA znaleźliśmy?!!!! Cały czas gibał się za konsoletą albo podchodził do nas i naszych weselników z mikrofonem, co dało rewelacyjny rezultat i bombową atmosferę!!! Super, super i jeszcze raz super!!!!!!!!Możemy go z pełnym spokojem polecić i zaręczamy, że na żadnym weselu nie bawiliśmy się tak, ja na naszym własnym tylko dlatego, że na innych nie było DJ. Adama!!!! :)
Jeszcze raz baaardzo dziękujemy, pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego najlepszego Panie Adamie!
Aneta i Arek
Długo szukaliśmy na forach sprawdzonego namiaru na dj-a, spotkaliśmy się z kilkoma osobami jednak gdy trafiliśmy na Adama Górlikowskiego, nie mieliśmy już wątpliwości, przekonał nas swoją rewelacyjną osobowością i poczuciem humoru. Sprawił, że nasze wesele 6.08.2011 było wyjątkowe. Parkiet praktycznie pękał w szwach do białego rana a on mimo nagłej kontuzji nas nie zawiódł. Profesjonalista z świetnym wyczuciem gustu muzycznego gości, otwarty na życzenia młodej pary a przy tym wszystko na fajnym poziomie.
Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy :)
Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy :)
Jest rewelacyjny!!! Prowadził niedawno nasze wesele. Z łatwością dopasowywał się do uczestników imprezy, na bieżąco korygując oprawę muzyczną jak i przerywniki w postaci konkursów oraz oczepin. Potrafi rozkręcić całe towarzystwo, przez co parkiet nie pozostaje ani na chwilę pusty. Jest otwarty na wszelkie sugestie, służy poradą. Zadbał o właściwe rozplanowanie poszczególnych elementów imprezy. Elastycznie dopasowuje się do niespodziewanych zmian w planie. W niczym nas nie zawiódł, przerósł nasze wyobrażenia. Uczestnicy wesela zapamiętali go w samych pozytywach - dali temu wyraz w rozmowach po jego zakończeniu. Bez wahania godny polecenia.
Potwierdzam super dj. Wszyscy goście mówili, że jeszcze się tak dobrze na poprawinach nie bawili. Zabawa była przednia, ponieważ dj Adam potrafił dostosować muzykę do upodobań gości. Bardzo cieszymy się ,że mieliśmy okazję bawić się przy jego muzyce. Napewno będziemy polecać wszystkim znajomym. Pozdrawiamy.
Witam
Miałem zaszczyt słuchać Adama na swoim weselu w ubiegłym tygodniu,moim zdaniem oraz pozostałych weselników jest najlepszym dj-em w województwie pomorskim,świetny repertuar dosłownie dla wszystkich, mnóstwo własnych pomysłów na rozkręcenie towarzystwa,wie co grać jak grać kiedy grać- nie nudzi i nie ściemnia.Jeżeli miał bym to zrobić jeszcze raz bez wahania i z czystym sumieniem zadzwonił bym właśnie do tego pana. SZACUN
Miałem zaszczyt słuchać Adama na swoim weselu w ubiegłym tygodniu,moim zdaniem oraz pozostałych weselników jest najlepszym dj-em w województwie pomorskim,świetny repertuar dosłownie dla wszystkich, mnóstwo własnych pomysłów na rozkręcenie towarzystwa,wie co grać jak grać kiedy grać- nie nudzi i nie ściemnia.Jeżeli miał bym to zrobić jeszcze raz bez wahania i z czystym sumieniem zadzwonił bym właśnie do tego pana. SZACUN
Pan Adam jest zdecydowanie dj'em z najwyższej półki. Zarówno ja jak i mój mąż mamy bardzo wyszukany gust muzyczny, a Pan Adam dopasował repertuar na naszym weselu doskonale!!! Wszyscy Goście weselni byli zachwyceni. Gdybśmy mieli organizować nasze wesele jeszcze raz to od strony muzycznej nie zmienilibyśmy zupelnie nic. Jesteśmy zachwyceni i serdecznie dziękujemy Adamowi oraz Agnieszce za to że towarzyszyli nam na początku naszej nowej drogi życia :) Polecamy zatem wszystkim, którzy chcą się rewelacyjnie bawić.
Adam Gorlikowski jest BEST OF TH BEST! Ma doświadczenie, świetny repertuar, równie świetne wyczucie gustów i nastrojów, imponujący sprzęt, aparycję, niesamowitą magię przyciągania, jest przesympatyczny i kulturalny, bawi się razem z gośćmi, nie pije, ma wszelakie predyspozycje do bycia tym kim jest! Po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!
Te superlatywy wypływaja z imprezy weselnej jaką u nas oprawiał. Zanim dokonaliśmy wyboru dj-a wielu innych przeszło rozmowę kwalifikacyjną. Bezapelacyjnie dj Adam Gorlikowski umiał się sprzedać i w niczym nie przesadził, ani nie skłamał.
Polecamy z czystym sumieniem!!!!
Te superlatywy wypływaja z imprezy weselnej jaką u nas oprawiał. Zanim dokonaliśmy wyboru dj-a wielu innych przeszło rozmowę kwalifikacyjną. Bezapelacyjnie dj Adam Gorlikowski umiał się sprzedać i w niczym nie przesadził, ani nie skłamał.
Polecamy z czystym sumieniem!!!!
Nasze wesele będzie 22 października. Szukaliśmy dj-ja, bo naszym zdaniem muzyka na weselu jest najważniejsza. Z tego forum wybraliśmy najbardziej popularnych. Spotkaliśmy sie z trzema. No i do trzech razy sztuka! Adam, to osoba której szukaliśmy. Zrobił na nas wrazenie, nie tylko swoja wiedzą na temat muzyki, ale i jako osoba. Uśmiechnięty, kulturalny, taktowny i gościnny. Nas jednak najbardziej przekonało jego doświadczenie. W domu ma całe szafy z CD i czarnymi płytami (chyba tysiące)! Do tego dobry sprzęt, a instrumenty muzyczne służą nawet jako ozdoby w mieszkaniu. Jego dom i on jest przesiąknięty muzyką. Od razu widać, że fachowiec zakochany w swojej profesji. Sami sprawdźcie. Nie możemy się doczekać naszego wesela!
Niestety krewnym Pana Adama nie jestem, choć miec kogoś takiego w rodzinie to zaszczyt i przyjemność.
Nie fair są zaś Pani wypowiedzi, pani Aniu. To że Wam w życiu się nie udało, nie obliguje Pani do tego, aby tutaj obrabiała mu Pani 4 litery. Powinniście chyba swoje osobiste porażki omawiać osobiście. A co do jego fachowości - sama Pani wie, że jest dobrym Dj'em. Gdyby tak nie było, nie utrzymałby się w tym fachu. Tak więc może troszkę więcej rzetelności:)
Nie fair są zaś Pani wypowiedzi, pani Aniu. To że Wam w życiu się nie udało, nie obliguje Pani do tego, aby tutaj obrabiała mu Pani 4 litery. Powinniście chyba swoje osobiste porażki omawiać osobiście. A co do jego fachowości - sama Pani wie, że jest dobrym Dj'em. Gdyby tak nie było, nie utrzymałby się w tym fachu. Tak więc może troszkę więcej rzetelności:)