Widok

dj fredek

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
cześć wszyskim
ma ktoś może nr telefonu do dj'a fredka albo jakiś inny kontakt? szukam dj'a na wesele, które mam w czerwcu, jak nie znajdę w tym tyg to rodzice mnie chyba powieszą,bo powiedzieli że to termin zawalony i niedługo sama będę sobie śpiewała:)
Z góry dzięki
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://katalog.trojmiasto.pl/rozrywka_i_gastronomia/zespoly_muzyczne_i_dj-e/

I wszyscy zajęci?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wszyscy mają zajęte terminy, ale najpierw chciałam się zorientować kto jest ewentualnie do polecenia. nie chciałam w ciemno brać kogoś
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
0-58 306 00 96 Gdańsk-Przeróbka. Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
młoda panna wysłałam Ci namiary na DJa na maila, pozdrowionka

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jusia bardzo dziękuję za informację, na pewno się skontaktuję

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dj fredek => tel. kom. 0 504 621 404

pozdrawiam :-)

imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli chciałabyś znać moje zdanie, to fredka możesz wziąć w ciemno.

image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
matko, przecież on jest totalnie beznadziejny. Jeśli facet bierze od ludzi pieniądze, a nie potrafi zapamiętać jak nazywa się panna młoda i przez całe wesele nie potrafi się tego nauczyć? Dodatkowo te prymitywne zabawy... myślałam, że teraz wesele wyglądają inaczej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hej !
Myśmy mieli Dj.Ferdka na swoim weselu w kwietniu tego roku i polecamy. Dostosował się do wszystkich naszych próśb i sugestii. Puszczał tak fajną muzykę,że nasi goście o 5.00 nadal nie chcieli zejść z parkietu:) A następnego dnia pytali skąd wzięliśmy takiego Dj-a. Poza tym zawsze można się z Nim spotkać i zobaczyć jaki to sympatyczny facet, a zabawy każdy może wybrać sobie sam- nie są narzucane przez Dj-a . Na naszym weselu nie miał problemów z zapamiętaniem żadnych imion, ani naszych , ani swiadków i rodziców.
Pozdrawiamy, Alicja i Zbigniew
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,

Miałem go 24.06 na poprawinach pełen profesionalizm grał każda muzyke dla młodych i starszych my biliśmy z niego bardzo zadowoleni

Pozdrawiam

Karolina i Damian
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam na weselu u znajomych i on właśnie grał. Było fajnie, bardzo sympatyczny i fajnie prowadził wesele. Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

trzeba bylo brac innego dj-a anie narzekac.znam dj Fredka i jest bardzo dobry.glupoty wypisujesz!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam wszystkich,
Polecamy Dj Fredka! Prawdziwy profesjonalista, poprowadził nasze wesele perfekcyjnie! Nie tylko goście, ale nawet właściciele restauracji w której odbyło się nasze wesele ,nie mogą się nachwalić pana Fredka. Wszyscy bawiliśmy się do samego rana, aż szkoda było zejść z parkietu :) Dodam jeszcze że jest to przemiły i ciepły człowiek.
Jeszcze raz dziękujemy !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry