Widok

dj jerry sax

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej , czy ktoś miał na weselu DJ Jerry Sax, gość jest też świetnym saksofonistą, byliśmy na Sylwestra i była petarda, ale nie wiemy jak prowadzi wesela, może mi ktoś podrzucić jakieś info ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak, znam Jurka, prowadził nasze wesele 5.10 tego roku w Elblągu i przyznam szczerze, że gości powalił swoim występem na saksofonie, były ochy i achy i brawa , także byłam mega szczęśliwa, że zdecydowałam się na Jurka tzn. DJ Jerry Sax. Co do prowadzenia imprezy nie musisz się obawiać , jest liderem zespołu muzycznego, dlatego obrządki weselne zna perfekcyjnie, chociaż trafić na jego wolny termin nie jest łatwo. Ja miałam to szczęście, że wesele z zespołem mieli w piątek, także super. Jeśli ma wolny termin to nie ma się co zastanawiać, masz dobrą muzę , a i żywy instrument w pakiecie :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ach i och, cóż za narcyzm! A nie wiedział dżery że nic to nie da podszywać się pod pauliny i jagody?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry