Widok

...dla swiadkow

Wesele Temat dostępny też na forum:
czy kupujecie bukiety dla swiadkowej i dla swiadka na slub?. ostatnio to bardzo popularne ale ja nie jestem przekonana. jakie jest wasze zdanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o świadku pamiętałam, ale o mojej świadkowej zapomniałam na śmierć(wstyd się przyznać), mam nadzieję, że mi wybaczy- swoją drogą w takim natłoku przygotowań można o czymś zapomnieć. ja jak najbardziej kupuję kwiatki im obojgu.pozdrawiam, kika

p.s. dobrze, że o tym napisałaś; dzięki; ale byłaby wpadka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;-) trzeba sobie pomagac w potrzebie! kiedy slub??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ślub 15.08.03, zapraszam; i dzięki za pomoc

a Twój kiedy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiliśmy dla świadkowej miniaturkę mojego bukietu, a dla świadka skromny kwiatek do butonierki..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja chcę zrobić dokładnie tak samo jak Tehanu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widziałam wasze zdjęcia na niebieskim forum; wyglądaliście super; wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj 21.06. a tak przy okazji, moglabys mi podac link do niebieskiego forum? z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wejdź na stronę informatora weselnego, tam jest forum niebieskie, różowe, mężatkowo itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
siemanko! ja także biorę ślub 21.06. :-)
wszystkiego najlepszego.
a co do świadków.
ja mam 2 świadków, mój narzeczony będzie miał małą kopię mojej wiązanki w butonierce, a świadkowie to samo tylko że jeszcze mniejsze. Możesz dać świadkowej bukiet, który zaniesiesz po ceremoni na Matki Boskiej. Papa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry