Widok

dlaczego mężczyźni zdradzają?

Poznałam kogoś, zakochałam się. On mnie oszukał, ma żonę - mówi że ją kocha. Ze mną chodziło tylko o seks. Dlaczego ten facet to zrobił?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dobra rada , nie zadawać się z żonatymi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rada dobra, ale facet mnie oszukał, przedstawił się jako rozwodnik. W swej wersji był wiarygodny...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Musiało to krótko trwać , ciężko to ukryć.Powiedz mu , że zawiadomisz jego żonę, zobaczymy jak będzie śpiewał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Odstąp. Dobry seks (był?) nie jest zły :)
W drugą stronę (czytaj kobiecie) też trudno spotkać kogoś kto rozumie, że romantyzm, miłość i ciąg dalszy, nie nastąpią.

Ps
Brzydko, że skłamał. Bardzo brzydko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odstąpię, to dla mnie logiczne. On nie chce związku ze mną, interesuje go tylko seks. Nie jestem nastolatką muszę to znieść i zapomnieć, ale nie będzie mi łatwo bo to pierwszy mężczyzna w moim 40 letnim życiu z którym było mi dobrze.... Ale nurtuje mnie pytanie jak można kochać kogoś i zdradzać....

Miłość i seks to pojęcia, które przybierają różne barwy na różnych etapach życia. W miarę upływu czasu zmienia się podejście.
Moje zmieniło się na przestrzeni lat. Nie zmieniło się za to podejście do kłamstwa.
Kłamstwo to cholerne gawno w relacjach między ludźmi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No własnie , zauroczył mnie facet kłamiąc od samego początku. Pewnie wszystkie jego słowa które trafiały w moje serce były kłamstwami i bredniami. Nie mam doświadczenia z mężczyznami, nie rozszyfrowałam go, ufałam. Tęsknię za nim pomimo że czuję się skrzywdzona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na spokojnie przemyśl kontekst, dodaj troszkę egoizmu i wybierz w zgodzie ze sobą.
Czasami tęsknimy za iluzją, do której chcemy dopasować realnego człowieka.
Czas jest dobry na wszystko. W dzień próby obnaża prawdziwą twarz człowieka. Wtedy dowiadujemu się czy jest dla nas kimś czy nikim.
Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest łatwo opuścić dom , który budowała się latami.Presja rodziny , otoczenia , dzieci. Musi dojść do zupełnego rozpadu.

Dlaczego kłamał ? Jeśli zakochałaś się od pierwszego wejrzenia , jego stan cywilny nie wpłynąłby na wasze pierwsze kontakty.

wpłynąłby na rozwój moich uczuć, nie zakochałam się od pierwszej chwili...mam mu to za złe, ma żonę i mówi że ją kocha....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak tęsknię za kimś kto był Tym Kimś krótko, tylko do momentu seksu. Było kilka spotkań , coraz mniej romantycznych. Czas faktycznie leczy rany, tylko on musi minąć...

Tak tęsknię za kimś kto był Tym Kimś krótko, tylko do momentu seksu. Było kilka spotkań , coraz mniej romantycznych. Czas faktycznie leczy rany, tylko on musi minąć...

On cierpi na poliamorię , kocha wszystkie kobiety. Szybko zapomnij o nim. Kocha żonę i ją zdradza ...... on boi się żony bardziej.

dzięki za ten wpis, poczułam się zrozumiana i jest mi jakoś lepiej. Tak chcę o nim zapomnieć, szanuję siebie, wiem że zasługuję na prawdziwy związek

MM...
Lepiej sprawdz czy ten twój lovestorant Ci jakiegoś syfa nie sprezentowal.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy masz doświadczenie w tej branży?

tak lecze takie kochliwe gwiazdy..

Też musisz się leczyć....

Nazywanie kogoś kochliwą gwiazdą , żenada

to jak ja nazwiesz ....?

Ty jak poznałeś swoją księżniczkę , przed numerkiem zrobiłeś jej pakiet badań wenerologicznych. Słucham.

Pomysl anonimie co można o takiej kobiecie powiedzieć co publicznie się zali z własnej głupoty??? ja jak poznałem swoja gwiazde to wtedy internetu nie było, no i nie zalila się ze ja jakiś zonaty koles przeleciał .........pozyjesz jeszcze trochę to się nauczysz z daleka takie >rozdające> każdemu odroznic.

Przemyślenia rodem z ojca Tadeusza z Torunia. Gdzie tu głupota , wolna osoba poznaje faceta .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wyżaliłam się publicznie, to fakt. Ale nie nazywaj mnie kochliwą gwiazdą, nic o mnie nie wiesz, nie oceniaj i nie rozliczaj.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

w zyciu.... ja Cie nie oceniam ,nie krytykuje,ja tylko wyraziłem swoje zdanie na to co robisz i w jakim celu to upubliczniasz. chcesz o tym porozmawiać?

młody człowieku slabe to porównanie....>.Gdzie tu głupota , wolna osoba poznaje faceta . < przeczytaj jeszcze raz to co napisala MM to, może złapiesz sens a jak nie załapiesz to czytaj az do skutku. ....LUCJUSZU:)....

Upubliczniłam bo chciałam porozmawiać. W jakim celu czytasz to forum?

On prowadzi podwójne życie. Relatywizm morally.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak się ma problem to się go nie upublicznienia! Napisz maila to pogadamy tu to nie jest rozmowa. Jak zostawisz maila to się tam odezwę.

Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem.

Forum jest po to aby rozmawiać, wymieniać poglądy , doświadczenia. Nie rozumiem jak możesz mnie krytykować za upublicznienie swojego problemu.W jakim celu Tu zaglądasz ?

"dlaczego mężczyźni zdradzają?"

Może na podstawie metafory do samochodów wyjaśnię.... Każdy facet (babki też czasem) lubią ogólnie pojętą motoryzację i mają jakiś tam ulubiony, wymarzony samochód: jeden Audi RS , drugi BMW i8 , a trzeci RangeRovera - to jest miłość (uczucie) takie przywiązanie do marki, modelu, ale przecież jak ktoś będzie miał okazję przejechać się innym - no to co ? dlaczego by nie skorzystać ? i mając to Audi nie przejechać się takim nowym BMW ?! - to jest miłość (seks) takie ogólne zainteresowanie motoryzacją - aby móc np: porównać, doznać innych wrażeń itd itp . Ciągłe jeżdżenie jednym samochodem też w końcu może się znudzić. Czasem jak nowe auto się bardzo spodoba może to spowodować iż taki facet zmieni swoją markę samochodu na nową jest to trudne bo: przywiązanie, sentyment, oddanie , zaufanie i kupa części zamiennych do starego samochodu często powstrzymują faceta przed takimi zmianami.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super to napisałeś :)

Łatwo wyjaśniać , pouczać innych. Ciekawi mnie los wdr , czy w ogóle miał kiedyś kobietę ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

daj se spokój
wejdż lepiej gdzies,gdzie masz szanse poznac kogoś wartościowego i zarazem wolnego
jaki sens ma dyskurs z facetami zajętymi i znudzonymi swoimi partnerkami
lub też takimi,którzy musza ciągle je zmieniac?

Zgadzam się z Tobą że dyskurs z zajętym facetem jest pozbawiony sensu.

Kto według was jest zajętym racetem?

Ona .......ładnie to podsumowałaś . I to jest prawda ale zabawa niech trwa.

No no no :) porównanie do auta zamiast starych, rozchodzonych kapci.
I to "(babki też czasami)"... Chyba muszę sięgnąć po ołówek z gumką i nanieść poprawki w szkicowniku ;)

No, ale co - nie lubisz pięknych szybkich samochodów czy też nie przepadasz za dobrze zbudowanymi dżentelmenami ;P

Na polskich drogach boję się... pięknych, szybkich i o ... piękne, szybkie :)
Fajny Tyłek wypatrzę i w "srebrnym szerszeniu" ;)

http://youtu.be/1V2V5tes6YY

kazdy model ulega zniszczeniu
pod wszystkimi kołami,niezaleznie od karoserii mozna ..ulec wypadkowi

kazdy wymaga paliwa i konserwacji....
jeden zachwyci sie ferrari,drugiemu nada sie..czołg
z kradzionym jak w temacie i zdarzeniu------trzeba bedzie oddac

czasem szmelc jest na aukcji
a okazja na parkingu pod blokiem
--------
podobnie z partnerem...odpowiednim!
i tego warto polerowac:)

I ja jestem takim porzuconym modelem...ale poprzednia właścicielka mówi, że ogolnie silnik (dusza) jest całkiem ok a blacharka i tapicerka jeszcze nie zajechane...tylko nie jechalismy w tym samym kierunku...niestety ja działam na wolniejszych obrotach i starałem się za nią podążać, ale ją to męczyło

"Poznałam kogoś, zakochałam się. On mnie oszukał, ma żonę - mówi że ją kocha. Ze mną chodziło tylko o seks. Dlaczego ten facet to zrobił?"
Dlaczego? Bo mógł i chciał to zrobić.
Prawda jest taka że ta osoba nie kocha ani żony ani ciebie, co najwyżej siebie
Liczą się tylko jej potrzeby, jej dobro i wygoda a uczucia innych ma w .d....
Taka osoba używa słów do manipulacji, to są puste słowa ale ludzie często je kupują bo to jest coś co chcą usłyszeć
Pewnie taka osoba jest kierownikiem czegoś, bo ma dobrze gadane
Niestety czyny i wyniki za tym nie idą.....

Ja w takiej sytuacji kupiłam dobre wino i czekoladki, poszła do żony, wszystko opowiedziała i przeprosiła za pomyłkę
W końcu zostałaś wprowadzona w błąd przez jej męża i nigdy byś po zajętego faceta ręki nie wyciągnęła
Ona tez powinna wiedzieć z kim ma do czynienia

Jestem pewna że nie ma bladego pojęcia o tym co robi jej mąż

Proszę pamiętać o tzw. "zdradzie kontrolowanej" :) To jest ...inna szkoła jazdy.

To też jest patologia. W takim wypadku chyba poprosilabym o fakturę za usługi
do góry