Widok

dlaczego w Bojanie tak śmierdzi wieczorami?

czy tez to czujecie, czy tylko moja okolica?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zaczyna się palenie śmieciami? W jakiej okolicy tak śmierdzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kolo szkoly pala smieci codziennie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie tylko tam na glownej ulicy bojana pala czyms ze smierdzi okropnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mandacik 500- się należy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba jedno zero za mało 5000 sie należy. Sezon grzewczy tyle kosztuje. Nauczy się jeden d**il z drugim. Albo rok pracy spolecznej i wszyscy zobaczą trucicieli jak z kosiarka będę zapierniczać!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgłaszać ile się da ,dodatkowo proponuję robić zdjacia z datą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2


elita bojańska robi zapory dymne przed falą uchodźców z miast, hehe co nie panie, kiedyś to były czasy, można było całą oponę z traktora wepchać do pieca a tera miastowi zaraz morde drą i dzwonią po milicje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Niestety uroki starszego pokolenia co to zawsze smieci palilo i jeszcze dobre pare lat nic sie nie zmieni w tej materii, a zgloszenie tez nic nie da bo tempo reakcji sluzb jest dramatyczne, znikome. Ja tego nie rozumiem, smieci mozna bez ograniczen oddawac, to czemu sobie obklejac pluca plastikami i innymi chemikaliami? Ja sobie tego nie zycze zeby moje dzieci byly trute jakimis swinstwami, a jak ktos ma zyczenie to ten kto pali smieci niech sobie nawet wdycha klej w swoich cztrech scianach, ale mi nie musi takich przyjemnosci czynic!!!!! Tez tego nie nawidze i traktuje jako nahwiekszy minus tej okolicy!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Największe dla człowieka dobra to rozum i zdrowie. Ani jedno, ani drugie nie ma wartości u rządzących, to czego wymagać od reszty? Dla każdej społeczności ważna jest sprawna administracja i przestrzeganie zasad prawa. Kiedy to będzie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Śmierdzi wieczorami, bo ludzie po pracy do domów wracają
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Bojano

Petycja o poprawę bezpieczeństwa na hali i placu zabaw w Bojanie (5 odpowiedzi)

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o zaangażowanie się w sprawę...

Żabka w Bojanie (85 odpowiedzi)

Witam, czy ktos wie czy jest szansa na powstanie sklepu żabka na terenie Bojana? Bo obecnie chyba...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

do góry