Widok

dobry adwokat rozwód gdańsk

Szukam dobrego adwokata, który przeprowadzi mnie przez rozwód z orzeczeniem o winie w Gdańsku. Czy znacie kogoś godnego polecenia? Zależy mi na tym, aby był to ktoś sprawdzony.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź na Mickiewicza w Gdańsku Wrzeszczu, zaraz przy poczcie. Jak znajde link, to podrzuce.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już mam Klugman.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazlam: http://klugmann.pl/
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj, odwiedź nasz sklep internetowy https://link.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem z Wrzeszcza i także korzystałam z pomocy tej kancelari.Drobna sprawa.Nawet mnie nie skasował.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po tych opiniach i ja tam się wybieram . Bylam juz u kogos innego . Ale nie jestem zadowoona .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem już po. Potwierdzam wysoką jakość. Trudno opisać współpracę. Nagle człowiek wchodzi w nieznany sobie świat i otrzymuje w nim nie tylko pomocną rękę ale i ludzkie podejście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie w gdańsku gładko przeprowadziła przez rozwód z orzeczeniem o winie Mec. Deruga. Z gdyni ale to nie ma znaczenia. Grunt, ze rzeczowa kobieta i osiągnęłam co chciałam.

http://wyszukiwarkaprawnikow.pl/adwokat/gdynia-deruga-barbara-1372
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Serdecznie polecam współpracę z mecenasem Igorem Klimkowskim. To prawnik z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Co ważne, na każdej rozprawie stawiał się osobiście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pan mecenas Igor Klimkowski jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Moja sprawa rozwodowa i wszystkie pochodne sprawy rodzinne zostały bardzo szybko załatwione. Polecam jeśli ktoś potrzebuje realnej pomocy prawnej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Potwierdzam Igor Klimkowski jest bardzo znany i doby w sprawach rozwodowych i ogólnie rodzinnych, swego czasu robiłam rozeznanie i umówiłam się m.in na spotkanie z Panem mecenasem i zrobił on na mnie najlepsze wrażenie swoim indywidualnym podejściem do tematu i osobistym zaangażowanie w sprawę, gdyż w większości przypadków mecenasa nie uświadczysz, a kontakt masz jedynie z pracownikami kancelarii. W przypadku współpracy z nim było zupełnie inaczej. Od początku do końca jedna osoba która prowadziła mnie "za rękę". Polecam i zostawiam numer do pana mecenasa: 600365228 .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jak się zwykle rozliczają adwokaci rozwodowi? Czy im się płaci stawki godzinowe czy biorą procent o podziału majątku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zrób tak kochana, żebyś na tym nie straciła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe, że Justyna, Baśka i Zośka piszą z tego samego IP. Siostry? ;P
Aaa, jeszcze Ania i Zozola...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe jest też to że na różnych stronach można spotkać przeklejone opinie tego pana mecenasa- zawsze sądziłem dobry adwokat reklamuje się pocztą pantoflową, a nie poprzez kampanie w internecie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można wiedzieć ile cię kosztowała pani mecenas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze będę polecać Panią Mecenas Kostkiewicz z Sopotu. Jak na prawnika to bardzo empatyczna i zaangażowana osoba. I taniej niż w Gdańsku. Namiary: https://www.biuraprawne.com/info/kancelaria-adwokacka-adwokat-sylwia-kostkiewicz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezeli ktos ma problemy rodzinne to szczerze polecam mecenasa Igora Klimkowskiego, ktory jest konkretny i rzetelny. Proponuje trafne rozwiazania, szanuje rozmowce, jest czlowiekiem! Co najwazniejsze jest adwokatem skutecznym. Tutaj numer do niego tel. 600365228
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Również serdecznie polecam mecenasa Klimkowskiego. To fantastyczny adwokat, który potrafi wybrnąć z każdej sprawy :) Ma bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o prowadzenie rozwodów. Osobiście korzystałam i jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Szukając prawnika do swojej sprawy, głównie pytałam wśród znajomych i rodziny i tak trafiłam właśnie do mec. Igora Klimkowskiego. Jestem bardzo zadowolona z jego usług, przede wszystkim z osobistego kontaktu. Pan mecenas także stawiał się osobiście na rozprawach. Zostawiam numer telefonu do mecenasa: 600365228 .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zdecydowanie najlepszym prawnikiem w Łodzi jest pan mecenas Igor Klimkowski. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Zawsze można się z nim skontaktować w celu omówienia istotnych spraw. Dzwońcie i się umawiajcie pod numerem 600365228.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Potwierdzam - mecenas Klimkowski ma bardzo duże doświadczenie i ogromną wiedzę. Przy okazji też ludzkie podejście do klienta i do spraw. Jeśli szukasz profesjonalnego i kontaktowego prawnika to mecenas Klimkowski będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Z pełnym przekonaniem polecam serdecznie mecenasa Klimkowskiego. Szybkie rozwiązywanie problemów, przywiązanie do szczegółów i bardzo dobry kontakt - tak właśnie działa pan mecenas. Dziękuję za zaangażowanie w moją sprawę. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pan mec. Klimkowski jest dla mnie numerem jeden w kwestii spraw rozwodowych. Prowadził dla mnie osobiście dwie sprawy rodzinne, oczywiście obie zostały zakończone pełnym sukcesem. Prawdziwy prawnik z powołania! Na stronie znajdziecie namiary http://www.klimkowski-kancelaria.pl/ i korzystajcie bo warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Potwierdzam! Miałem ciężką sprawę rozwodową ale kompetencja i rzetelność mecenasa Klimkowskiego pozwoliły doprowadzić ją do pomyślnego końca. Polecam tego prawnika z całego serca. Tutaj zostawiam numer do niego tel. 600365228
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Z panem mecenasem Igorem Klimkowskim współpracowałam kilka razy. Jedną ze spraw którą dla mnie prowadził była właśnie sprawa rozwodowa. Za każdym razem pan mecenas był odpowiednio przygotowany i profesjonalny. Jeśli będzie potrzeba to na pewno ponownie wrócę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeszcze tutaj lista adwokatów:
https://topadwokat.com/gdansk/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o rozwód to dołączam do poleceń mecenasa Igora Klimkowskiego. Prowadził od początku do końca moją sprawę rozwodową i jestem bardzo zadowolona z efektów. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Polecam przedzwonić pod numer 600365228 bo pan mecenas zawsze odbiera telefony osobiście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Taaaa Pan Klimkowski. Dalam nabrać się na te pozytywne opinie pisane chyba przez niego samego. Ciekawe, że każdy dodający opinie na jego temat podaje od razu nr telefonu. Pan mec. na pierwszym spotkaniu prezentuję się super. Po zapłaceniu jest już zdecydowanie gorzej. Arogancki, nie odbiera telefonu, nie odpisuję na smsy, a co najważniejsze nie stawia się osobiście na rozprawach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy prawnik to pan mecenas Igor Klimkowski. Ma świetne podejście do każdego klienta, zawsze osobiście stawia się na każdej rozprawie. Po wielokrotnej współpracy mogę pana mecenasa bardzo szczerze wszystkim polecić. Warto do niego przedzwonić pod numer 600365228 i osobiście się umówić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tylko pan mecenas Igor Klimkowski. To najlepszy adwokat z jakim dotychczas przyszło mi współpracować :) Mogę ze szczerego serca polecić tak udaną współpracę z tym mecenasem. Dziękuję serdecznie za osobisty kontakt i indywidualne podejście do każdego klienta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Polecam współpracę z mec. Igorem Klimkowskim. Świetny kontakt z panem mecenasem - zawsze osobiście odbiera telefony, przychodzi na spotkania, stawia się na rozprawach. Jest bardzo kompetentny, bardzo zaangażowany w prowadzoną sprawę. Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

W prawie rodzinnym, jak i w samych rozwodach specjalizuje się w Gdańsku kancelaria mecenasa Michała Mindykowskiego znajdująca się na ul. Uphagena 17/2. Polecam umówić się na wizytę i dokładnie przedstawić problem. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pan mecenas Igor Klimkowski to świetny fachowiec, zresztą nie tylko od rozwodów. W moim przypadku prowadził właśnie mój rozwód - na dodatek z orzeczeniem o winie męża. Pan Klimkowski był świetnie przygotowany do sprawy, dzięki czemu zamknęliśmy temat już na drugiej rozprawie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dziewczyno o wielu imionach, jeżeli prowadzenie spraw przez mecenasa Klimkowskiego jest w takim samym stylu, jak reklama na tym forum, to raczej sukcesów nie wróżę :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan mecenas Igor Klimkowski poprowadził moją sprawę rozwodową. Było naprawdę sprawnie i bardzo rzetelnie wszystko przeprowadzone. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń i mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

bajki, bajeczki, pierwsze słysze żeby sprawę z orzeczeniem o winie zamknąć na drugiej rozprawie... coraz bardziej zabawne te bajeczki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałam z usług Pań mecenas z Wejherowa, mają też biuro w Gdańsku. Bardzo polecam. Adwokat Marta Kinal, adres strony: http://www.kr-adwokaci.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie mecenas Igor Klimkowski. To prawdziwy profesjonalista. Pomógł mi już w kilku sprawach i nigdy się nie zawiodłam. Pan mecenas angażuje się w każdą sprawę i stara się pomóc każdemu najlepiej jak potrafi. Polecam serdecznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pan Klimkowski jest bardzo konkretną osobą, warto zwrócić się właśnie do niego po pomoc. Jestem pod wielkim wrażeniem. Profesjonalizm i kompetencja. Reprezentował mnie w sądzie rodzinnym z bardzo pozytywnym skutkiem. Szczerze polecam współpracę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jeśli chcecie mieć pewność, że wygracie sprawę, to tylko mecenas Klimkowski :) Nie odpuszcza do samego końca. Mając takiego prawnika można spać spokojnie. Dołączam do grona jego zadowolonych klientów :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

A nie lepiej wpisać w http://www.google.pl ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam Mecenasa Igora Klimkowskiego. Jest bardzo ambitnym i zaangażowanym adwokatem. Moją sprawę załatwił skutecznie. Tutaj zostawiam namiar do niego tel. 600365228. Polecam przedzwonić, pan mecenas zawsze odbiera telefony osobiście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

pan klimkowski jest radcą prawnym, a nie adwokatem. Przeklejaczu fake opinii, więcej uwagi w tym co robisz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kancelaria Adwokacka Cejrowski na Latarnianej - specjalizują się też w sprawach rozwodowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że pan mecenas Klimkowski zajmuje się właśnie takimi sprawami. Trochę czasu już z nim współpracuję i mogę Wam go szczerze polecić jako prawnika. Jest sumienny i terminowy, co jest dla mnie bardzo istotne. Do tego bardzo profesjonalny. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z jego usług.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pan mecenas Igor Klimkowski to adwokat godny polecenia! Bardzo rzeczowo, skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do tematu, nie traktuje człowieka z góry, co naprawdę jest bardzo ważne. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

A czym pan Igor wie, że jako adwokat nie powinien być aż tak nachalnie reklamowany? Na pewno pan Igor zna zasady etyki adwokackiej i godności zawodu. Niechże więc pan Igor poskromi te wszystkie Zosie, Kasie i inne fanki:-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi bardzo pomógł Mecenas Igor Klimkowski. Dzięki niemu dostałam rozwód z orzeczeniem winy męża oraz alimenty na mnie i dzieci. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do mnie i mojego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

W moim przypadku sprawdził się adwokat Cejrowski. Mają kancelarię przy Latarnianej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie adwokat Łukasz Węgłowski. Co prawda jego kancelaria znajduje się w Szczecinie, ale działają w całym zachodniopomorskim i Pomorzu. Niezwykle profesjonalny, z wiedzą, doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem. Nie boi się trudnych i skomplikowanych spraw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że podpytaj w kancelarii mec Mindykowskiego, mógłby się tutaj mógł wykazać, prowadzi trudne sprawy rozwodowe i później np. o podział majątku - wiele dobrych opinii od zadowolonych klientów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dołączam do pochwał pana mecenasa Igora Klimkowskiego. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Cieszę się, że pan mecenas na każdej rozprawie stawił się osobiście. Można do niego dzwonić pod numer 600 365 228 i kontaktować się osobiście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jeżeli chodzi o rozwody to tylko https://zaufanyadwokat.pl/adwokat-anna-filipczuk-plutowska/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy rozwodzie korzystałam z pomocy Pana mecenasa Klimkowskiego i jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło sprawnie i każda wątpliwość była wyjaśniania na bieżąco. Pan mecenas jest osobą bardzo merytoryczną i chętnie służy radą i wsparciem. Numer telefonu do pana mecenasa to 600365228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja się zwróciłam do adwokat Cejrowskiego i świetnie sobie poradził z moim rozwodem. Postawiłam na doświadczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieocenioną pomoc otrzymałam od mecenasa Igora Klimkowskiego. Na prawdę potrzebowałam kogoś z dużą wiedzą i charyzmą i jestem wdzięczna za poprowadzenie moich spraw. Serdecznie dziękuję za osobisty kontakt i za to, że stawiał się Pan na każdej rozprawie. Zachęcam do kontaktu z panem mecenasem pod numerem 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ta dziewczyna o wszystkich imionach (nickach) świata która rozpowszechnia niedozwoloną reklamę pana Klimkowskiego, powinna wiedzieć ze pan mecenas to szału na sali nie robi, pisma przeciętne i skuteczność taka, ze auto reklama w sieci i na wszystkich forach wydaje się być jego główna dźwignią sukcesu!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Uphagena 17 w Gdańsku jest kancelaria radcy prawnego, który specjalizuje się w rozwodach, a także sprawach spadkowych. Rozwód to bardzo trudna sprawa, dlatego wymaga odpowiedniego podejścia oraz przygotowania. Niezależnie od tego, czy sprawa ma być prosta, czy szykuje się walka, warto mieć przy sobie osobę, która nas wesprze i mentalnie i prawnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zdecydowanie polecam mecenas Adam Chudzinski 509189301, widać ze duże doświadczenie w sprawach rodzinnych pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mecenas Igor Klimkowski to super dobry adwokat. Świetny człowiek. Bardzo kulturalny facet. Korzystałam i jestem pod dużym wrażeniem wiedzy i sposobu podejścia do tematu, a także każdorazowego osobistego kontaktu z mecenasem. Na pewno wrócę jak będę jeszcze potrzebowała pomocy prawnika. Polecam zdecydowanie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moją sprawę rozwodową prowadził mecenas Igor Klimkowski. Na każdym spotkaniu ze mną mecenas był osobiście. Rozwód uzyskałam po dwóch terminach. Jestem bardzo zadowolona, profesjonalnie bez żadnych problemów. Także osobiście odbiera telefony pod numerem 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mecenas Igor Klimkowski to wspaniały człowiek. Z odpowiednim podejściem do każdego klienta i do każdej sprawy. Kontakt z panem mecenasem jest zawsze osobisty, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Polecam dzwonić bezpośrednio do pana mecenasa pod numer 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Mecenasem Klimkowskim. Dzięki sumiennemu i profesjonalnemu podejściu doprowadził moją sprawę do korzystnego rozwiązania. Polecam - dzwońcie do niego na numer 600365228. Telefony zawsze odbiera osobiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od pana mecenasa Igora Klimkowskiego otrzymałam taką pomoc jakiej oczekiwałam. Dlatego bardzo dziękuję za współpracę i życzę dalszych sukcesów. Warto podjąć współpracę z mecenasem Klimkowskim - to gwarancja zadowolenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pan Mecenas Klimkowski jest w 100% fachowcem. Moimi sprawami zajął się z pełnym zaangażowaniem, wszystkie kwestie rozwiązazywał osobiście. Jeżeli szukacie skutecznego adwokata nie zastanawiajcie się ani minuty, bo jest naprawdę godny polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam mecenasa Igora Klimkowskiego z własnego doświadczenia. Z takim prawnikiem każdy daleko zajdzie. Współpraca bardzo pozytywna, stały kontakt osobisty, także telefony odbiera on sam no i stawia się osobiście na rozprawach. Numer telefonu do mecenasa Klimkowskiego: 600365228
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko mecenas Igor Klimkowski. Współpraca z takim prawnikiem to gwarancja sukcesu. Pan mecenas jest osobą niezwykle profesjonalną. Na każdej rozprawie stawiał się osobiście. Oczywiście sprawy wygrywa. Polecam dzwonić do pana mecenasa pod numer 600 365 228. Zawsze odbiera osobiście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja ci doradzę zgłoszenie się do pani mecenas Morawskiej. Ona jest niezastąpiona przy sprawach rozwodowych. Jedna z najlepszych specjalistek od prawa w Trójmieście. Jak coś to ma swoja kancelarię na Toruńskiej w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli szukacie adwokata, który ma wiedzę i profesjonalne podejście do klienta to pan mecenas Igor Klimkowski będzie najlepszym wyborem. Z jego usług korzystałam wiele razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. To fachowiec, który wkłada serce w swoją pracę. U nikogo innego nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do klienta. Pan mecenas odbiera telefony osobiście pod numerem 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 100% polecam Ci kochaniutka Adwokat magdalenę chróścielewską z Kancelarii Adwokackiej chróścielewska & chróścielewski sprawa rozwodowa została przeze mnie wygrana dzięki Niej -jedna z niewielu adwokatów godnych zaufania. Jest solidna, działa szybko i skutecznie, bardzo wiele Mecenas zawdzięczam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak juz szukac adwokata to najlepiej bezposrednio w miescie i popytac znajomych.. ja korzystalam z uslug Oleżałka z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ z polecenia znajomych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Www.adwokatprawarodzinnego.pl i tyle w temacie rozwodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalazlam tu https://topadwokat.com/gdansk/specjalizacja-prawo-rodzinne/ na tym portalu znajduje się wiele opinii na temat adwokata z zakresu prawa rodzinnego w Gdańsku
Adwokat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzymaj się daleko od kancelarii Mickiewicz-Szombara nieprofesjonalne podejście do powierzonych spraw o czym przekonał się mój znajomy w sprawie rozwodowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rekomenduję adwokat Magdalenę Chróścielewską z czystym sumieniem. Bardzo angażuje się w sprawy i podchodzi indywidualnie do klienta. Bardzo mi pomogła w mojej sprawie i gdybym jeszcze kiedyś potrzebował adwokata, to z pewnością wrócę do Pani Chróścielewskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Samodzielna nauka języka angielskiego - rady :) (150 odpowiedzi)

Hej :) Postanowiłam zacząć uczyć się języka angielskiego. Niestety finanse nie pozwalają na...

Peeling do skóry głowy (6 odpowiedzi)

hej zastanawiam się jaki peeling do skóry głowy możecie polecić

Czy tabletki na podniesienie libido działają? (12 odpowiedzi)

Dziewczyny czy testowałyście jakieś tabletki na podwyższenie libido? Czy coś takiego działa?

do góry