Widok

dobry gastroenokrolog

Witam,
niedawno przeniosłam się do Gdańska i potrzebuję namiar na dobrego gastroenterologa. Sprawa jest pilna :( na nfz coś czuję, ze szybciej bym wyciągnęła kopyta niż się dostała więc zdaję sobie sprawę, że pozostaje tylko prywatnie, byleby ktoś dobrze postawił diagnozę... cena nie gra roli. Jeżeli wiecie gdzie można wykonać również w miarę szybko kolonoskopię, też dzięki za podpowiedź.

dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dr Grażynę Piotrowicz, przyjmuje prywatnie w Pruszczu i jest ordynatorem gastro w szpitalu MSWiA. Miałam tam kolonoskopię w pełnym znieczuleniu, badanie z powodu zrostów trudne technicznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko dr Wojtkiewicz,polecam niesamowity człowiek jest ordynatorem szpitala wojskowego:)
http://gastrologosowa.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku Ci nie pomogę. Ale kiedy jeszcze mieszkałem w Gdyni, trafiłem na świetnego gościa.
Tłusty, włochaty misiek.
Kiedy robił mi gastroskopię, komentował: nie wierzgaj. Wiem, żeś nienawykły. Kobietom to łatwiej przychodzi :)
Zalecenia lekarskie podał z fajką w zębach "Nie pić, nie palić, schudnąć itp.. pierdy... Nie jestem najlepszym przykładem zatem nie będę ci p*dolił farmazonów".
Przewód pokarmowy wyleczył mi w miesiac, kiedy inni, wcześniejsi, chcieli mnie pod nóż brać.
Niestety... nazwiska nie pamiętam.
Kupę lat temu przyjmował w Ośrodku DIagnostyki Medycznej (jeśli dobrze pamiętam nazwę), na rogu Starowiejskiej, naprzeciwko wyjścia SKM Gdynia Główna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jeszcze:
Może to truizm, a może żaden lekarz wczesniej Ci tego nie zlecił:
Podejdź do pierwszego z brzegu labu i zrób porządne badanie kału. Na krew utajoną, pasożyty i posiew.
Jeśli tego wcześniej nie robiłaś, to i tak będziesz musiała. A taniej iść do lekarza od razu z wynikami, zamiast dwa razy ;)
Aaa.. i CRP sobie zrób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (38 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

wasze sposoby na zapalenie pęcherza (16 odpowiedzi)

jak sobie radzicie domowymi sposobami z zapaleniem pęcherza? chyba mnie dopadła ta przykra...

do góry