Widok

dobry homeopata - gdynia

pilne - prosze o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pilnie to nie dam rady. postaram sie jutro odpisac, jak dorwe tesciowa, bo to ona ma namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo, dzieki Emi, znowu mi pomagasz, jak ja Ci sie odwdziecze... :)
Ta Twoja tesciowa taka niezawodna :), szkoda, ze moja taka nie jest :)
A grzybek inkubuje i ma sie swietnie - juz pije kefirek, a Twoj?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spyta jeszcze, prosze, gdzie kupuje leki homeopatyczne, dzieki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mojej tesciowej tylko miotly i wielkiego kotla do warzenia mikstur brakuje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moze ona jest lepsza od homeopaty? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lekarz to lekarz :)
na morskiej w gdyni jest ten homeopata. od lat sie tam lecza "wszyscy" łącznie z psem :)

samochód najlepiej zostawić pod lidl'em i cofnąć się w stronę centrum do lecznicy dla zwierząt. tam właśnie jest ten homeopata. a apteka jest na warszawskiej "św. heleny"

a co do grzybków to też już pije. lepsze niż aktivia :P

jak cię bedzie interesowała akupunktura lub jakieś pijawki to też pomoge :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ten homeopata, to przypadkiem nie kobieta, ktora pracuje tam lub prowadzi te lecznice dla zwierzat?
jakies nazwisko, adres?
a jak nie, to pojade i po wechu dojde :)

co do pijawek - to tak zdesperowana jeszcze nie jestem, ale moze niedlugo bede... :(( bo to cholerstwo mnie nie opuszcza - po postach pewnie domyslasz sie o co chodzi
Anyway, thanx a lot :)

p.s.
korzystalas z akupunktury (ja nigdy) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z akupunktury nie z reszta z pijawek tez nie :) z tego co teściowa mówiła, można wnioskować, że to wlasnie o tego/tą weterynarz chodzi.

wiesz, czasem i zła dieta przyczynia się do "problemów". od ustalania specjalnej diety w stosunku do chorób też jest lekarz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takim razie dokladnie wiem o kogo chodzi, znam ta pania osobiscie - uczylam kiedys jej dwie coreczki, bardzo fajna rodzinka.
Niestety, raz u niej bylam z problemem kilka lat temu i nie pomogla mi :(.
Ja wlasnie szukam lekarza homeopaty...
Mecze sie juz kilka lat i mam juz dosyc, dlatego postanowilam skorzystac z innych metod.
Jesli chodzi o diete, to faktycznie, musze ograniczyc slodycze i biala make :(.
U mnie pojawilo sie po antybiotykach, ktore przepisywali mi jeden po drugim lekarze wlasnie..
Jeszcze raz dziekuje za pomoc,
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoda, ze tym razem nie pomoglam. ale moze wybierz sie do tej apteki na warszawskiej. podobno te babki tam tez sa kumate
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pojade jutro lub w piatek :). Dam znac, dzieki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam dzis w aptece sw. Heleny na Witominskiej, obok Warszawskiej :).
Faktycznie kumate te babki, a jedna z nich to lekarz, ktora na miejscu doradza, co brac.
Stalam tam w kolejce prawie godzine, bo kazdy problem dokladnie omawiany... myslalam, ze zapuszcze korzenie :). Ale przynajmniej pogadalam sobie z kilkoma stalymi klientkami i chwalily sobie te leki. Dzieci podobno w ogole nie biora antybiotykow, a moj maly prawie co miesiac :(. Tak wiec, sprobuje, co mi szkodzi. Dostalam namiary na lekarzy homeopatow roznych specjalnosci. W przyszlym tygodniu sie zarejestruje i zobaczymy, co bedzie dalej :).
Jesli chodzi o mnie, to rowniez cos tam dostalam, bo lekarstwami tego chyba nazwac nie mozna :). Ale tanio to tam nie jest - ten moj specyfik 48zl. Ciekawe, czy pomoze... ale faktycznie dieta, to podstawa - bez tego ani rusz.
Jeszcze raz dzieki :),
Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny a ja wam podrzucę adres który dostałam przy okazji wizyty w Gdyni w Instytucie Estetycznym na ul. Batorego 23- Tam jest b. fajna kosmetyczka p. Ania, poszłam do niej by pogadać o trądziku i przebarwieniach a wyszłam z adresem homeopaty, bo faktycznie kobieta ma rację, bo latam od lekarza do lekarza, biorę leki a zajść w ciąże nie mogę, do tego ten paskudny trądzik, przebarwienia :(
Pani Ania, patrząc na mnie i wiedząc że wszystko juz zaliczyłam, podała mi ten adres, twierdzi ze lekarz leczy homeo sposobem nie znanym w polsce i ze ma sukcesy. http://www.winnicki-homeopatia.pl/index.php/pl/kontakt.
Jesli chodzi o aptekę św. Heleny to faktycznie, maja tam bardzo dobre zaopatrzenie i kobiety są kumate, i tez potwerdze że jak już się tam wejdzie to nogi są odczuwalne :-)) ale tam człowiek się wszystkiego dowie prawda ?

pozdrawiam
Monia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
jej :) zapomniałam napisać, ze do tego hoempaty http://www.winnicki-homeopatia.pl/ nie trzeba jechac osobiscie, wystraczy napisac email, on przysyła swoj formularz z pytaniami, trzeba go wypelnic, i wyslac wraz z ostatnimi np. badaniami.

Monia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Homeopatia naprawdę leczy... ale tylko i wyłącznie nasze portfele z kasy. Próbowałam kilka razy i nigdy nie pomogło!
A już lekarz, który leczy poprzez meila to tragedia i porażka w jednym! Że też ludzie w XXI wieku dają się nabierać na taki bajer....
Czy Ty chcesz wyleczyć grzybice układu pokarmowego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
grzybice w miejscu intymnym i zapalenie bakteryjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejdź na stronę http://www.instytut-mikroekologii.pl Znajdziesz tam informację o badaniu VagiStatus ( wymaz trzeba wysłać do Poznania) w kierunku bakterii i grzybów. Jak już będziesz miala wyniki, to łatwiej będziesz mogła to wyleczyć.
Wydaje mi się również, że wszelkie grzybice trzeba leczyć ogólnoustrojowo a nie tylko miejscowo - moze dlatego nie możesz się wyleczyć?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dodam tylko, ze ja badalam w Poznaniu syna ale na grzybicę układu pokarmowego (po antybiotykach) i bardzo jestem zadowolona chociaż diagnostyka i leczenie były bardzo drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maria - ja podałam adres do kogoś kto na tym się zna - fakt w polsce homeopatia całkowicie leży i do póki lekarze będą reprezentować kółko klasycznej homeopatii to tak byle jak będzie jeszcze następne 50 lat. Link który podałam, jest do czlowieka który fachu nie uczył się w polsce a w Australii i w Indiach. A to że konsultacje są dopuszczone poprzez emial to calkiem normalny standart poza krajem zwanym polską. W polsce ludzi wszystko dziwi.... ale mnie to "dziwienie" ludzi..... wcale nie zaskoczyło...

Poza tym... jak by co...to wątek zaczął się od zapytania o homeopatę a nie od zdania " co sądzi Maria o homeopatii..." -
pozdrawiam
Monia
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Forum jest po to aby dyskutować i wyrażać swoje opinie na dany temat.
Tak jak napisałam wyżej, próbowałam kilkakrotnie leczyć swoją rodzinę homeopatycznie. Ostatni raz spróbowałam leczyć homeopatycznie, mojego psa w gabinecie na Grabówku :-) Niestety, wg mnie, homeopatia to tylko wyciąganie kasy z chorych.
Próbowałam, więc mam prawo do oceny i przestrzegam innych naiwnych.
Ale każdy moze robić co mu się zywnie podoba. U mnie zawsze kończylo się na tym, że pomagała tylko medycyna konwencjonalna - może na innych homeopatia działa. Ja nie mam wśród znajomych nikogo, komu homeopatia pomogła. Mnie również nie pomogła i tyle!

To, że ktoś się uczył w Australii i w Indiach nie znaczy dla mnie kompletnie nic! A diagnoza on-line to już jest naprawdę "szczyt profesjonalizmu".
Dla mnie EOT
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

Inne tematy z forum Zdrowie

Ortopeda Marek Kołodziejczak - proszę o opinie. (7 odpowiedzi)

Jestem zarejestrowana do ortopedy Marka Kołodziejczak w Gdyni na Pułaskiego. Może ktoś miał z...

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

do góry