Widok

dobry...i nie drogi dentysta

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi to trochę oszczędności ale przed weselem chciałabym sie z tym uporać , zrobić potem jakieś wybielanie albo cosik... wiecie... szajba przed weselem:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też muszę się wybrać do dentysty. Zastanawiam się czy decydować się na znieczulenie. Na ten temat bardzo dużo dowiedziałam się na https://citocare.pl/oferta/zabiegi-stomatologiczne i wiem jakie są przeciwskazania do znieczulenia. Warto poczytać więcej na ten temat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić gabinet stomatologiczny NeptuneDent. Byłem na kilku wizytach kontrolnych, czyszczeniu kamienia i wybielaniu zębów. Szczerze polecam. Również byłem w podobnej do Ciebie sytuacji więc rozumiem ból.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej! Jak masz sporo ubytków i chcesz mieć to zrobione dobrze i w rozsądnych pieniądzach to może warto wybrać Dentx: https://dentx.eu/ Ja do nich chodzę regularnie i mam piękne zęby. A faktycznie, przyszłam do nich to aż początkowo miałam wstyd przed otwarciem buzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też chodzę do ArtDentico! Popieram, super gabinet, szczególnie dr Rakowska !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić dr Poznańską z Ten-Dent w Wejherowie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mieszkam w Sopocie i dojeżdżam kawałek do Gdańska do gabinetu Seamed - bardzo polecam, mają super sprzęt ale wcale nie są drodzy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trochę daleko, podziwiam że chce ci się dojeżdżać :o Ja jeżdżę do Novodent w Starogardzie Gdańskim i to też jest dla mnie trochę daleko, ale nie ma opcji że zmienię dentystę, za bardzo mi się tam podoba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z Wejherowa mogę polecić Tes-Dent - https://tes-dent.pl/ - super wystrój, atmosfera i lekarze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzę najczęściej do Art Dentico i jestem bardzo zadowolona :) Ceny są jak najbardziej w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poprawiam link https://eurodental.olsztyn.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem z trójmiasta i jeżdżę do dentysty z Olsztyna. Polecam wam https://eurodental.olsztyn.pl. Świetne usługi, znają się na robocie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Verde Clinic na ulicy Wejherowskiej 71 w Redzie polecam. Ja dojeżdzam z Wejherowa, naprawdę warto. Nowoczesne wyposażenie, świetni lekarze. Osobiście byłam u doktor Kołackiej ( rozpoczęte leczenie kanałowe). Bardzo uprzejma i delikatna pani doktor. Bez bólu i w miłej atmosferze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiecie ja słyszałam sporo pozytywnych opinii na temat gabinetu stomatologicznego dentan https://dentan.pl/chirurgia-stomatologiczna . Ponoć tam świadczą kompleksowe usługi, dokładnie badają, analizują dany przypadek, a potem stosują odpowiednie metody leczenia. Według mnie to brzmi naprawdę dobrze o nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.goodent.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja co prawda nie polecę tutaj w okolicy ale świetnym stomatologiem jest tutaj ta osoba - dentysta Wrocław - naprawdę fachowiec na poziomie - żaden pacjent nie ma dla nich małego problemu - każdy traktowany jest profesjonalnie i bardzo poważnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobra klinika stomatologiczna jest w Pruszczu Gdańskim Csgrunwaldzka. Naprawdę bardzo dobrze leczą zęby a to najważniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim ważne jest to, żeby dentysta wyleczył nam skutecznie zęby. Dlatego ja osobiście nawet nie patrzę nawet już na cenę. Grunt to, żeby mnie nic nie bolało. A mój uśmiech był ładny. Teraz chce udać się do kliniki https://jesionowa-dental.pl/ . Ponoć mają bardzo duże doświadczenie w leczeniu zębów w najróżniejszych zakresach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inga dokładnie https://gdanskiecentrumstomatologiczne.pl/ jest najlepsze w okolicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja polecam http://www.litynscy.pl. Naprawdę świetna firma rodzinna, o której można usłyszeć same dobre rzeczy. Mają szeroki zakres zabiegów, które wykonują bardzo dobrze. A przecież rzeczą najważniejszą jest trafić na dentystę, który dobrze wyleczy zęby i przede wszystkim będzie chciało się do niego iść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Iwona z przychodni Brzezno, tam tez przyjmuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry