Widok

domek z bali

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktos budowal?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mojego kolegi ojciec budował takie domki i powiedział jak chcesz mieć klopoty to buduj z bali, podobno co 5 lat trzeba go w jakiś szczególny sposób konserwować, tak słyszałam ale własnych doświadczeń nie mam

image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie trzeba go konserowac, raz sie go maluje odrazu po budowie, a sam material jest wczesniej moczony w solach boru... i nic sie pozniej zlego nie dzieje... myslalam ze ktos moze ma taki domek i wypowie sie jak sie mieszka?

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez wiem ze trzeba go konserwowac i gawrancja jest na 30 lat, ja wolalabym doplacic i wybudowac dom murowany

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
obecnie drewniany w wersji skandynawskiej kosztuje wiecej niz murowany, a mieszka sie w w naturalnym otoczeniu a nie w murach

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O dom murowany również trzeba dbać :) I płacić za jego utrzymanie "estetyczne".
A jeżeli chodzi o drewno - czy konserwacja nie co 5 lat np. ? (w zależności od środka of course, ale 5 lat to nie jest wcale straszne!!)

Mi sie strasznie podobają domy drewniane. W naszym domu w przyszłości będziemy mieli przynajmniej drewniany strop! W takim domu tak pięknie pachnie drewnem itp. ...

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wlasnie bede miala taki domek, jest to moje marzenie i mam nadzieje wkrotce sie spelni. zapach mieszkania jakby w drzewie nie da sie opisac... po prostu ten dom zyje... zima nie nie jest lodowato, latem jest darmowa klima... po prostu zycie w drzewie...

racja o kazdy dom trzeba dbac,jeden malowac a drugi konserowac ... podobnie czasowo i kosztowo

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kamienna,
opowiedz coś o swoim domu. :) Na jakim etapie budowy jesteś?

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na takim etapie ze jutro ma przyjecham moj domek na dzialke a po dniu beda zaczynali go skladac... to jest moj etap ;-)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
:D
Długo się składa taki dom? :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beatka, przemyslcie ten drewniany strop.
Mam taki na wsi (na razie same dechy na belkach) - to nosnik halasu.
W kazdym pokoju slychac co sie dzieje w innym.
Heh, to dobre rozwiazanie jak sie ma male dzieci ;-)

Nie wykluczam, ze przy zaizolowaniu lub oddzieleniu belek od dech czyms "mietkim" problem zniknie.

Pozdrawiam,

wiesia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiesia sama sobie odpowiedzialas ;-)
izolacja to jest klucz przy dzwiekach w takich domach....

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo Ci zazdroszcze i tez mysle o domu z bali.
Rozmawialam juz z ludzmi z firmy MAZURSKIE DOMY, bo widzialam, ze buduja w calej Europie a my nie wiazemy swojej przyszlosci z Polska, nie ma problemu, zeby wybudowac gdzies w Europie. Gotowe elementy w kontener i jazda;)
Cala Skandynawia jest zbudowana z drewnianych domkow. Sa ekologiczne, cieple i zdrowe!
Kamienna, a skad masz dom? Z Szymbarka???

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na górze sypialnie, na dole salon, kuchnia...
:)

Kamienna, to gratulacje!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdzilam wszystkie firmy w polsce.. honka to najdrozsza - szwecka, z polskich polecam WAKO

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj domek z powodu kierowcy wczoraj nie przyjechal tzn elementy ale dzis mam nadzieje ze juz tir sie podstawil i wsz. bedzie dobrze... trzymajcie kciuki

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam na stronce WAKO, jaki model domku wybraliscie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasz domek jest indydualnym projektem ale wzorowalismy sie na domku honki, ktory kiedys byl w magazynie domy drewniany nr 1 w tytule : dom w lesie

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapraszamy na stronę producenta domów z bali:

http://www.fides.gda.pl/

Fides

ul. Beethovena 121
80-171 Gdańsk

tel. +48 58 710 1575
kom. +48 508 734 133
kom. +48 604 351 940
biuro@fides.gda.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podnoszę temat. Chcę postawić dom z bali u rodziny w małopolsce. Na razie mam z polecenia znajomych http://domywdrewnie.pl/ plus kilka podobnych serwisów z projektami z wyszukiwarki. Czy ktoś zna coś jeszcze wartego uwagi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

jakie ogrzewanie domu? (91 odpowiedzi)

Czy mozecie podzielic sie Waszym doswiadczeniem w zakresie ogrzewania domu? Dom bedzie mial...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (27 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

do góry