Widok

dr Halina Bartocha-Stachurska - dermatolog - proszę o opinie

Czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat dr Haliny Bartochy-Stachurskiej?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry lekarz dermatolog, robiłam usuwanie zmian laserem - super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pani doktor chociaż była miła i uśmiechnięta nic nie doradziła. Nic się nie wysiliła. Z daleka zobaczyła skórę głowy. Nie spojrzała do wyników badań których miałam bardzo dużo. Przepisała lek o którym jej wspomniałam, który kiedyś przepisał mi na to samo schorzenie inny lekarz. Tyle. Trawało to 3 min. Od lekarza który ma tyle tytułów i specjalizacji liczyłam na szczegółową konsultację, zlecenie badań, opisanie choroby. Nie polecam wizyty. Strata czasu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie odradzam.
We wrześniu br. byłam na pierwszej i ostatniej wizycie. Pani poddała "ocenie" znamiona z odległości dwóch metrów (!) i zawyrokowała (powołując się na swoje wieloletnie doświadczenie), że wszystko ok, pomimo mojego zdziwienia i podkreślenia, że mam w najbliżej rodzicie przypadki czerniaka i przyszłam po kilku latach na szczegółową dermatoskopię. Pani stwierdziła, że boi się o swoje zdrowie, więc nie użyje teraz dermatoskopu i nie zbliży się do mnie. W takim razie powinna zostać w domu, a nie realizować pseudowizyty. Do tego niemiła i opryskliwa, zaprzeczenie lekarza
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyszłam celem pokazania pani doktor wszelkich znamion jakie mam (umawiając się prosiłam o badanie dermatoskopowe) plus nowych, które pojawiły się w czasie ciąży i mnie martwią. Weszłam do gabinetu, powiedziałam co mnie sprowadza, pani doktor powiedziała ze badanie nie ma sensu, bo jestem w ciąży, dowidzenia. Kiedy wymusiłam na niej żeby chociaż spojrzała na te nowe powiedziała może pani pokazać ale to i tak bez sensu po czym nie ruszyła się zza biurka i moje znamiona oglądała z 2 metrów, po sekundzie stwierdzając, ze to nic takiego. Według mnie takie traktowanie pacjenta nie przystoi lekarzowi, 180 zł wyrzucone w błoto i po tej wizycie nie czuję się ani trochę uspokojona w związku z problemem z jakim się zgłosiłam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie polecam.
Ocena dużego znamienia u córki przeprowadzona jednym rzutem oka z odległości 2m.
Brak jakiegokolwiek zainteresowania.
Miejsce wizyty - Invicta na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

do góry