Widok

dr. Olszewska

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie, czy któraś z Was była u doktor Olszewskiej na USG 3D we Wrzeszczu? Czy wizyta przewiduje również zwykłe badanie ginekologiczne, jaka jest cena za taką wizyte z USG? I jakie ogólne wrażenia po wizycie?Bedę wdzięczna za wszelkie opinie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moge tylko powiedziec ze trafny wybor,jak dla mnie najlepszt dotad ginekolog,w cenie jest badanie i cytologia,bardzo przyjemna,mozesz naprawde zadac sto pytan do.....i na kazde odpowie,prowadziała od poczatku moja ciaze i byłam spokojna o swoja coreczke! była takze przy porodzie mnie nawet przyjmowała w nocy to było po porodzie bo miałam uciazliwe krwotoki,jak nie miałam z kim małej zostawic to przyjechała do mnie......polecam!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki wielkie za odpowiedź. W takim razie pewnie się do niej wybiorę. A w jakiej cenie jest wizyta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
około 100zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do dr Olszewskiej chodzę regularnie od pewnego czasu, wprawdzie ciązy mojej nie prowadziła, bo takowej jeszcze nie było ;) ale polecam ją z czystym sumieniem, jest rzeczowa i kompetentna także możesz być zupełnie spokojna o zdrowie swoje i swojego maluszka trafiajac pod jej opiekę.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę do niej odkad zaczela przyjmowac w przychodni studenckiej, raz jestem zadowolona, raz nie, czasem trzeba byc bardziej stanowczym, ale mysle ze jest ok, gdy bede w ciazy to chyba tez bede do niej chodzic, ale na NFZ nie zamierzam nie potrzebnie placic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

do góry