Widok

dr Szymeczko- internista, przychodnia ul. Kartuska

Siedlce Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z was forumki zna tego dr i do niego chodzi?? Dzis zapisałam sie do niego w przychodni i chciałabym coś wiedzieć na jego temat :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hoopla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chyba też trafiłam do tego lekarza, tak mi sie wydaje. Jeśli to taki starszy pan to ten sam. Weszłam do gabinetu z wielkim brzuchem bo to ostatnie dni przed porodem a on sie zapytał czy ja w ciąży jestem :-) A do tego przepisał antybiotyk ktorego nie powninno się w ciąży brać
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
nooo coz mam mieszane odczucia :) oprnie mu szło wypisywanie skierowania do endokrynologa ,ogólnie srednio przyjemny :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za opinie:) zaraz sie przepisuje stad;>i uderze na Aksamitna, tam gdzie przepisalam Boryska do pediatry.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie to brudas i gbur.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak dla mnie tez.trafilem na niego na jaskolczej.ma w zwyczaju sie spozniac,przychodzi kiedy chce,do tego strasznie nieprzyjemny i odpychajacy.na kolejne wizyty zapisalem sie do innej przychodni byleby zmienic lekarza i...trafilem znow na niego.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
straszny lekarz, moja babcia do niego należy i jeszcze nigdy nie napisał poprawnie recepty- albo data zła, albo dawka leku niedobra, albo niewyraźnie napisana...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety też mam złe doświadczenie. Brudne paznokcie, odpychająca aparycja. 3 torby z Biedronki przytargał do gabinetu. W czasie mojej wizyty kilka razy wchodziła pielęgniarka, z kawą, z priv receptą, ignorując mnie całkowicie NIE POLECAM !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla mnie to nie lekarz
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
oblesny dziad ,zadaje dziwne pytania ... i niestety tak mi leczył zapalenie płuc ze wyladowałam w szpitalu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie porażka, omijać z daleka. Spóźnił się 1,5 godziny, nie zlecił żadnych badań, nie odpowiedział na żadne pytanie. Straciłam jedynie czas czekając na wizytę u tego pseudolekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wizyta u tego lekarza skłoniła mnie do poszukania opinii innych pacjentów na temat tego Pana. Niemiły i gburowaty. Prośba o wypisanie skierowania na badanie krwi (od dietetyka) - wypisał, ale z komentarzem, że dietetyk nie będzie mu mówić co ma robić a co nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masakra nie idź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Szymeczko - zmarł 23.08.2020r
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

do góry