Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oliwia - ocena Najlepszy pediatra jakiego było nam dane poznać! Jest Pani Aniołem. Pięknie...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 stycznia 2024

złe rozpoznanie wątek zamknięty Moje dziecko walczy z zapaleniem otrzewnej bo p.dr nie rozpoznała zapalenia...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

miła starsza pani z podejściem do dzieci wątek zamknięty zadbana starsza Pani z dobrym podejściem do dzieci jedyny minus jaki...
~mama ani
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2012

rozczarowanie wątek zamknięty Niestety od 5 lat uczęszczałam do doktor Bałandy i nie byłam zawiedziona do...
~Kasia ze Straszyna
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

pediatra wątek zamknięty My niestety się zawiedliśmy na dr B. Poznaliśmy ją na oddziale obserwacyjnym...
~motylek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam Panią doktor jest świetnym diagnostą, naszego starszego syna...
~m
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

Opinia Sprzeczna wątek zamknięty Jestem przerażona ogólną opinią o pani Bałandzie i wszechobecnym podziwem...
~Basia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

duże wątpliwości wątek zamknięty Mam bardzo duże wątpliwości co do doktor. Jeżeli jest większy problem niż "...
~ojciec dziecka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

Nie polecam wątek zamknięty Niestety nam również nie potrafiła pomóc - tak na prawdę nawet trochę...
~motylek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

Lekarka z powolania wątek zamknięty Niesamowita osoba, zajela sie naszym dzieckiem bezinteresownie. Lezal na jej...
~Barbara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

Alicja Bałanda wątek zamknięty Mądra, kompetentna, ogromna wiedza, lekarz z powołania a w dodatku bardzo...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2012

wdzięczna - opinia wątek zamknięty Nie zgodzę się, że dla dr bałandy liczą się pieniądze... ja zapomniałam...
~wdzięczna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Bałanda wątek zamknięty Doktor Bałanda super specjalistą jest niesamowicie fantastyczna lekarz z...
~Roksi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

doktor balanda wątek zamknięty moje dziecko leżało na oddziale u Pani doktor.Bardzo miła i sympatyczna...
~Dorota L
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2012

Dziekuje za pomoc! wątek zamknięty Pani doktor bardzo elegancka sympatyczna z dobrym podejściem do dzieci.Będę...
~Mama Milenki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

ideał wątek zamknięty Od 5 lat mój synek jest pacjentem pani doktor, niedawno dołączyła córeczka....
~Olga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

lekarz oddany sercem dzieciom wątek zamknięty lekarz oddany sercem dzieciom
~dudzicka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 marca 2011

Daj na Boże samych takich lekarzy wątek zamknięty Cudowna, cierpliwa, rzeczowa, profesjonalna. Nareszcie lekarz który...
~Asmi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 października 2010

Lekarz jak marzenie wątek zamknięty Dr Bałanda to "zrealizowane marzenie" każdego rodzica. Cechy: profesjonalizm,...
~Mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

polecam wątek zamknięty kazde dziecko jest tym jedynym najwazniejszym..delikatnosc i zainteresowanie.
~Agata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

20

wątków

do góry