Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oby więcej takich lekarzy w Polsce - warto go odwiedzić wątek zamknięty Bardzo miła rejestracja telefoniczna. Gabinet ciepły i sterylny. W korytarzu...
~N.Sz.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Wspaniały fachowiec wątek zamknięty Dr Kielkowski jest moim doktorem od 16 lat i wole dojeżdżać niż szukać kogoś...
~Joanna R.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2013

Lekarz godny polecenia wątek zamknięty Pomimo tego, że wydawało mi się, że dr Kiełkowski "czepia" się niepotrzebnych...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 października 2009

bardz dobry lekarz wątek zamknięty Prowadził moją ciążę w 2000. Wcześniej byłam u beznadziejnego lekarza, dr....
~Aga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 września 2009

Bardzo dobrze wątek zamknięty Nie mam żadnych zastrzeżeń - w tej chwili prowadzi moją ciążę i jestem...
~Pat
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lipca 2009

Cóż wątek zamknięty Mojemu dziecku w 8 tyg przestało bić serduszko, niestety było to po ok.4...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 marca 2008

opinia wątek zamknięty lekarz ktory posiada ogromne doswiadczenie i wiedze.prowadzil moja ciaze gdy...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 marca 2008

Kasia - opinia wątek zamknięty Rzetelny,mily i ze swietnym podejsciem do pacjentki lekarz,cierpliwie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 października 2007

Ciaza wątek zamknięty Jestem w pierwszej ciazy. Doktor rzeczowy, dokładny, spokojny. Opowiada na...
~Monika G.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 września 2007

Lekarz jest cudotwórcą ! wątek zamknięty Lekarz jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą przy tym bardzo sympatyczny i...
~Asik
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2007

swietny lekarz wątek zamknięty chodzilam do tego lekarza juz dawno obecnie prowadzi moja ciaze.jest to...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 2 lipca 2007

super lekarz!!! wątek zamknięty prowadzil moje dwie ciąże; obie naprawdę super; odbieral moj drugi porod -...
~Asia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 czerwca 2007

bez komentarza... wątek zamknięty Dr Kiełkowski lekarz który ma podejście do pacjentki bezosobowe,...
~była pacjentka...
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 czerwca 2007

Super lekarz wątek zamknięty Przemiły człowiek z fantastycznym podejściem do pacjentów. Potrafi zawsze...
~Gonia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

14

wątków

do góry