Widok

dr raif neurolog dziecięcy

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś się może orientuje czy dr Magdalena Raif przyjmuje w Gdyni na NFZ? lub może polecić innego dobrego neurologa dziecięcego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie wiem jak w Gdyni, ale przyjmuje w Gdańsku, w przychodni przyszpitalnej na Zaspie :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moge prosic o wiecej opinii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My wlasnie jezdzimy do niej na Zaspe. Trudno cos powiedziec,bo nigdy wczesniej nie mialam do czynienia z lekarzem tej specjalnosci. Na pewno jednak bada malego bardzo dokladnie, nie spieszy sie. Wszystko tlumaczy, pokazuje cwiczenia, ktorymi mamy go stymulowac i tak w kolko... wizyta za wizyta. Odpowiada na wszystkie pytania i wydaje sie bardzo rzeczowa. Umawiasz sie "na godzine", wiec nie czekasz z dzieckiem w poczekalni zbyt dlugo. Rodzilam na Zaspie i przy wypisie ze szpitala neonatolog mi ja polecila,wiec choc dla nas to daleko jezdzimy wlasnie do niej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaaaa...i zdaniem naszej pediatry ona jest najlepsza specjalistka w 3-miescie i w razie watpliwosci nie waha sie skierowac na terapie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak sie do niej dostać skierowanie czy prywatnie?Moge prosić nr telefonu?Jakie są terminy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przychodni przyszpitalnej na Zaspie przyjmuje na NFZ i trzeba mieć skierowanie. To jest nr do przychodni 58-340-93-88 i 58-768-46-45.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jak terminy??A prywatnie nie ma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Terminy nie sa odlegle-gora 6 tygodni,ale to jak wybrzydzasz i chcesz np.koniecznie o 8 rano... ale tak normalnie to ok2-3tygodnie. Prywatnie to nie slyszalam zeby przyjmowala. Najlepiej zadzwon jutro z samego rana i umow sie na wizyte -nawet jesli nie masz skierowania, bo ono jest Ci potrzebne dopiero jak pojdziesz na wizyte,a do tego czasu skierowanie zalatwisz. Ja tak zrobilam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za odpowiedz...tylko kurcze ja potrzebuje wizyty pilnie :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Probuj, moze pani rejestratorka gdzies Was wcisnie. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyjmuje prywatnie w Gdyni na Pułaskiego w Ligamentum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Czy mogę poprosić o nr telefonu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

obecnie przyjmuje w ncm swietokrzyska, zarowno na nfz jak i prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakie sa wasze priorytety na swieta? (66 odpowiedzi)

Zastanawiam sie jak ludzie teraz spedzaja swieta... Czy faktycznie najwazniejsze sa...

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

do góry