Widok
drobna sugestia
Odwiedziłam ten salon, jednak na masażu nie byłam i raczej już tam nie przyjdę, ponieważ, aby skorzystać z masażu należy wypełnić ankietę z bardzo szczegółowymi danymi osobowymi, a nie każdy ma ochotę na udostępnianie takich danych. niejednokrotnie korzystałam już z wielu gabinetów masażu w Trójmieście i nie tylko i z czymś takim jeszcze nigdy się nie spotkałam. W końcu przychodzę tam z włansej woli i płacę za to. Personel średnio miły i chyba nie do końca przeszkolony, bo tak jak już pisała wcześniej poprzedniczka, wydaje się, że nie za bardzo wie, o co chodzi, nie wspominając już o doradzeniu czegokolwiek. Szkoda.
Moja ocena
Masu Masu
kategoria: Salony masażu
obsługa: -
oferta: -
jakość usług: -
klimat i wystrój: -
przystępność cen: -
ocena ogólna: -
0.0
* maksymalna ocena 6