Widok

dron nad moim domem

Nad ranem, (między 3-cią i 4-tą) na moim domem latał dron.
Jest to dziwne i wk***ące!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Banino ? Babie Doły ? Pruszcz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To było UFO.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam na myśli kupę jego psa... ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

IFO - dron
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Służby coraz częściej decydują się na szkolenia sokołów, aby strącały drony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przypadku dużych dronów (takich, jak np. Predator) lepiej sprawdzają się lekko uzbrojone kondory.
Warunki ich stałej dostawy były jednym z tajnych elementów misji Waszczykowskiego do San Escobar.
Ze względu na klifowy charakter wybrzeża, zbliżony do ich środowiska na naturalnego, mają stacjonować na Babich Dołach.
Budowa kosmodromu była jedynie oficjalną przykrywką dla nowej bazy myśliwców ornitologicznych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyli miałem rację, Predator ( dawniej łowca). Ma rozmach....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No, dziękuję uprzejmie za obśmianie tematu :(
Przywykłam do jednostek ludzkich, szalonych cudaków, którzy działają od garnituru, przez wdzianko śmieciarza, do casual luzaka.
Najbardziej przypadł mi do gust tajemniczy informatyk, o stylu hipstera. Za dużo zażywa i paraliżuje go moja obecność...

Dobrze już. Zacznę szkolić okoliczne sójki do osrywania ... Kolorystycznie są akuratne.

Ps
Dziękuję, że mogłam popłakać na trzęsącym się od śmiechu ramieniu ... @#$%&
Gracias i bon jovi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No patrzcie, kto się odezwał. Znacie Państwo taktykę "Łapaj złodzieja" ?
No to możecie ją poznać w działaniu. Wiadomo, ile kasy przekręciła komuna i postkomuna pasożytująca na Polakach i to ona zasługuje na miano "predatora".
Komuno, w domu wisielca lepiej nie wspominać o sznurze. Ale wiadomo, komuna jest chytra, tyle że głupio chiitra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Drony wchodzą do powszechnego użytku. Nasza spółdzielnia wykorzystuje je do badania stanu dachów i przygotowywania planów rozbudowy osiedla. Duża oszczędność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pysiek, not now!
Jakoś będę żyła z myślą, że nie lisy podejdą pod okno, tylko drony nocną porą.
Nie mam nic do ukrycia ale dźwięki są denerwujące.

Ps
Powszechny użytek jest prawnie regulowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (241 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry