Widok

drukarka do domu

Szukam jakiejś tnaiej drukarki do domu, grunt żeby dało sie na niej dużo i tanio wydrukować, bo czeka mnie drukowaie magisterki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak masz druknąć tylko magisterkę to taniej wyjdzie wydrukowanie jej w punkcie, niż zakup drukarki :P
Jak jednak chcesz drukarkę to polecam Samsung SL-M2026, laserowa, mała i toner starcza na długo, zamienniki tonerów są tanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję Gutenberg. Doświadczenie tej firmy jest bezsprzecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udaj się do http://crm-systemy.pl/kiedy-niezbedna-jest-naprawa-drukarki/ na pewno poradzą sobie z problemem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki, ajak z zamiennikami do tego modelu? Na pewno musże tej magisterki kilka wersji wydrukować do czytania, dla promotora itd. potem pewnie też się przyda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tańszą wersją Gutenberga jest Powielacz. Można na nich na skalę masową drukować zarówno magisterki jak i ulotki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samsung SL-M2026 - dobra do czasu. Typowa "jednorazówka". Sypie się bęben i mechanika w nich. Koszt nowego bębna 250 zł, koszt durkarki 250 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedź do http://crm-systemy.pl/kiedy-niezbedna-jest-naprawa-drukarki/ poradzili sobie z tematem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prac magisterskich lepiej nie zlecać zakładom bo mogą sobie pożyczyć a potem sprzedać. jest już na rynku uczelnianym około 1000 plagiatów!! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiadomski ma rację...
Będąc młodą żoną, przesłałam na drugi koniec Polski pracę (nie)zaufanemu wąsaczowi, o wątpliwej czystości kartotece.
Wrzuciłam to szefowi w koszty przychodu ale ... lepiej zachować prawa autorskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cześć Gosiu,
Drukarka domowa aby dużo i tanio drukować - kup np. hp laserjet 1320dn .
To mercedesy wśród drukarek. Śmiesznie tanie koszty eksploatacji, a zadbana drukarka będzie śmigać przez dłuuugie lata.

Kupisz używkę - w cenie 300 zł czyli cena jak dla nowej kiepskiej klasy drukarki.
Plusy:
Tanie tonery
tanie części,
długowieczność drukarki
d*plex czyli drukowanie z automatu na obydwu stronach

Minusy:
Nie jest ze sklepu :).

Nowa drukarka:
Plusy:
Nowa
Minusy:
- Wysokie koszty druku
- Wysokie koszty części zamiennych
- Awaryjność,
- Często brak możliwości stosowania zamienników, albo zamienniki kiepskiej jakości

Z nowszych i tańszych to np Brother DCP-L2520DW jest w miare dobra, ale koszty większe :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy opłaca Ci się kupować drukarkę, tylko do wydrukowania magisterki. Zdecydowanie taniej wyjdzie Ci to w drukarni. A jeśli potrzebujesz jej też do innych celów, to lepiej kupić coś porządnego, żeby starczyło na lata, a nie rozpadło się po trzech wydrukach. Ja mam drukarkę firmy Canon i jestem z niej bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

myślę, że drukarka przyda się też w przyszlości, na pewno sporo przy okazji magisterki bezie drukowania, łatwiej mi się czyta i wyłapuje błędy jak mam wydrukowane, zresztą i dla promotora muszę co jakiś czas drukować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo druku ? to bierz tą HP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to już lepiej kupić https://tuszedodrukarki.pl/c/20/tusze-do-hp-tusze-zamienniki.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ostatnim miesiącu wydałem chyba ze sto złotych na druk i ksero. Głónie dlatego postanowiłem sprawić sobie jakąś drukarkę. Chyba z tydzień szukałem czegoś co mi będzie odpowiadało. Podczas poszukiwań czytałem dużo artykułów na ten temat. W końcu się na coś zdecydowałem, na podstawie tej strony: https://www.dodrukarki.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydalas 100 zl? I co teraz? Wzielas kredyt? Dwóch żyrantów? Okres splaty: 30 lat?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przy drukowaniu magisterki moja drukarka hp zakończyła żywot :) Wtedy kupiłam niedużego lexmarka i chodzi do tej pory czyli kilka lat bez problemów. Polecam https://www.abmsystem.com.pl/produkty/drukarki/drukarki-czarno-biale/lexmark-m1242/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W domu to ja mam zwykłą najprostszą drukarkę, która ma kilka lat. A z ciekawszych urządzeń ostatnio kupiłam mini drukarkę colop e-mark do biura. Do małych wydruków jest jak znalazł. Jest na tyle mała, że mieści się w dłoni. I można ją wykorzystać na wielu powierzchniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z epsona są całkiem spoko z tego co słyszałem. Ja mam z HP I też w porzadku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do drukowania dokumentów polecam drukarkę laserową. Jeśli ma być opcja tańsza TYLKO do druku to nawet bez skanera. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

słodko, część druga ;) (542 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

do góry