Widok

ds - kościół 11-12 sierpnia RUMIA

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dominika byłam dziś u księdza w sprawie naszego ślubu i pytałam min. o dekoracje. Zgoda na strojenie jest i byłam już w tej sprawie u ogrodników co stroją ten kościół od zawsze. Pani w kwiaciarni powiedziała, że za taki długi wazon z kwiatami liczą sobie około 50 zł, stawiają dwa z tyłu przy ławkach i dwa z przodu i mogą być kokardki na ławkach same albo też z kwiatkiami i oczywiście kwiaty przy ołtarzu. Oczywiście to zostaje w kościele no chyba że chcę zabrać. Ksiądz zasugerował dogadanie się z innymi, jedna para ma przed nami na 16 a wy dzień wcześniej. Myślałaś o jakiejś dekoracji kościoła, to tak pięknie wygląda. Może byśmy się jakoś dogadali w tej kwesti bo tamtych ludzi to nie znam. Co wy na to?

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolina a o jakim kosciele w Rumi piszesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napewno nie o kościele w Janowie. Tam proboszcz nie pozwala na jakiekolwiek dekoracje:( Chyba że bukiet kwiatów - żywych. Szkoda bardzo mi się podobają udekorowane ławki.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, je nie biorę ślubu w swojej parafii właśnie ze wzgledu na decyzję proboszcza, to kościół sw. Judy Tadeusza na Szmelcie

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam w św. Judy Tadeusza i właśnie się zastanawiałam, czy moża go stroić. A czy będziesz miała tatmejszą organistkę czy swoja oprawę muzyczną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosik a ty też masz 12 sierpnia? bo jakaś para ma przed nami na 16 i chciałabym się może z nimi też dogadać, no chyba że ktoś po nas weźmie mszę i się porozumiemy jakoś. Kościół można stroić ale ksiądz odsyła do ogrodników którzy od zawsze stroją ten kościół. Jolka organistak ma w sierpniu urlop ale to nasza znajoma i jeśli będzie na miejscu to nam zgra i zaśpiewa, jeśli nie to będzie niestety jakieś zastępstwo

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ja nie mam 12 - szkoda bo byśmy mogły się dogadać, co do przystrojenia. A jakiego macie księdza? Czy chcecie kogoś konkretnego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz ja tylko troszkę znam waszych księży, dziś był w kancelarii ks. Paweł i jak dla mnie jest super sympatyczny, ma miły głos, ale nie będę chyba wybierać, ks. Krzysiu też fajny jest, przygotowywał moją chrześniaczkę do komuni.

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie chciałabym księdza Krzysia i właśnie z nim rozmawiałam czy nie poprowadziłby mi ceremonii ślubnej. Powiedział, że chętnie, ale odpowiedź da mi dopiero w lipcu, bo nie wie czy nadal bedzie w tej parafi. Mówił, że dość długo już tam jest i mogą go przenieść gdzieś indziej, a to będzie wiedział dopiero w lipcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry że pisze tak póżno ale dopiero odczytałam ten watek. Ja oczywiscie jeszcze w kosciele nic nie załatwiłam, bo jak zwykle nie mam czasu (praca, uczelnia). Jaki byłby całkowity koszt udekorowania koscioła?? I czy taka dekoracja przetrwa dwa dnii. Najgorsze że zaraz po moim ślubie jest normalna masza w kosciele i nie wiem czy dekoracja się nie zniszczy. Powinnam niedługo isć do proboszcza i wszystko ustalić. a jak Ty to widzisz. Pozdrawiam.

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Dominika, słuchaj to są żywe kwiaty więc myślę, że nic by się nie zniszczyło i spokojnie mogłoby postać dwa dni, cenę znam tylko tych wysokich wazonów z kompozycją - właśnie około 50 zł za wazon, nie pytałam o kokardki, ale o wszystko można by zapytać w kwiaciarni, mogę tam raz zajśc po pracy. W lipcu mam przyjść zamówić jeśli się zdecyduję no i jeśli się dogadamy to razem byśmy poszły aby pasowało i do ciebie i do mnie i koszty na pół, zawsze to jakieś wyjście. A na przykład gdybyś po spotkaniu z kwiaciarką uznała że nie jesteś zainteresowana to trudno, to ja wtedy wezmę skromniejsze dekoracje. Myślałam tylko o tych czterech wazonach (dwa przy ostatnich ławkach i dwa przy pierwszych, kokardkach na ławkach i jakiś pasujący do wszystkiego bukiet przed ołtarz. I wtedy u nich wezmę też wiązanki dla mnie. Jak będziesz miała chwilkę to wstąp to jest kwiaciarnia w Rumi obok Abrahama i o wszysko podpytaj. Ja się dziś księdzu pochwaliłam, że znajoma ma dzień wcześniej :) i faktycznie was widziałam w tej księdze zapisanych :)

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ds kościół w rumi

dziewczyny,to w tym kościele można stroić ławki,czy nie.nam proboszcz powiedział,że oni sami stroją.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i,że stroją tylko ołtarz,bez ławek.więc jak to jest.mamy słub 10czerwca.może któraś z was też ma w tym terminie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście że można skoro nas ksiądz odesłał do ich ogrodników a oni mi pokazywali zdjęcia.

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z wystrojem tego koscioła jest różnie. Jednym ksiadz pozwala innym nie.
Jedna moja kolezanka ledwo sie doprosiła chociaz o dywan, a inna z kolei miała fantastycznie wystrojony kosciół. Ja chetnie wystroiłabym kościłó. Nie boję sie tego że kwiaty zwiędną, raczej że ludzi poniszczą. Dobrze by było dowiedzieć sie kto ma o 16 ślub w sobote. Żeby ta osoba nie robiła siobie innej dekoracji. Będziemy w kontakcie. Pozdrawiam

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Rumia Centralna (5 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

do góry