Widok

dzieci z FAS

Dziś na Zaspie urodziła się dziecko z 4,3 promila alkoholu we krwi.
To że wytrzymało tak duże stężenie alkoholu we krwi dowodzi tego że matka pila przez całą ciąże .
Dziecko na pewno jest obciążone Zespołem Alkoholowym Płodu (FAS)

a ja zastanawiam się co robić z takimi matkami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja coś już kurna nie ogarniam tej kuwety
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiedział kot idąc przez pustynię
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a zatem
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrej nocy
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
azaliż
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a zaliżę
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
E odmawia współpracy. Dzieki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do kitu z tym wszystkim.
Idę spać.


http://www.youtube.com/watch?v=DJzv3DWWVg8&feature=related
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NitkaN Ty masz info z pierwszej łapki.
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Urodzila-dziecko-z-ponad-czterema-promilami-n40767.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry