Widok

dziecko mi nagle zaczeło kuleć co to moze byc?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
z dnia na dzien mala mi zaczela kulec ma dwa latka,mialyscie tak?co to moze byc?bylam u pediatry ale mowi zeby czekac i obserwowac a ja nie wiem co robic-pytalam w zlobku czy gdzies sie uderzyla czy stanela na cos ale nic Panie nie zauwazyly w dzien dopiero jak wrocilysmy do domu przez spaniem zauwazylam myslalam ze moze sie wyglupia ale to trwa juz 4 dzien:(co byscie zrobily?pogotowie?ortopeda?a moze polecicie kogos?z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja córeczka jak miala gdzies 2,5 roku miala tak sama z dnia na dzien zaczela kulec nigdzie sie nie udelyla zadnych siniaków i mowila ze nóżka ja boli ale po tyg jak przyszlo samo tak przeszło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie też tak było, w podobnym wieku, może ze 3 lata miała .. nie mogła dosłownie podnieść się z podłogi bo ją bolała noga, kucała, po czym nie mogła wstać i od razu wyła :)
też samo przeszło
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
u nas też mały jak miał niecałe 2 latka zacząć kuleć bez powodu. poszlismy do pediatry i powiedział aby podać 2-3 dni ibufen przeciwzapalnie. Po podawaniu przeszło. Potem znów zaczął kuleć ale już mu nic nie podawałam i samo przeszło. do dziś jest spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
profilaktycznie zrobiłabym morfologię i crp jednak...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

nnt. pokój rodziców i dziecka (38 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Mam ogromny problem. W chwili obecnej mieszkamy z mężem i 1,5 roczną córeczką w...

do góry