Widok

dziś nad ranem

moi sąsiedzi wyzucili z 7 pietra kanpę, i całą resztę..................i nawet policja przyjechała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z cyklu znalezione wśród maili...

kto lubi biologie? :-)
Dziewica pospolita - roślina krótkotrwała, wymagająca szczególnej
pielęgnacji. Chętnie poddaje się flancowaniu. Po przepikowaniu przestaje być
dziewicą.
Stara panna - roślina długotrwała i pnąca, czepiająca się wszystkiego i
wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych nie wiadomo z kim.
Kochanka - roślina kwitnąca pasożytnicza, z gatunku motylkowatych. Z uwagi
na duże koszty, w naszych warunkach trudna do hodowli domowej. Rozkwita
nocą.
Żona - pożyteczne zwierze domowe, pociągowe, bardzo nerwowe ale wytrwałe.
Żywi się odpadkami, w hodowli domowej bardzo opłacalna, przynosi duże
korzyści.
Kawaler - ptak przelotny. Dzieci swoje podrzuca innym i wówczas zmienia
miejsce pobytu. Jest trudny do uchwycenia w sidła.
Stary kawaler - grzyb jadowity o gorzkim smaku. Żyje przeważnie sam lub w
symbiozie z purchawką pospolitą.
Mąż - zwierze domowe z gatunku leniwców. Ze względu na dużą żarłoczność, w
warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny.
Pochodzenie - skrzyżowanie trutnia z padalcem.
Rozwódka - należy do owadów występujących w dużych ilościach, zwana w
przyrodzie pod nazwą szarańcza. Samiczki pozostawia w spokoju, samców
niszczy od korzenia. Czyni szkody w ubraniu - zwłaszcza w kieszeni.
Wdowa - wierzba z gatunku płaczących. Szybko próchniejąca z braku zdrowego
korzenia. Nadaje się do przerobu na fujarki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Basil odezwij się...

... i nie zachowuj się dziecinnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agentko

A propo mężów to dementuje, to wcale nie jest tak.
Zieeeeeeew (oznaczając, nic mi się nie chce)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znakomite malarstwo- wreszcie...!!!!

Znakomicie prowadzona strona wybitnego krakowskiego kolorysty- Rafala Karcza- mistrza swiatla i nastroju... Dla ludzi wrazliwych prawdziwie!!!

www.galeriakarcza.prv.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no proszę...

a tu wciąż znajome twarze....pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto nauczy mnie tanczyc???????

Kto umie dobrze tanczyc Walca, Poloneza i wogule moglby mnie nauczyc tanczyc do 17 stycznia??? Najchcetniej gdyby byla to dziewczyna!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rafał Karcz

Hmmmm... skromny to waść nie jesteś ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aube

Dzien dobry!

U mnie teraz zimno i egzaminacyjnie, ale chociaz swiatecznie. Waskie uliczki ulatwiaja rozmieszczenie dekoracji bozonarodzeniowych, wiec cale miasto obwieszone jest sznurami lampek. Tylko juz do Gdanska mi teskno...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak,

No właśnie - kiedy zajerzdżasz zziemi włoskiej do Polski?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aube

Ta pasjonujaca podroz zaczynam w przyszla niedziele rano, a koncze dzien pozniej wieczorem. Ale nastepnym razem lece juz samolotem! Na pewno!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Debilu obcinaczu.

chyba pozamieniales sie z kozlem na lby kretynie.obcinaj sobie swojego fajfusa, albo tez obcinaj wloski na swojej pipuli, ale sie odwaql ode mnie wszo!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ohoho, joj

iks wrocil. Gaju, narzekalas na nude?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fmm Stworze ,co ty piszesz?

Wytlumacz mi swoje rozumowoanie, bo zakrecilas mna bardzo.Tak nie przezroczytej wypowiedzi dawno nie widzialem nigdzie pani Agnieszko.ja jestem bazyli, z tych bazyli, ktore znaja wszystkich.mieszkam blisko Aube.Mijasie ze mna bardzo czesto pani stworkowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"bazyli"

acha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agniesiu fmmm

nadal jestes tak bardzo elokwentna, ze jestem heppi :)Ale dlaczego jetem tak glupi?!niczego nie moge zrozumiec, jedynie to , ze rozumiem ze jestes .................................................. tfu elokwentna tfu




;:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aube :)))

Lubie cie, a tym bardziej lubie ocierac sie o ciebie gdy mijamy sie przy pewnym budynku:)Ale niebaw sie w nadwornego wycinacza, nie baw sie i pozostaw to tym -jak tu ktos swietnie ich nazwal-smieciom:)prosze Aube...........................nie bede pisal twojego imienia, sama je znasz i ja znam fmmmm Zrobilem wyjatek dla Stworka:)))A tak, by sie zastanowila .I ja mijam przy "naukowym" budynku..................ale o nia sie nie ocieram fmmmm :).Lubie te pinde:)Fajowa jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cieszy mnie,

ze "wiesz" o co mi chodzi. Naprawde cieszy. Tak mniej wiecej na cale gardlo.
"siostrzenica"? Przedtem to byla wnuczka! "I takoz powiadam wam, imie antychrysta Mixera przekazywali sobie z pokolenia na pokolenie, jakoz i misje , co ja sam Bog w proroczym snie Przodkom zeslal - wyplenic Zlo z Hajdparku, przy pomocy slowotoku..."
:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jesli

slowo staje sie cialem tylko w czyjejs wyobrazni, dla swiata nadal pozostaje slowem. Nic sie nie zmienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku:)Nie rob z siebie zalosnej postaci ,prosze :)

ja ciebie naprawde lubie i lubie obserwowanie twojej postaci posrod tych szarych murow .'Naukowych murow".Nie mam wnuczki po jestem tuz po czterdziestce:)Nie wiem na jakiej podstawie twierdzzi , ze jestem jakims Staruszkiem :)Ale mysl sobie co chcesz:)Mysleniejest przyszloscia:) fmmmm

Gardelko oszzcedzaj, bo pracodawca cie wkrotce wezwie w takiej sobie dosc dziwnej sprawie:)czekaj cierpliwie.Teraz ma malo czasu, lecz niedlugo zobaczysz............

Ps.a co do mixera .....tonie ma "co" nie ma co pisac wiecej , ani mowic:)))Totylko maly s******* na tych lamach nedznego wirtualnego swiata...................
No tak, ale tynadal bedziesz bropnic skruwieli hu hu hu hu hu taka juz jestes Agniesiou :) I powiem Ci, ze fmmm lubie cie.Naprawde.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

8-)

ja nie mam oczu. To co ludzie biora za moje oczy, to sa przyssawki. No, ale jesli niedlugo wszyscy bedziemy pracowali blizej, przekonacie sie o tym, jakby to ujac... na wlasnej skorze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (244 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry