Widok

firma sprzątająca

Witam. Jestem z Warszawy. Poszukuję jakiejś dobrej i niedrogiej firmy sprzątającej, ponieważ jako, że jestem w pracy praktycznie dzień w dzień to dosłownie nie mam ani chwilki czasu by posprzątać swoje mieszkanie. Możecie mi kogoś polecić? Byłbym bardzo wdzięczny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak siedzisz ciągle w pracy, to kto bałagani w mieszkaniu? ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja! Ja chętnie posprzątam twoje mieszkanie.
I będę codziennie w tym celu dojeżdżał z Gdańska do Warszawy.

PS: cabanka se walnij...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Jestem z Warszawy" nie znaczy "mieszkam w Warszawie". Ja w domyśle czytam: "przeprowadziłem się do Trójmiasta i szukam..."
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

W takim domyśle: autor jest kr*tynem.
Bo istotną informacją jest lokalizacja tego mieszkania a nie skąd pochodzi. Z Oriona może być. Nie wnosi to żadnej informacji.

W przeciwnym, czyli, że mieszka w Warszawie, jest kr*tynem, bo szuka firmy sprzątającej na forum Trójmiasto.

Tak czy siak, jest kr*tynem.
A jest nim do kwadratu, bo wybrał zupełnie nie ten dział Forum
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cross powiedziałby, że za chwilę pojawi się post, który zareklamuje jakąś firmę ;P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

I niewykluczone, że tak będzie.
ALe tak idiotyczny spam to chyba do ameb jest kierowany ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Cross powiedziałby, że za chwilę pojawi się post, który zareklamuje jakąś firmę ;P"

Bo tak na ogół jest. Wątki o treści typu szukam - tu pojawia się rzekomo szukana branża bo - tu pojawia się mniej lub bardziej wydumany powód poszukiwań służą jak jeden umieszczaniu reklam. Po krótszym lub dłuższym czasie pojawia się najczęściej wpis z tego samego IP o treści znalazłem/am coś takiego - tu link do strony, która ma być zareklamowana i pytanie co o tym sądzicie?
Nie wiem po co autorzy zadają sobie aż tyle trudu. Od pierwszych liter widać że to reklama więc od początku można robić to w formie otwartej tj polecam firmę - tu link bo są fajni. Administracja forum i tak w zasadzie nie reaguje na łamanie regulaminu więc hulaj dusza....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

O nie zgadzam się, niektórzy się starają i zmieniają ip :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zuchy! Będziesz jeden z dugim miał o czym opowiadać przy świątecznym stole. Jak to obroniliscie Internet przed atakiem . Brawo Wy 1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Domysły o takiej akurat tematyce rozmów przy świątecznym stole skądś muszą się brać.
Czyżby z własnych doświadczeń?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> wybrał zupełnie nie ten dział Forum

Administracja Forum już to naprawiła.
Pierwotnie wątek był na Hydeparku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystamy z usług http://solveit24.pl/gdzie-szukac-profesjonalnej-firmy-sprzatajacej/firma godna zaufania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli prowadzisz firmę sprzątającą to polecam hurtownię Neeko oferującą najlepsze środki czyszczące oraz akcesoria do sprzątania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

Mycie kostki (5 odpowiedzi)

Jak czyścić kostkę aby po roku nie było znowu syfu? Jakieś porady

do góry